2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

nstde bazı zamanlar tekme artıyo kalpte hızlanıyo o zaman bnm 3 kere fln oldu sancı 20lerdeydi. Strese sokuyo anladığım tepki ölçüyo çok değişik bşy durduk yere çocuğu strese
Evet bebeği strese sokuyor nst benimkiler çok tepki veriyorlar bizi niye sıkıyorsunuz der gibi😂😂

Evet bebeği strese sokuyor nst benimkiler çok tepki veriyorlar bizi niye sıkıyorsunuz der gibi😂😂
Benim 3-4 kere verdi tepki yan yatırdılar sonra çok rahatı yerinde zaten kaç gündr iyice ayakları göğüs altımda kaburgam ağrıyo ben artık doğurmak istiyorum çok sıkıldım 😂

Benim 3-4 kere verdi tepki yan yatırdılar sonra çok rahatı yerinde zaten kaç gündr iyice ayakları göğüs altımda kaburgam ağrıyo ben artık doğurmak istiyorum çok sıkıldım 😂
Dur daha erken beklesin biraz daha😂😂
Benim soldaki de ayaklarını yukarı dikmiş ama doktor sağdaki daha çok rahatsız eder dedi ben de iyiyim dedim şaşırdı genelde bebek ters olunca anneler çok şikayet ediyor dedi😂

Dur daha erken beklesin biraz daha😂😂
Benim soldaki de ayaklarını yukarı dikmiş ama doktor sağdaki daha çok rahatsız eder dedi ben de iyiyim dedim şaşırdı genelde bebek ters olunca anneler çok şikayet ediyor dedi😂
Yok valla bnim yukarda baskı çok gece ağrısına uyanıyorum senin iki türlüsü daha zordur sabır sabır sağsalim gelsin şu günler doğuralım ya

Mrb kızlar çıktım kontrolden masallah hersey yolunda dedi suyu falanda iyi dedi nstde sanci cikmadi bebisim 49 cm 2650 grm olmus basketci kızın olacak dedi doktorum 😍😍😍 cok sukur hersey yolunda ama halen 2 haftaya yakin önde gidiyor böyle giderse sezaryan olursun riske atmaya gerek yok dedi 10 gün sonra tekrar kontrole cagirdi

Bizde kontrolden geldik😍
Çok şükür bebiklerim iyi 🥰
doktor alttan muayene etti rahim ağzı kapalı, her ihtimale karşı erken doğumu önlemek için Progestan hap verdi fitil olarak kullan dedi..

bebeklerin ikisi de yan dönmüşler soldaki başı aşağıda yan durmuş sağdaki başı yukarda yan durmuş şimdiden yan gelip yatıyor tembeller😂😂
Nst ye de girdim kalp atışları normal bir sıkıntı yok..
Biri 2000 diğeri 1900 grm olmuş gayet iyi dedi beslenme sırrını bize de ver napıyorsunda bukadar iyi gidiyor dedi😂 valla hocam ekstra birşey yok, normalde de ev yemeklerini seviyorum bol meyve ekstra çerez ve ilaçlarımı düzenli alıyorum dedim.. Doktorum çok kibar bunun için bana teşekkür etti🥰😍

Birde doktorum bugün bir tane ikiz doğurtmuş 37. Hafta ve ikiside annemizin yanında dedi🥰😍 hocam darısı benim başıma inşallah dedim, eşime anlattım gözleri doldu birde ikisi de erkekmiş😍
Cok şükür canim masallah bebislere bundan sonra korkma allahin izniyle kilolarida iyi kuveze girmezler annesi

Cok şükür canim masallah bebislere bundan sonra korkma allahin izniyle kilolarida iyi kuveze girmezler annesi
Teşekkür ederim canım inşallah şu 3 haftayı da atlatsak daha iyi olacak ilk hedef 35 sonra 37 şansımız varsa 38'i de görebiliriz belki😊

Insallah canim allahin izniyle görürsünüz sancin acilman yok cok şükür sende biraz dikkat et cok yorulma
Bütün gün yan gelip yatıyorum 😂
doktorum bunu duyunca çok mutlu oldu çok iyi sürekli dinlen dedi,
doğumdan sonra istesek te dinlenemeyeceğiz bari şimdi tadını çıkaralım sonra bu fırsat düşmez elimize😂😂

Mrb kızlar çıktım kontrolden masallah hersey yolunda dedi suyu falanda iyi dedi nstde sanci cikmadi bebisim 49 cm 2650 grm olmus basketci kızın olacak dedi doktorum 😍😍😍 cok sukur hersey yolunda ama halen 2 haftaya yakin önde gidiyor böyle giderse sezaryan olursun riske atmaya gerek yok dedi 10 gün sonra tekrar kontrole cagirdi
Dedim olmuştur o kadar diye ama 😂 32+5te 49cm 2600dü demek bi hafta önden gidiyorm yine aynı hesap. Yarım metre bşy var içimizde eşim ölçüyo metreyle şaşıp kalıyoruz ama içerde büzüşük bişeydir sağlıklı olsunlar da ya

Dedim olmuştur o kadar diye ama 😂 32+5te 49cm 2600dü demek bi hafta önden gidiyorm yine aynı hesap. Yarım metre bşy var içimizde eşim ölçüyo metreyle şaşıp kalıyoruz ama içerde büzüşük bişeydir sağlıklı olsunlar da ya
Masallah canim senin bebiste önde zaten aynen bizde cok şaşırıyoruz kocam diyor kızım oraya sıkıştı kaldi ne yapsin cocugum küçücük yerde diye 🤣🤣🤣

maşallah bebeşlerinize🧿🧿
ben de ctesi gidicem. bu ara adet ağrısı gibi ağrılarım oluyor ama sanırım kafayı oynattıkça eşiyor oraları🤣

X