2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Et manyağı oldum zaten şu son bir aydır. Doktora gitti suyu sınırın altında birazcık küçük kalmış benim sıpa ama benim açımdan risk oluşursa doğum gerçekleşir dedi kilo almam lazımmış bakalım nasıl olacak ☺
Canım aynı sorunu yaşadım diyetisyenle görüştüm omun listesiyle kilo almaya başladım suyu düzeldi Bebek de kilo aldı yiyince oluyor ama yemek çok zor 🙈

Benim eşim her yeri gs doldurdu. Nevresimler yastıklar uyku seti de aldım ekstra bide yatak örtüsü aldım çocuk odası yatağına gs. Geçen gün gitmiş yine battaniye almış tek kişilik gs yatak üstüne koycakmış. Burda taç mağazası çok uygun her şey var ordan alıp duruyo. Bide yatakla beraber uyku seti gelcek yeter zaten bnce 3 iyi senin de
1 yün yatak 1 hazir yorgan yastik 1 de uyku seti oldu 3 nevresim takımı bencede yeterli senin oglani babasi simdiden gsli yapmis zatende olsun babanin düşkün olmasini da seviyorum ben esimde oyle her gördüğünü bunu alalim kızımıza diyor

1 yün yatak 1 hazir yorgan yastik 1 de uyku seti oldu 3 nevresim takımı bencede yeterli senin oglani babasi simdiden gsli yapmis zatende olsun babanin düşkün olmasini da seviyorum ben esimde oyle her gördüğünü bunu alalim kızımıza diyor
Geçen kv kahvaltıya gittik ağzıma besledi resmen durup durup karnımı öpüyo kadın bilencek bana yap desen yapmaz abartıyo bnmki bazen iyi de değil valla

kontrolümüz iyiydi çok şükür. 1hafta öne geçmişiz. 1538gr 42cm. boyumuz uzun olcak yine.grip aşısı yaptırabilirsin dedi onu sormuştum.
Masallah canim bebise sanirim bu grubun bebisleri hep uzun benimkide boy olarak 3 hafta onden gidiyor uzun bir kız dedi doktorum grip asini sormayi unuttum ben bir dahaki kontrolde bende sorayim yaptır derse yaptircam

He iyi canım benim oğlumda 52 cm doğdu görümcem kızına 55 cm doğdu diyor şaşırıyorum🤔
Benim oğlum presentil değerinin yüzde 80 üstünde onun kızı yüzde yüz herhalde😁
Onun için merak ettim varmı 55 acaba..
Benimkide ogluna 58 cm dogdu diyor 😆 ben hic 58 cmlik bebek duymamistim benim suan 31 haftalık 46 cm doktorum 3 hafta önde boyu diyor

Tek gebelik kendi perinatolog olan doktorumun zorunlu sezeryan fiyatı bu isteye bağlı daha fazlaymış. Rakam yüksek değil ama girmek istemiyor bir kaç kez konuştuk geçiştirdi ben doğuma girmiyorum hem benim ücretim daha yüksek vs dedi bende yalvaracak değilim Diğer doktorlar daha uygunmuş .

yani bu perinatolog fiyati degilmi? Bende o hastanede tup bebek doktoruma devam ediyorum onun fiyati sezeryana 7.700 tl dediler. Normalde baska doktora gidersende sezeryana 3950 tl dediler.. senin profesore 5500 dedilerse gayet normal ama herhangi bi doktor icin 5000 kusur istedilerse fiyatlara azam mi geldi onu anlamaya calisiyorum.. eger oyleyse benim doktorumada zam gelmis olabilir...ayrica sikma canini bizim gelinde doguma kadar bi doktora gidiyodu sonra baska bi doktora yonlendirdi onda dogum yapti.. oyuzden merak etme iyi bi doktora yonlendirecektir icini ferah tut..

Canım aynı sorunu yaşadım diyetisyenle görüştüm omun listesiyle kilo almaya başladım suyu düzeldi Bebek de kilo aldı yiyince oluyor ama yemek çok zor 🙈
Ben zaten diğer kronik hastalıklarının yanında çölyak hastasıyım Gluten yasak tüp bebekten önce 50 kilonun üstüne çıkmak için diyetisyenle planlar yaptık aldım da ama daha ne yiyebilirim ki şaşırdım kaldım..şimdi de et balık yumurta havuş suyu kavak çekirdeği kaşar peyniri derken gecenin geç saatine kadar eşim mutfaktan tabak tabak yemek hazırlayıp getiriyor 😁 bakalım 2 hafta sonra ne olacak

Geçen kv kahvaltıya gittik ağzıma besledi resmen durup durup karnımı öpüyo kadın bilencek bana yap desen yapmaz abartıyo bnmki bazen iyi de değil valla
Benim kv burda benimki üstüme çok düşüyor inşallah benimki de kıskanıp bilenmez..
2 günlüğüne geldi 1 haftalığına kapak attı yüküm azdı birde onun yükü girdi üstüme çıldırmasam iyidir😣

yani bu perinatolog fiyati degilmi? Bende o hastanede tup bebek doktoruma devam ediyorum onun fiyati sezeryana 7.700 tl dediler. Normalde baska doktora gidersende sezeryana 3950 tl dediler.. senin profesore 5500 dedilerse gayet normal ama herhangi bi doktor icin 5000 kusur istedilerse fiyatlara azam mi geldi onu anlamaya calisiyorum.. eger oyleyse benim doktorumada zam gelmis olabilir...ayrica sikma canini bizim gelinde doguma kadar bi doktora gidiyodu sonra baska bi doktora yonlendirdi onda dogum yapti.. oyuzden merak etme iyi bi doktora yonlendirecektir icini ferah tut..
Bende aradım tek gebelik 3950 ikiz gebelik 4450 dediler uzman, doçent, profesör fiyatları değişiyor herhalde..

X