2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Instgrma guvenemedim canim bide fiyatlar cok ucuk nevresim takimina bebek icin 250 tl diyor ben 100 tl terziye diktiriyorum insallah guzel olur
Güzel olur canım..
100 tl iyi fiyat vermiş ben iki minder iki yastık iki şilte diktirdim 100 tl birde küçük düşün..

12. Haftadan beri kullanıyorum ama yetmiyo heralde düşmüş son değerlerim hep. Çok içiyorum en başından beri de etkisi olmuyo heralde
Canım kan yapan yiyecekler tüket bol bol kırmızı et ye ve siyah kuru üzüm..
Şimdi taze siyah üzüm de var oda iyi gerçi şekerin yüksek fazla yiyemezsin ama meyve hakkını onda kullan..

Canım kan yapan yiyecekler tüket bol bol kırmızı et ye ve siyah kuru üzüm..
Şimdi taze siyah üzüm de var oda iyi gerçi şekerin yüksek fazla yiyemezsin ama meyve hakkını onda kullan..
Kuru üzüm günlük yiyorum şekerim düşük aksine yükselmiyo da ama yetmiyo çözemedim bn bu işi. Pekmez aldım tadıyorum yine de aşırıya kaçmıyorum şu son ay da sağ salim bi gitse ya valla korku bastı çok

Kuru üzüm günlük yiyorum şekerim düşük aksine yükselmiyo da ama yetmiyo çözemedim bn bu işi. Pekmez aldım tadıyorum yine de aşırıya kaçmıyorum şu son ay da sağ salim bi gitse ya valla korku bastı çok
Kırmızı eti aksatma en çok kan yapan besin o benim oğlumun değeri biraz düşse doktor et yiyiyorsa düzelir diyor ilaca gerek kalmıyor..
Son zamanlar biraz zor geçiyor allah hepimizin yardımcısı olsun🤲🤲

Kırmızı eti aksatma en çok kan yapan besin o benim oğlumun değeri biraz düşse doktor et yiyiyorsa düzelir diyor ilaca gerek kalmıyor..
Son zamanlar biraz zor geçiyor allah hepimizin yardımcısı olsun🤲🤲
Ottan çok et yiyorum kurtlancam bu sıcakta ben 😂 sağ salim geçse de düzene girsek bu arada süt yapıcı şeylere başlicaz mı doğumdan önce

Kızlar dün tüp bebek için ilk asamaya başladık gonalf verdi doktorumuz toplamaya kadar neler yapmalıyım ilk tüp bebek deneyimi olacak ve hiç gebelik de olmadı
Hayırlı olsun doktorun ne diyorsa onu yap zaten ilaçlar yeterli bol bol yumurtan olsun inşallah

Ottan çok et yiyorum kurtlancam bu sıcakta ben 😂 sağ salim geçse de düzene girsek bu arada süt yapıcı şeylere başlicaz mı doğumdan önce
Ben hiç bilmiyorum başlanıyormu😁
Doğumdan sonra kanalları açmak için ufak sıcak su torbaları var onu tavsiye ediyorlardı araştırmak lazım..

Ben hiç bilmiyorum başlanıyormu😁
Doğumdan sonra kanalları açmak için ufak sıcak su torbaları var onu tavsiye ediyorlardı araştırmak lazım..
Geçen bi abla başla şimdiden çaylar var dedi de güvenemedim araştırmadım da fikir alayım dedim

Ya 2 ay olmasının sebebi nedir peki ben biraz endişeliyim ya merkezler kapanırsa malum korona var diye o yüzden geç olma ihtimali beni düşündürüyor
Ohss riski olur taze transfer yapmazlar. Benim de 23 toplandı ondan dinlenmeye alıyo rahmi. Kaçıncı günün ki 29 dedin opu oldu mu

X