2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Ooo süpermiş o sistem bende bi hesaplayayım kendim

Insallah olmaz canim dinlen sende iyi olmadigimda hicbisey yapmiyorum sürekli yatiyorum valla hep bi halsizlik var uzerimde allahtan ben yikayip ütüledim eksiklerin cogunu aldim ic camasiri ve hasta bezi kaldi onlarida ciktigimda alirim insallah canta hazırlayacam bide gözümde büyüyen temizlik aslinda

Krem almadım ben ya hiç almakta kullanmakta istemiyorum hiç içime sinmiyo
Canim bende krem almadim ama bir arkadas dogumdan sonra meme ucu kopacak dereceye gelmis kaniyormus hep herseyi denedim hicbir fayda gormedim sadece tahin yagi duzeltti dedi dogumdan önce sürmeye basla dedi onu deneyecem bende hem dogal

Canim bende krem almadim ama bir arkadas dogumdan sonra meme ucu kopacak dereceye gelmis kaniyormus hep herseyi denedim hicbir fayda gormedim sadece tahin yagi duzeltti dedi dogumdan önce sürmeye basla dedi onu deneyecem bende hem dogal
Kantaron yağını okudum bende onu da çok öneren olmuş. Bide ayva çekirdeği jelini

Kantaron yagida bulunabilirde ayva biraz zor bulunabilir ama denemekte fayda var baslasak iyi olcak canim
Geçen arkadaşın bahçede baktım ayvalar olmaya başlamış küçükler daha ama istiyorum nemli kalsın diye ya da aktardan kantaron yağı ona da güvenemiyorum pek. Ay çok zormuş

Krem almadım ben ya hiç almakta kullanmakta istemiyorum hiç içime sinmiyo
Benim dr um krem önermedi. Artık kullandırtmıyoruz o öncedendi dedi. Çok kurursa normal nemlendirici veya doğal yağ sürebilirsin dedi hatta. Evde lansinoh da var ama çok az badem yağı sürüyprum duştan sonra o kadar. Olacaksa olacak zaten. Ama gümüş kapak da aldımdoğumdan sonra yağ veya krem istemem çünkü

Şimdi gördüm canımmm gözün aydın inşallah sağlıkla kavuşursunuz biran evvel

Çok geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın. Bebişin de sağlıcakla gelsin inşallah

Bide duyduğum kadarıyla bu kapakların içinde süt birikiyormuş nemli tuttuğu için yarıyomuş işe bende başlicm artık zararsz bi yağ kullanym diyorum doktor da öyle dediyse madem :)?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…