2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Normaldir bu haftalarda çalışıyosun bide yoruluyorsundur. Benim olmadı baş aşağı aslında ama yukarda duruyor çok yerleşiyodur olmz bşy annesi merak etme

ayy inşallah ya bebişe birşey olmasında sorun degıl yani.. korkuyorum acaba bırsey mı oldu dıye.. hayırlısıyla doğuralımda artık :)

kafa aşağıda olunca baskı çok oluyor. bende döndüğünü düşünüyorum bende de ağrı ve baskı başladı 2-3gündür.4te randevum var bakalım hissettiğim gibi dönmüş mü

Bide hanımlar bende çatlak yok şuan geçen biri dedi doğumdan sonra olur genelde. Kremlemeye devam etmek yeter mi acaba yoksa korse de yardımcı olur mu balon gibi söncez toplanalım 😍 Bu ayda kilo almadım ben 5 kilo da takıldım kaldım herkes baya övüyo iyi mi kötü mi bilemedim çok kilo alırsın sanıyoduk diyolar top gibi karın var bnde şuan
Gayet iyi 7-8 kiloyu geçmeden bitirirsin o zaman 🤩
Ben de başladığıma göre dört kilo fazladayım ama ilk aylar kilo vermiştim şimdi de yiyemiyorum diye doktorum kızınca diyetisyenle görüştüm ona göre yemeye başladım yarım kilo almışım şükür artık aşırım gibi geliyor yemeye başladım 😬

selam canm bende soguk yoğurt yıyodum o gecırıyodu ama malesef o da kesmemeye basladı:KK43: doktorda sadece gavıskon verdı onunla ıdare etmeye calısıyorum.. Allah yardımcımız olsun ya
Amin canim son zamanlar daha zormus gittikce agirlasiyor insan heryeri agriyor hayirlisiyla sona gelseydik son 55 gün 😍

İki gün önde gece kalktım oturdum uyuyamadım nefessizlikten ben de oturunca rahat ettim ancak sıpalar büyüdüler iyice canıma okuyorlar ama çok güzel 🤩🤩
Bende nefes sorunu yasiyorum boğulacak gibi hissediyorum kendimi gece geziyorum odadan odaya burnum tıkanıyor bide benim

Bide hanımlar bende çatlak yok şuan geçen biri dedi doğumdan sonra olur genelde. Kremlemeye devam etmek yeter mi acaba yoksa korse de yardımcı olur mu balon gibi söncez toplanalım 😍 Bu ayda kilo almadım ben 5 kilo da takıldım kaldım herkes baya övüyo iyi mi kötü mi bilemedim çok kilo alırsın sanıyoduk diyolar top gibi karın var bnde şuan
Ne guzel canim ben 9 kilo aldim insallah cok fazla almam ama cok halsizim ben sizdemi oylesinizb

Tünaydın kızar, benim akıntım hafif kanlı lekelenme gibi devamlı geliyor. Dün den beri ara ara belimde ağrıyor. Arada karnıma ağdet ağrısı gibi ağrıda giriyor. Endişeliyim, Allah yardımcımız olsun çok zor 😔. Doktorum yoğun kanama yada suyun gelirse direk doğumhaneye geç beni ararlar dedi. Bu minik kanamalar kafamı karıştırıyor. İstiyorum ki , kalabildiği kadar kalsın, erkenden hastaneye gitmek istemiyorum. O an gelince anlar mıyım? Korkuyorum 😔
Rabbim korusun sizleri canim canini sıkma dusunmemeye çalış yat dinlen bizede haber ver insallah bekleyecek bebisin

Gayet iyi 7-8 kiloyu geçmeden bitirirsin o zaman 🤩
Ben de başladığıma göre dört kilo fazladayım ama ilk aylar kilo vermiştim şimdi de yiyemiyorum diye doktorum kızınca diyetisyenle görüştüm ona göre yemeye başladım yarım kilo almışım şükür artık aşırım gibi geliyor yemeye başladım 😬
En cok alan benim sanırım rekor bende 9 kiloyla allahtan boyum uzun ama yinede sıkıntı cok almam insallah 15le tamamlarsam sukredecem 🤣🤣🤣 sizleri duyunca kendimi kötü hissettim

X