2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Arkadaşlar topluca linç girişimine gerek yoktu ben kötü niyetle bişey söylemedim fikrimi söyledim madem siz öyle düşünüyodanz peki bişey diyemem yanlış anlaşıldıysam özür dilerim niyetim kimseyi kırmak incitmek değil

Kronik hastalıklarım var yıllarca yoğun tedavi görünce de çoklu alerji durumu çıktı yeme içme ilaç vs😁 tüp bebekte kullanılan ilaçlar risk oluşturuyordu bana o yüzden bir defa riske girmeme müsaade ettiler bende o riski aldım iyiki de almışım tuttu sıpa 😍 şimdi vitamin dahil ilaçsız organik bir bebek gelecek inşallah dünyaya bakalım nasip amh düşük olup normal gebe kalan insanlar gördüm 40 olmadan bir mucize olur belki 2. Gelir kendiliğinden
Insallah canim rabbim gönlüne göre versin inşallah cok gecmis olsun evladını sag salim kucagina al insallah

Durmasa dahi aktarılıyor diye biliyorum ama ben mi yanlış öğrendim acaba doktor bana da 32.hafta çalışabilir raporu verdi amirlerim de onayladı zaten covid yüzünden marttan bu yana idari izinliyim boş una beş haftanınyakma dediler o yüzden şanslıyım sanırım evden çalışma da yok bende bu yıl hiç işe gitmedim neredeyse.. O zaman doktora sormuştum diyelim ki 35. Haftada doğurdum kalan haftalarım yanıyor mu dedim hayır yanmıyor beş hafta olarak ekleniyor dedi bana..
ERken Doğumda dediğin gibi ekleniyor 40 a kaç hafta varsa o kadar

Kızlar merhaba,
32. Hafta dayım. bu süreçte yurt dışındaydım risk olmasın diye şeker yükleme testi yaptıramadım. Döndüğümde de vakit geçmişti..
doktorum 3 kez açlık ve tokluk kan şekeri baktırmadı söyledi
açlık bakılacak yazmış yedikten bir saat sonra tokluk bakılacak 140 dan küçük olmalı yazmış.
sağlık ocağında tokluk 2 saat sonra bakılır dediler doktorum hem bir yazdı hem üstüne basa basa söyledi sanki..
sizin böyle bir tecrübeniz var mı
tokluk şekerine kaç saat sonra bakıyorsunuz
Hamilelikte tokluk bir saat sonra hamilelik dışı normalde iki saatte sonra bırakılıyor.hamilelikte ben takip ediyorum bir saat sonra 140 Altı dediler bana da

Arkadaşlar merhaba öncelikle hayırlı olsun Allah evlatlarınızı sağ Salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Yanlış anlamıyın ama bişey demek istiyorum.
Tüp bebek başlığı altında Ocak anneleri Şubat anneleri şeklinde konu açmak ne kadar doğru bilemedim 🤷🏼‍♀️
Sonuçta tüp bebek başlığı evlat hasreti çeken insanlarla dolu ve siz bu insanların gözü önünde anne topikleri açıyosunuz bence gebeliğe hazırlık başlığı altında açılsa bu topikler daha mantıklı olur diye düşünüyorum. Tüp bebek başlığı tüp bebek sürecindekiler için olmalı diye düşünüyorum. Yani gerçekten yanlış anlamayın. Sadece fikrimi belirtmek istedim.
Üçüncü denememde hamile kaldım benim tedavi sürecimde de vardı böyle başlıklar ve hiç rahatsız olmadım açıkcası aksine umut oluyordu görünce o yüzden bir sorun görmüyorum ben

Arkadaşlar topluca linç girişimine gerek yoktu ben kötü niyetle bişey söylemedim fikrimi söyledim madem siz öyle düşünüyodanz peki bişey diyemem yanlış anlaşıldıysam özür dilerim niyetim kimseyi kırmak incitmek değil
Bir yazı yazıyorsanız alacağınız cevaplar olduğunu tahmin ediyor olmalısınız ☺️ Ayrıca sizinle aynı hastane de tedavi görmüşüz. Siz transfer bekliyorsunuz ben de doğumumu isterseniz size umut olabilirim 🧿🥰

Arkadaşlar merhaba öncelikle hayırlı olsun Allah evlatlarınızı sağ Salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Yanlış anlamıyın ama bişey demek istiyorum.
Tüp bebek başlığı altında Ocak anneleri Şubat anneleri şeklinde konu açmak ne kadar doğru bilemedim 🤷🏼‍♀️
Sonuçta tüp bebek başlığı evlat hasreti çeken insanlarla dolu ve siz bu insanların gözü önünde anne topikleri açıyosunuz bence gebeliğe hazırlık başlığı altında açılsa bu topikler daha mantıklı olur diye düşünüyorum. Tüp bebek başlığı tüp bebek sürecindekiler için olmalı diye düşünüyorum. Yani gerçekten yanlış anlamayın. Sadece fikrimi belirtmek istedim.

