2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Geçmiş olsun canım inşallah vaktinde gelir tüm bebişler

Bugun kontrolum vardi ,benimkilerde aradaki farki kapatmis .Biri 1453 digeri 1454 olmus.
Once nstye bagladi doktor ,sıkıntı yok sonra tedbir amacli ciger gelistirici yapti 1ay once yapicam demisti.Rqhim uzunlugunda sıkınti yok 3hafta sonraya kontrol verd

Maşallah gelişimleri gayet iyi seninkilerde arayı kapatmış benimki de neredeyse 3 hafta sonra çağırdı 32. Haftada gel dedi gittiğimde 29+4 tük..

Günaydın...dün dondurma yedim ve yürüyüş yaptım biraz rüzgar vardı sanırım üşüttüm. Dün gece sürekli terledim midem bulandı. Allah tan ateş yada öksürük yok şuan. Sonbahar geliyor artık daha dikkatli olmalıyız.

Benimde sekerim seninle ayni degerlerde canim suan tokluk 1. Saat 165 elimden geleni yapiyorum ama dusuremedim doktor bol su ic yürüyüş yap dedi aslında en etkilisi yuruyusmus ama biz yapamiyoruz onuda
En etkilisinin yürüyüş olduğunu bende farkettim gerçekten günlük 20dk yapmaya çalışacağım artık

Benim aldığım daha gelmedi gelince bi bakınacak beğenmezsem iade edicem instagramda da uygun fiyatlı bir takım buldum beğenmezsem onu sipariş edeceğim. Malum dantelsiz bulmak imkansız gibi bişey :))
Sayfanın ismi ne canım instagramdaki? Bende siparişi verdim henüz gelmedi inşallah göründüğü gibi gelir

Maşallah onlara ne güzel yetişmişler birbirlerine benim kız yetişemiyor artık da en azından kendi içinde normal büyüsün ona şükrediyorum 27+5 de 980 kız 1230 erkekti bakalım 29+2 de gideceğim bi daha iki hafta dedi ama on gün sonra gideceğim ben sancılar yüzünden içim rahat etmiyor seyrek gidince rahim ağzı kısalır filan diye
Bi de 30 dan sonra yavaş yavaş kısalması da normalmiş Doğum yaklaştıkça sanırım ama insan hiç kısalmasın istiyor

Kızlar merhaba, ben öğlen eve döndüm. Kanamam için progestan yaptılar hastanede 3lt serum taktılar, başka iğnelerde yaptılar, kanamam şimdilik durdu. Çok hafif akıntımda lekelenmem oluyor. Coraspirini bıraktırdı oskabar iğneye devam. Antibiyotik ve progestan fitil verdi.evde yatacağım, annem bana geldi sağolsun, mümkün olduğunca kalkmayacağım, kendimi yormayacağım. Hayırlısı Allahtan artık . Bu gün hastane çantamı hazırladım biraz eksiğim var onlarıda en kısa zamanda tamamlarım. Önden düğmeli ,siyah ,beyaz biyeli, kısa kollu,penye pijama aldım trendyol’dan 68₺. Ben beğendim fiyatına göre güzel.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…