2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Antibiyotiklerden önce gümüş çözeltisi kullanılırmış. Ayrıca antibiyotik gibi vücutta birikmiyor ve bakteriler gümüşe bağışıklık kazanamıyor. Hangi yönden sağlıksız olduğu iddiasındaymış? Varsa biz de bilelim
Bilemiyorum ki canım Bir tanesinin altında yorum olarak okudum açıkçası benim net bir bilgim yok sadece acaba doğru olabilirmiki diye düşündüm.

Ben sağlıksız olduğunu düşünmüyorum canım sadece gümüşler deliksiz hava almıyor uzun süre takmamak lazım zaten istesek de emzirirken uzun takamayoz bi de içine krem sürüp takarsan işlevi azalıyormuş.zaear açısından sorun yok ben sadece elimde diğeri varken gereksiz harcama olur mu acaba diye düşünüyorum
Yani olabilir net bilgim yok bende ikisi arasında bir karar verip alcm evet kapak kullanırken içine krem sürmemek gerekiyormuş inşallah çok sorun yaşamayız da gerek kalmaz.

Bizde kontrolden geldik😍
Çok şükür bebiklerim iyi 🥰
doktor alttan muayene etti rahim ağzı kapalı, her ihtimale karşı erken doğumu önlemek için Progestan hap verdi fitil olarak kullan dedi..

bebeklerin ikisi de yan dönmüşler soldaki başı aşağıda yan durmuş sağdaki başı yukarda yan durmuş şimdiden yan gelip yatıyor tembeller😂😂
Nst ye de girdim kalp atışları normal bir sıkıntı yok..
Biri 2000 diğeri 1900 grm olmuş gayet iyi dedi beslenme sırrını bize de ver napıyorsunda bukadar iyi gidiyor dedi😂 valla hocam ekstra birşey yok, normalde de ev yemeklerini seviyorum bol meyve ekstra çerez ve ilaçlarımı düzenli alıyorum dedim.. Doktorum çok kibar bunun için bana teşekkür etti🥰😍

Birde doktorum bugün bir tane ikiz doğurtmuş 37. Hafta ve ikiside annemizin yanında dedi🥰😍 hocam darısı benim başıma inşallah dedim, eşime anlattım gözleri doldu birde ikisi de erkekmiş😍
Maşallah kuzulara yaa büyümüşler 😍

okadar çok haklısınkı:KK43: covıtın ılk zamanlarında gitmedim işe 3 ay baya sorun oldu.. geçen doktora gıttıgımde 32. haftada gel durumuna gore çalışabılır raporu vereyım dedı.. esımde calısamz veremezmısınız dedı oda yaa hersekılde bulasabılır dedı.. ben tek basıma bı odadayım.. ınsanlarla cok muhattap degılım ısede esım goturuyo getırıyo ıdare edıyoruz.. butun ttedbırlerı aldık gerısı Allah'a kaldı:dua::dua::dua: doktora ve markete gıtmek dısında bıyerede gıtmıyoruz... Allah hepımızın yardımcısı olsun ınsallah
Nası yani 32 de çalışamaz veremem mi dedi 😱😱 hiç isteyip de çalışamaz alamayan duymamıştım şu an aksine bizim kurumda çalışmak isteyenlerin doktorları çalışabilir vermek istememiş.pandemi dışında da doktoru çlışamaz vermeyen ilk seni duydum canım başka doktordan alsana ben muayenehane ye gidiyorum kurum kabul etmedi rastgele bi özel hastaneden aldım geçen hafta hiç de sorun olmadı

Bizde kontrolden geldik😍
Çok şükür bebiklerim iyi 🥰
doktor alttan muayene etti rahim ağzı kapalı, her ihtimale karşı erken doğumu önlemek için Progestan hap verdi fitil olarak kullan dedi..

bebeklerin ikisi de yan dönmüşler soldaki başı aşağıda yan durmuş sağdaki başı yukarda yan durmuş şimdiden yan gelip yatıyor tembeller😂😂
Nst ye de girdim kalp atışları normal bir sıkıntı yok..
Biri 2000 diğeri 1900 grm olmuş gayet iyi dedi beslenme sırrını bize de ver napıyorsunda bukadar iyi gidiyor dedi😂 valla hocam ekstra birşey yok, normalde de ev yemeklerini seviyorum bol meyve ekstra çerez ve ilaçlarımı düzenli alıyorum dedim.. Doktorum çok kibar bunun için bana teşekkür etti🥰😍

