2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Gunaydin kızlar herseyin cok guzel geçtiği birgun olsun insallah günler yaklaşıyor dogum tarihi alan var mi aramizda sezaryan olacak olan yoksa herkes belirsiz bekliyormu kontroller ne zaman benimki pazartesi insallah
Günaydın canım. Bende ctesi gidicem artık gün verir mi bilmiyorum. Son günler gerçekten zormuş ya geçmiyo sanki zaten bebişler de ağırlaştı Allahtan belim kalın da taşıyabiliyorum zayıflara daha zordur

günaydın herkese

biz 35.haftada konuşucaz tarihi. ama sanırım 26-27ekim gibi olacak. o haftaya denk geliyor.
bu arada ekim annelerinde covid + olan çıktı. iyice yanaştı kapıya bu illet hiç bitmeyecek gibi.
Aaa okumadım onu takip ediyodum aslında. Ay çok zor neyi düşünceğimizi şaşırdık.

Günaydın canım. Bende ctesi gidicem artık gün verir mi bilmiyorum. Son günler gerçekten zormuş ya geçmiyo sanki zaten bebişler de ağırlaştı Allahtan belim kalın da taşıyabiliyorum zayıflara daha zordur
Gittikçe agirlasiyoruz ve halimiz olmuyor ben cok cabuk yoruluyorum ve halsizim hep son zamanlarda dedigin gibi hic gecmiyor gibi

günaydın herkese

biz 35.haftada konuşucaz tarihi. ama sanırım 26-27ekim gibi olacak. o haftaya denk geliyor.
bu arada ekim annelerinde covid + olan çıktı. iyice yanaştı kapıya bu illet hiç bitmeyecek gibi.
Ben 35. Haftadayim ama doktor 37 38 bekleyelim dedi o zaman belirleyecek evet virus çıkan arkadas cıktı ama şükür iyi geciriyor cok dikkatli olmak lazim bizi bisey olmaz dememeliyiz

Hepimiz aynı durumdayız sanırım son haftalarda zorlanmaya başladık bir de şansımızdan virüs olayı var ki hamileyken gezip tozarım diyordum yalan oldu 😁eşim dahi evde maske takmaya başladı korkudan.. Yarın sabah kontrolüm var büyük nöbetimden sonra nevralji ile uğraşıyorum doktorum yarın duruma göre karar verir alırız bebeği diyor ama daha büyümedi ki benim sıpa 2 kiloyu geçmiştir umarım

Hepimiz aynı durumdayız sanırım son haftalarda zorlanmaya başladık bir de şansımızdan virüs olayı var ki hamileyken gezip tozarım diyordum yalan oldu 😁eşim dahi evde maske takmaya başladı korkudan.. Yarın sabah kontrolüm var büyük nöbetimden sonra nevralji ile uğraşıyorum doktorum yarın duruma göre karar verir alırız bebeği diyor ama daha büyümedi ki benim sıpa 2 kiloyu geçmiştir umarım
Gecmistir insallah canim yarin iyi haberlerle gel insallah olmadi 1 hafta fazladan beklersin herse gonlunce da

Bence de geçmiştir canım için rahat olsun. Diyelim ki alalım dicek kaçıncı hafta der tahminen? Yani en erken 37 mi bekler sence

İnşallah geçmiştir canım..

X