2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

İyi akşamlar bizimde dün kontrolumuz vardi 44 cm 2150 gr olmuş çok hızlı kilo alıyor ama ben 700 gr vermişim ama benim içimi kemiren kordonu boynuna dolamış bir tarafıda avcuna almış doktor korkma sıkı değil dedi ama ben çok korkuyorum hadi dönerken boynunu sıkarsa valla ilk zamanlar çookk kolaymış şimdi daha zor
Doktorun sıkı değil demiş korkma Allahın izni ile hiç birşey olmaz..

Bende sadece yazıyorum icraat yok😂😂
Allah güç kuvvet verse bu hafta içi eksikleri tamamlayıp yıkama ütülemeyi halledeceğim inşallah..
Bende oyle diyorum bu hafta bitirirsem insallah haftaya kışlık hazirlik yapicam biraz dogum zamani icin dolaba sarma dolma manti icli kofte sigara boregi gibi seyler hazirlayip atmak istiyorum

Bende senden farklı değilim aslında zaten bebeğime hiçbirşey alamadım benim yerime o zevki eşimin ailesi yaşadı alıp alıp getirdiler 🙄 dört çocuk büyütecek kadar bebek kıyafeti var birde üstüne eşim hheves edip çocuk odasını tadilatına girişti 15 gündür usta bitiremedi onun da stresi pisliği derken bu aya kadar yaşamadığım stresi 10 gündür yaşıyorum erken doğarlarsa yandık ne çanta hazır ne de ev 🤣🤣
Niye o kadar yuklenmisler ki benimkiler bisey almadi kv birkac nevresim takimi battaniye aldi onuda ben sectim o parasini verdi enazindan ben icime sinenleri aldim keske sanada ya parasini verselerdi yada senide goturselerdi ev tadilati hepsinden zor canim hele ki bu halinde cok daha zor besik falanda gelmedi daha bakalim 1 ay demislerdi 1 ay olcak ne diyecekler

Önce sertleşiyor sonra bir taraftan çıkıyor gün içinde sürekli böyle.. daha önceleri hareket ediyordu sürekli böyle olunca mı kasılma oluyor sende sürekli derken saat başımı yoksa bir saat içinde beş altı defa mı.. Doktorum her an doğum olabilir suyun az dedi bana birde kronik hastalıklarım erken doğumu etkiliyor ama daha bebeğim geçen hafta 1 kilo 500 gram oldu iki hafta geriden geliyor dedi yavaş yavaş korkmaya da başladım açıkçası anlamıyorum çünkü sancı mı yoksa normal mi
Canim kontrolun ne zaman insallah bebisin haftasina ulasmistir bol bol yemen lazim erken dogum riskinde olunca insallah hayirli haberler alirsin

İyi akşamlar bizimde dün kontrolumuz vardi 44 cm 2150 gr olmuş çok hızlı kilo alıyor ama ben 700 gr vermişim ama benim içimi kemiren kordonu boynuna dolamış bir tarafıda avcuna almış doktor korkma sıkı değil dedi ama ben çok korkuyorum hadi dönerken boynunu sıkarsa valla ilk zamanlar çookk kolaymış şimdi daha zor
Allahin izniyle bisey olmaz canim hareketlerini hep takip et kontrolede cok sık git insallah bebisler büyüyor büyüdükçede yaramazlik yapiyorlar

Gunaydin kizlar guzel bir hafta gecirmeniz ve guzel haberler almaniz dilegiyle ben doguma hedefledigim kiloya ulasmisim 33. Haftamda 10 kilo almış oldum bu aralar cok hızlı kilo almışım sizde durumlar nedir insallah bundan sonra cok kilo almam

gunaydin hanimlar,ben de kilo almiyorum son haftalarda .Birden durdu kilo almam ,sizce normal mi?
Bebekler kilo aliyor mudur acaba ?

gunaydin hanimlar,ben de kilo almiyorum son haftalarda .Birden durdu kilo almam ,sizce normal mi?
Bebekler kilo aliyor mudur acaba ?
Alıyodur bende öyle sandım valla ben bi kilo vermişim o bi kilo almış. Tahminim kansızlıktan oluyo çünkü direk doktor ikinci kan hapını verdi bana

Niye o kadar yuklenmisler ki benimkiler bisey almadi kv birkac nevresim takimi battaniye aldi onuda ben sectim o parasini verdi enazindan ben icime sinenleri aldim keske sanada ya parasini verselerdi yada senide goturselerdi ev tadilati hepsinden zor canim hele ki bu halinde cok daha zor besik falanda gelmedi daha bakalim 1 ay demislerdi 1 ay olcak ne diyecekler
Alırken o kadar mutlu oluyorlarmış ki o anda benim yada babasının mutluluğunu düşünmemişlerdir!!! Aslında zaten çok birşey almayacaktık çabuk büyüyorlar diye arkadaşımın ikiz bebekleri olmuştu ben onları da kullanacaktım ama yeni ve temiz kıyafetlerle büyümeliymiş çocuğumuz herkes değişik işte elnkadar bebek kokusu sinmiş kıyafetler ne kadar kirli olabilir ki... Şu süreçte takmıyorum artık bende babasıyla biraz büyüyünce içime sine sine alırım yavruma birşeyler ☺️

benimde park yatak var ben silmedim🤦🏼‍♀️ puseti, anakucaginin cikan parcalqri yikanacak mi? donencedeki yumusak oyuncakta yikanacak mi? yapacak cook isim var ama hiiic dermanim yok🤦🏼‍♀️
Benim de bu konularda kafam karışık sanırım sirkeli nemli bezle silip geçeceğim😐

Kizlar selam;
Bu haftaici bebisin kiyafetlerini peyderpey yikamaya baslayacagim.. netten hastane cantasi icin organiser ve dolap ici organiser da siparis verdim onlarda pazartesi gelecek.. size sorum bu urunleri de kisa programda yikayayimmi? Sonucta kiyafetleri de bunlara girecek.. siz yikadinizmi bunlari bozulma vs oluyor mu? Bilgi verebilirseniz cok sevinirim:)
Bugün nihayet geldi organizerler 30 derecede hassas programda yıkadım hiçbirşey olmadı tertemiz oldular 😊

X