Birde doktorum bugün bir tane ikiz doğurtmuş 37. Hafta ve ikiside annemizin yanında dedi🥰😍 hocam darısı benim başıma inşallah dedim, eşime anlattım gözleri doldu birde ikisi de erkekmiş😍
Maşallah kuzulara 🤗bende tek tüp bebek şansım olunca ikiz çok istemiştim ama doktorlar kaldırmazsın demişlerdi ki zaten bir tane yumurtam oldu belki içerde bölünür diye bekledim iyiki de bölünmemiş bir tane dahi beni fazlasıyla zorluyor Allah yardımcın olsun canım sağlıkla al kucağına😍

bu arada İK dönüş yaptı çalışabilir raporu alabilirsiniz diye. inşallah 37ye kadar durur sıpam hepsini aktarırım iznin😁
Durmasa dahi aktarılıyor diye biliyorum ama ben mi yanlış öğrendim acaba doktor bana da 32.hafta çalışabilir raporu verdi amirlerim de onayladı zaten covid yüzünden marttan bu yana idari izinliyim boş una beş haftanınyakma dediler o yüzden şanslıyım sanırım evden çalışma da yok bende bu yıl hiç işe gitmedim neredeyse.. O zaman doktora sormuştum diyelim ki 35. Haftada doğurdum kalan haftalarım yanıyor mu dedim hayır yanmıyor beş hafta olarak ekleniyor dedi bana..

Maşallah kuzulara 🤗bende tek tüp bebek şansım olunca ikiz çok istemiştim ama doktorlar kaldırmazsın demişlerdi ki zaten bir tane yumurtam oldu belki içerde bölünür diye bekledim iyiki de bölünmemiş bir tane dahi beni fazlasıyla zorluyor Allah yardımcın olsun canım sağlıkla al kucağına😍
Bende ikiz istedim doktor yaşım genç diye koymadı 😂 içeri de bölünsün diye bekledim bende

Teşekkür ederim canım 😍😍
sen bebişini sağlıcakla kucağına al varsın bir tane olsun😍 ben 3 kere iki embriyo transfer yaptırdım kısmet üçüncüdeymiş😊

Mrb kızlar çıktım kontrolden masallah hersey yolunda dedi suyu falanda iyi dedi nstde sanci cikmadi bebisim 49 cm 2650 grm olmus basketci kızın olacak dedi doktorum 😍😍😍 cok sukur hersey yolunda ama halen 2 haftaya yakin önde gidiyor böyle giderse sezaryan olursun riske atmaya gerek yok dedi 10 gün sonra tekrar kontrole cagirdi
Maşallah kuzunun boyuna kilosuna 😍

Durmasa dahi aktarılıyor diye biliyorum ama ben mi yanlış öğrendim acaba doktor bana da 32.hafta çalışabilir raporu verdi amirlerim de onayladı zaten covid yüzünden marttan bu yana idari izinliyim boş una beş haftanınyakma dediler o yüzden şanslıyım sanırım evden çalışma da yok bende bu yıl hiç işe gitmedim neredeyse.. O zaman doktora sormuştum diyelim ki 35. Haftada doğurdum kalan haftalarım yanıyor mu dedim hayır yanmıyor beş hafta olarak ekleniyor dedi bana..
tabi doğum öncesi kullanamadığın haftalar aktarılıyor peşine yanmıyor.

bu arada İK dönüş yaptı çalışabilir raporu alabilirsiniz diye. inşallah 37ye kadar durur sıpam hepsini aktarırım iznin😁
Canim ne is yapiyorsun ben calisabilir raporu aldim dogum sonuna aktardim ama calismiyorum evdeyim gebeleri çalıştırmak yasakmis 🤣🤣🤣🤣 cok isime geldi valla bastan beri sadece 1 hafta calistim ben

Neden tek tüpbebek sansin var canim

Canim ne is yapiyorsun ben calisabilir raporu aldim dogum sonuna aktardim ama calismiyorum evdeyim gebeleri çalıştırmak yasakmis 🤣🤣🤣🤣 cok isime geldi valla bastan beri sadece 1 hafta calistim ben
bankacıyım ben. mart 16dan beri bende evden çalışıyorum. çalışabilir alsamda evden devam edeceğim.

X