2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Cabim
Günaydın kızlar uykusuz geceler başladı wc yatak arasında mekik dokuyorum resmen
Canim uyumadan 1 saat once sıvı alımını kes yada azalt gece cok uyanmıyorsun oyle olunca ben maksimum 2 kez uyaniyorum bu sekilde
Günaydın canlarım Bugün bebek odası için perde bakacağım ah ne güzel zamanlar bunlar vallahi
Gunaydin canim guzel telâşlar bunlar bendede var o isten perde bakicam ama evden hic cikasim yok ben zebra stor mu alsam karar veremedim aslinda yada cift mekanizmali olanlardan

Cabim
Canim uyumadan 1 saat once sıvı alımını kes yada azalt gece cok uyanmıyorsun oyle olunca ben maksimum 2 kez uyaniyorum bu sekilde
Öyle de denedim yine kalkıyorum mesela wcden çıkıyorum tam yatıyorum bi kıpırdanıyo yine geliyo benim ki

Hersey yolunda cok sukur ,cok sevindim cnm.
Suan kac kilo olmuslar?birde hangi tahlilleri istedi?
Benim de kontrol yarin bakalim
Teşekkür ederim canım biri 1460 diğeri 1470 civarıydı o aradaki fark nereye gitti anlamadım neyse sağlıklı olsunlar da

Bunları istedi benden idrar ile coombs u asm yapmıyor..

Hadi sende güzel haberler ile gelirsin inşallah

günaydın hanımlar

Reengarenk baya büyümüş minnoşların. artık dikkat et yorma kendini bundan sonra. hatta tüm ikiz anaları hepiniz için geçerli. bizden bir adım daha ilerdesiniz çünkü.

benim wc olayım genelde gündüz sık oluyor onda hergün değil ama. gece kalkmıyorum ama bu ara gece uyanmalarım çok oluyor. en rahat sırtüstü yatabiliyorum. sağa sola yatınca omzum uyuşuyor. sırt üstü de çok yatmak istemiyorum ama napalım.

evin bir tek doğalgaz aboneliğinin açılması kaldı. o da ptesiye kadar olur diyorlar bakalım. olursa hemen geçicez

Ya benim de bi tanesinin ayakları mesanenin orada tekme attıkça tuvalete gidesim geliyor ama artık biliyorum gitsem de yapamıcam baskıdan gitmiyorum
Benim ki baş aşağı ama bi tepiniyo direk idrar kesesine vuruyo hissediyorum yani doktor normal dedi de uykusuz kalıyorum ona cnm sklyo

Eee 2haftada cikar mi 2kiloya
Coombs neymis

Kızlar günaydın;

birşey danışacaktım sızlere.. şuan 29. haftamdayım. Önümüzdeki hafta bebişin dolabı gelecek.. siz bebeğin kıyafetlerını yıkadınız mı? Yıkadıysanız kaçıncı haftada yıkadınız? Yıkayınca hastane çantasını hemen yapmak gerekli midir?

Benim de yeni geldi dolabim ama 2hafta sonra falan yikamayi dusunuyorum

Ben yıkadım ütüledim yerleştirdim bile. Ama sen yeni mobilya olacağı için silip bikaç gün havalandırman gerekecek dolap alanlar mobilya kokusundan şikayetçiydi

Ben yıkadım ütüledim yerleştirdim bile. Ama sen yeni mobilya olacağı için silip bikaç gün havalandırman gerekecek dolap alanlar mobilya kokusundan şikayetçiydi

evet dolap gelince içini silip kapaklarını açıp bıkac gun havalandırmak lazım... hangi deterjanı kullandın? birde yumuşatıcıya gerek varmı? okadar çok alternatıf varkı kafam karıstı

Kuzum ben sancılarım başlayınca erteledim 30 dan sonra annem gelecek onunla yapacağız ama sen bu aralar dolap gelince başla bence yavaştan tıkamaya kendini de zorlamazsın yavaş yavaş yaparsın çantayı hazırlamak kolay zaten

evet dolap gelince içini silip kapaklarını açıp bıkac gun havalandırmak lazım... hangi deterjanı kullandın? birde yumuşatıcıya gerek varmı? okadar çok alternatıf varkı kafam karıstı
Ben yeşilanneden aldım ama kokusuz benim aldığım minoris de çok öneriyorlar onda limon yağı varmış sanırım kokusu daha güzelmiş. Bu ikisinin de içeriği temiz bebişler için ve sıvı olduğundan erimedi makineyi tıkadı gibi dertleri yok. Çünkü ben ilk aldıklarımı 15 dk 30 derecede yıkadım. Pis değil bişey değil diye. Yumuşatıcı durulanmadığı için önermiyorlar canım. Bazısı beyaz sirke ve limonyağını karıştırıp yumuşatıcı yapmış. Memnunlar da. Artık sana kalmkş. İnsta da muhendisinoglu hesabında temiz içerikli ürünleri paylaşıyor oradan da bakabilirain diğer ürünlere.

teşekkür ederim canım bende artık dikkat etmeye çalışıyorum geçen haftalarda dikkat etmiyordum hiç, bu haftalarda zaten beni korku sarıyor son aylar iki kat dikkat etmek lazım Allah korusun herşey olabilir..
Eee 2haftada cikar mi 2kiloya
Coombs neymis
inşallah çıkarlar son aylarda daha hızlı kilo alıyorlar..
Doktor oldurda erken doğum olursakiloları en az 2.500 olsun dedi..
Coombs kan uyuşmazlık iğnesi için yapılan test ben bakmadan aldım kağıdı baksaydım orda yapacaktım direk neyse bir dahaki gittiğimde yaparım artık..
Sevindim canım hangi doktora gidiyorsun? Memnun kaldın mı?
ayfer hanıma gittim daha önce de memnun kalmıştım çok ilgiliydi ultrason muayenesi 15 dakika sürdü herşeyi açıkladı..

Insallah erken dogum olmaz cnm.
Benim de yarin kontrolum var tirsiyorum biraz

Insallah erken dogum olmaz cnm.
Benim de yarin kontrolum var tirsiyorum biraz
Zaten kontrol öncesi bir korku sarıyor insanı taaki kalp atışlarını görünceye kadar
İnşallah eeken gelmezler ama doktor her ihtimale karşı sen beslenmeni düzenli yap hedeflediğimiz kiloya gelsinler gerisi kolay dedi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…