2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Benim de şekerim de yüksek ama bebek hep haftasıyla uyumlu hiç önde veya geride olmadı o zaman benim niye şekerim yüksek acaba

Sorma bide o var şekerim çok sınır dikkat etmeme rağmen A Aysira46 gün aşırı ölçüyorum. 1.gün açlık 100 1.saat 135 gece 105 2.gün açlık 100 1.saat 152
Benimde şekerim sınırdaydı aç 96-100 arası değişiyor. Tokluk 160-180 arası. Şeker yüklemesinden beri sıkı diyet yapıyorum yasaklara uyuyorum ana inmiyor şekerim, yürüyüş az yapabildim bacak aram ağrıdığı için. Stres çok etkiliyor, benim stresten yükseliyordu şekerim.

Kızlar bugünlerde lohusa pijaması geceliği olayını halletmek istiyorum internetten alacağım ama hep dantelli klasık modeller var. Daha dantelsiz düz yada şirin modellerin olduğu bildiğiniz bir yer var mı?
Ben trendyoldan aldım nicoletta yazan üzerinde çıtır çıtır desenler var dantelsiz:))

Canım aynı durumdayız erken doğum riskim var ama yüne de doktorum günde 20dk yavaş tempoda yürü dedi

Yaaa o kadar yükselttiğini tahmin etmemiştim hafta da 3-4 gün dedi bana da doktorum havuç suyu için her gün içmeyeceğim. Acaba bi bardak havuç suyunu yarıya bölüp kalan kısmını 2-3 saat sonra mı içsem daha iyi olur mu?

Canım ben dün akşam yemeğinden sonra baklava yemiştim 3 küçük onun etkisi bugün sabahki tokluk 1.saatimi etkiler mi acaba

Canım şimdi okudum durumu geçmiş olsun bugünü atlatın 2-3 hafta daha dayansın inşallah Bende yürüyüş yapmıyordum yapacağım

Valla erken yaptım kafam rahat inan ki bşy olursa hep onu dert etcektim. Ne zaman rahat hissedersen o zmn yap canım

Benim hem eksiğim var hemde yıkama ütüleme duruyor bu zamana bırakmayacaktım güya ama yetişemedim

Benim de şekerim de yüksek ama bebek hep haftasıyla uyumlu hiç önde veya geride olmadı o zaman benim niye şekerim yüksek acaba
Canim herkeste ayni etkiyi yapmiyor demekki genelde bana da şekeri cikanlar cok kilo alıyor dediler ben 31. Haftadayim 9 kilo aldım oyle aşırı bir kilom yok bebek iri genetikte olabilir dedi doktorum ama sekerden suphelendi boyuda uzun olunca bilemedi genetikte olabilir dedi

Benimde sekerim seninle ayni degerlerde canim suan tokluk 1. Saat 165 elimden geleni yapiyorum ama dusuremedim doktor bol su ic yürüyüş yap dedi aslında en etkilisi yuruyusmus ama biz yapamiyoruz onuda

Esrapembeli canım açıklık sancı yokmuş kanama azmış korkma bence bişey olmayacak
BEnim de sancılar artıyor sanırım yakında bir yatış daha gözüküyor ama İnan senin kiloya ulaşsalar tahatlıcam sen hiç korkma 1500 gram 30 hafta sonrası bebişler sapasağlam oluyor inşallah doğum olmasın tabi ama kendini böyle telkin edebilirsin

Gecmis olsun canim rabbim hayirlisiyla zamaninda saglikli bi sekilde bebegini kollarini verir insallah canim acilman yokmus sukur hastanede olman iyi doktor gozetiminde insallah kanamanda gecer canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…