2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Evet bi taraf daha cok sisiyor bazen.
O sertlik kasilma diye korkmustum ama normal demek
Kuzum kasılma da bi taraf daha çok kalkıyor ama tüm karnı sert oluyor Başka yerleşe de dokun mesela mesanenin üstü midenin oralar her yer semsert oluyor farkı çok net anlarsın yaşasan.bir de bu haftalarda gün için de üç beş kere kasılma olsa bile normalmiş artık

Kuzum kasılma da bi taraf daha çok kalkıyor ama tüm karnı sert oluyor Başka yerleşe de dokun mesela mesanenin üstü midenin oralar her yer semsert oluyor farkı çok net anlarsın yaşasan.bir de bu haftalarda gün için de üç beş kere kasılma olsa bile normalmiş artık
Kalkma olmuyorda karnim sert oluyor

Mrb kızlar yazdikladinizi okudukca ne kadar cok isim oldugu aklima geliyor ama hiçbir şey de yapasim gelmiyor hava cok sicak suan keske uyuyabilsem cok halsizim hic uykumu alamiyorum ne olcak bizim halimiz bebisler büyüdükçe hic halimiz kalmayacak son 50 gün o da zamaninda gelirse daha ben hastane çantamı falan hazirlamadim bebis kiyafetleri yikandi ama ütülenmedi ve halen eksiklerim var lohusa pijama falan almadim neyi bekliyorum acaba
Bende senden farklı değilim aslında zaten bebeğime hiçbirşey alamadım benim yerime o zevki eşimin ailesi yaşadı alıp alıp getirdiler 🙄 dört çocuk büyütecek kadar bebek kıyafeti var birde üstüne eşim hheves edip çocuk odasını tadilatına girişti 15 gündür usta bitiremedi onun da stresi pisliği derken bu aya kadar yaşamadığım stresi 10 gündür yaşıyorum erken doğarlarsa yandık ne çanta hazır ne de ev 🤣🤣

Her tarafı sertleşiyorsa kasılma olabilir ama sayısı azsa önemli olacağını sanmıyorum canım hazırlık kasılmaları başlıyormuş çünkü benim sürekli oluyor açıkçası bi sorun olduğunu anlıyor insan
Önce sertleşiyor sonra bir taraftan çıkıyor gün içinde sürekli böyle.. daha önceleri hareket ediyordu sürekli böyle olunca mı kasılma oluyor sende sürekli derken saat başımı yoksa bir saat içinde beş altı defa mı.. Doktorum her an doğum olabilir suyun az dedi bana birde kronik hastalıklarım erken doğumu etkiliyor ama daha bebeğim geçen hafta 1 kilo 500 gram oldu iki hafta geriden geliyor dedi yavaş yavaş korkmaya da başladım açıkçası anlamıyorum çünkü sancı mı yoksa normal mi

Önce sertleşiyor sonra bir taraftan çıkıyor gün içinde sürekli böyle.. daha önceleri hareket ediyordu sürekli böyle olunca mı kasılma oluyor sende sürekli derken saat başımı yoksa bir saat içinde beş altı defa mı.. Doktorum her an doğum olabilir suyun az dedi bana birde kronik hastalıklarım erken doğumu etkiliyor ama daha bebeğim geçen hafta 1 kilo 500 gram oldu iki hafta geriden geliyor dedi yavaş yavaş korkmaya da başladım açıkçası anlamıyorum çünkü sancı mı yoksa normal mi
Canım benim on dakikaya kadar düştüğü de oluyor sıklığı maksimum bir saatte bir mutlaka oluyor.hareket edince de kasılma gibi oluyor ama o tüm karında olmuyor kasılınca bariz her yeri kaskatı oluyor benim eşim bile anlıyor.bazılarının nst de çıkıp hissetmediğini duydum ama o Nası oluyormuş bilmiyorum.en güzeli nst çektirirken hissettiğiniz bişey olunca hemen sancı değeri artıyor mu bakın baka baka ben kaçlk sancı olduğunu bile öğrenim çektirdikçe hareket de hissettiğim sertlikleri cihaz sancı olarak algılamıyor mesela bi de kasılma bir fakika kadar olup geçiyor

Benim de bebeklerden bir öğlen geriden geliyor ama kilosuna takılma önemli olan organ gelişimi 2 hafta çok değilmiş daha artarsa sorun olurmuş bana öyle dedi perinatalog

öğlen avm ye gittik. hemen 2 bebek mağazasından kalan kıyafet eksiklerini de aldım. e bebekten deterjan işlerini de hallettim. bu hafta bende yıkama ve ütüleme işine girişeceğim. kalan şeyleri netten alacağım zaten. şampuan bez vs gibi ufak şeyler kaldı

İyi akşamlar bizimde dün kontrolumuz vardi 44 cm 2150 gr olmuş çok hızlı kilo alıyor ama ben 700 gr vermişim ama benim içimi kemiren kordonu boynuna dolamış bir tarafıda avcuna almış doktor korkma sıkı değil dedi ama ben çok korkuyorum hadi dönerken boynunu sıkarsa valla ilk zamanlar çookk kolaymış şimdi daha zor

Canım benim on dakikaya kadar düştüğü de oluyor sıklığı maksimum bir saatte bir mutlaka oluyor.hareket edince de kasılma gibi oluyor ama o tüm karında olmuyor kasılınca bariz her yeri kaskatı oluyor benim eşim bile anlıyor.bazılarının nst de çıkıp hissetmediğini duydum ama o Nası oluyormuş bilmiyorum.en güzeli nst çektirirken hissettiğiniz bişey olunca hemen sancı değeri artıyor mu bakın baka baka ben kaçlk sancı olduğunu bile öğrenim çektirdikçe hareket de hissettiğim sertlikleri cihaz sancı olarak algılamıyor mesela bi de kasılma bir fakika kadar olup geçiyor
Yazdıktan sonra farkettim arka arkaya ne kadar çok sormuşum☺️Benim nevralji ağrısı tetikliyor doğumu birde epilepsi çıktı ameliyat sonrası hepsi birbirini tetikleyip erken doğuma neden oluyormuş.. Hiç ilaç kullanmadan ve 1 defa nöbet geçirerek buraya kadar geldik. Nts de bende de çıkmadı ama az suyum gelmişti covid yüzünden hastanede yatmak da riskli benim için bu günde senin yazdıklarına benzer şeyler yaşayınca anlamaya çalıştım sanırım ufak ufak yokluyor benimki de yarından itibaren çanta hazırlasam iyi olacak sanırım teşekkür ederim cevaplar için.. Umarım hepimizin ki tam zamanında gelir

Bunun dışında yıkanmayan parçaları neyle siliyorsunuz ya da siliyor musunuz mesela pusetin arabanın çıkmayan kısımları park yatağın kenarları elektronik ama yumuşak oyuncaklar gibi nasıl silmek lazım oyuncak temizleyici ile mi yoksa sirke ile silip kurumaya mı bırakmak mesela

benimde park yatak var ben silmedim🤦🏼‍♀️ puseti, anakucaginin cikan parcalqri yikanacak mi? donencedeki yumusak oyuncakta yikanacak mi? yapacak cook isim var ama hiiic dermanim yok🤦🏼‍♀️

X