2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Fiyatı biraz artmış ama

Esrapembeli geçmiş olsun kuzum eve çıkmana sevindim insan geriliyor hastanede çok şükür sorun yokmuş kendini zorlama stres yapma zaten bebiş yeterince büyük stres olumsuz etkiliyo kesinlikle

Benim de rahim uzunlugu kisaldi cnm ,normal sanirim son zamanlardayiz artik.bol muz,kasar ,et ,findik ,ceviz ye canim kiz biraz minyon olacak herhalde senin oyle dusun ama oglaninki gayet iyi.32yi gecince rahatlarsin ki bence gecersin.

Benim de rahim uzunlugu kisaldi cnm ,normal sanirim son zamanlardayiz artik.bol muz,kasar ,et ,findik ,ceviz ye canim kiz biraz minyon olacak herhalde senin oyle dusun ama oglaninki gayet iyi.32yi gecince rahatlarsin ki bence gecersin.
İnşallah kuzum geçen hafta hepsini bol bol yedim kız da oğlan da eşit almıştı yine öyle olur inşallah Önce 30 sonra 32 hedefimiz inşallah göreceğiz sürekli yatıyorum bol yemek su yeter ki doğmasınlar

Açık alandaydı zaten kuzenimin gittim mecbur oynadım bile valla bi tane yaşlı teyze dedi senin doğuma az kalmış lohusalık çökmüş sana dedi bi saattir ona takıldım
O teyzeler tam şom ağızlılar
Benim doğumumda hastanede bir teyze senin bebek korkup yukarı kaçmış doğmaz o şimdi dedi ve doğmadı şom ağızdan mı bildiklerindenmi anlamadım

Merhaba bebeklerinizi saglikla kucagnza alin insallah..
Ankarada tup bebek yaptiranlara bir sorum olacakti. Bahceci, Anatolia ve Ankara tup bebek merkezlerinde tedavi goren veya bunlarla ilgili bilgisi olan bana bilgi verebilir mi? Karar vermem lazim ama cok zorlaniyorum. Forumu alt ust ettim bi turlu aklim netlesmedi. Yardimci olur musunuz?

Kizlar selam;
Hamilelik reflusu yasayan varmi? Saat 4:30 da fena bi mide yanmasiyla uyandim.. ama nefesimi kesiyo bogazim tikanmis gibi.. kalktim gaviskon ictim ve tabiki gecmedi
Canım benim de kesmiyo hiç bşy başlayınca. Hap verdi doktorum çok iyi geldi yoksa uyku filan hak getire çok kötüydüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…