Malesef sizinle çok farklı düşünyoruz... ben tedavim sürecinde tüp bebek yaptırmış insanların sonraki süreçlerine bakardım ve profillerinde böyle tüp bebek anneleri sayfalarında yazmaya devam ettiklerini gördüğümde mutlu olurdum... demekki tüp bebek tedavisi başarılı ve insanlar hamile kalabiliyormuş dedim ve bana umut oldu.. ayrıca böyle topiklerde tüp bebek sürecindeyken insanlara ulaşıp onlara sorular sordum yardımcı oldular.. banada soru soranlara yardımcı olmaya çalıştım yeterınce... bunda anormallik olan nedir anlayamadım.. butun başlıklara yazmıssınız aynı yazıyı

Arkadaş haklı doğum bekleyen annelerde yazabilirsiniz hanımlar.başlığa uygun yazmak daha mantıklı
Yani sizi anlamaya çalışıyorum ama anlayamıyorum..
Hani gözünüze sokmak istesek bile
(böyle birşey kesinlikle yok) siz tıklamadan bizim yazdıklarımızı göremezsiniz bunları yazarak bizi çok üzdünüz hepimiz acaba birilerini üzmüş olabilirmiyiz dedik😒

Arkadaş haklı doğum bekleyen annelerde yazabilirsiniz hanımlar.başlığa uygun yazmak daha mantıklı
Biz TÜP BEBEK Anneleriyiz ve tup bebek bolumunde yazmamiz cok normal.
Basliga uygunsuzluk goremiyorum.
Rahatsiz oluyorsaniz Kazene sikayet edin ,grup uygun degilse kapatilir zaten.
Ama gereksiz yere geriyorsunuz ,bu nedir ya ,okumak istemwyen tiklamaz okumaz bukadat basit

mesela şey yapabilirsiniz bu sayfaya girmeyerek yazılanları görmeyerek hayatınıza devam edebilirsiniz...normal yolla hamıle kalan arkadaşlarla bizim aramızda dağlar kadar fark var... bızım geçtiğimiz yolların 1 tanesinden bile geçmediler.. bizim kullandığımız ilaçların hiçbirini kullanmadılar.. oyuzden biz normal doğum bekleyen annelerin sayfalarında değil kendi aramızda dertleşiyoruz... rahatsız olan girmeyebilir...

Mrb kızlar hayırdır ns bu sıkıntı anlayamadım bizim kimseye nispet yapacak halimiz yok neler cektigimizi bizler biliyoruzki istemeyen sayfaya girmesin okumasin biz zorla okuyun demiyoruz canları sıkılıyor galiba insanlarin konusacak yer ariyorlar bizim canımızı sıkmayın lütfen biz gelen soran herkese yardimci oluyoruz neler yasadigimiz hakkinda ben burdan okuyarak coksey öğrendim rahatsiz olan uzakta dursun ...

Mrb kızlar hayırdır ns bu sıkıntı anlayamadım bizim kimseye nispet yapacak halimiz yok neler cektigimizi bizler biliyoruzki istemeyen sayfaya girmesin okumasin biz zorla okuyun demiyoruz canları sıkılıyor galiba insanlarin konusacak yer ariyorlar bizim canımızı sıkmayın lütfen biz gelen soran herkese yardimci oluyoruz neler yasadigimiz hakkinda ben burdan okuyarak coksey öğrendim rahatsiz olan uzakta dursun ...

bence bunu diğer tüp bebek annelerinin sayfalarına yazmış o arkadaş... oyuzden canınızı sıkmayın sakın.. bizim neler çektiğimizi bizden daha iyi kimse bilemez... bu mantıkla bizim gibi zor yollardan hamile kalanlar değil hemen hamile kalanlar üzer herhalde....

X