2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Normal de 32 deN sonra başlanıyor nst çekmeye ama ikiz olduğu için benim erken başladı canım mesela sancım var dediğim o şikayetle gittiğim için. Ama 32 den sonra her gitmede çekiliyor ☺️

Ben de bi kere ağrım varken acile gittim orada çektiler kalp atışsız sadece sancı bağlayarak

Günaydınlar herkese🤗🐣
Zaman daha da mı yavaş geçiyor bana mı öyle geliyor 😬
30 haftalarımız dolsun dedikçe zaman çakıldı kaldı sanki 🙈
Bugün adet sancısı gibi ağrım oldu beş on dk geçti tekrarlamadı bir kez daha olursa hastaneye gideceğim inşallah olmaz 🙏🏼
şu sayfada artık Benimki uyumuyor benimki şu kadar yedi gibi konuşmaları yapmaya can atıyorum🙏🏼

Ay valla bende çok yoruldum iki gündür çok ağrım oldu tutulmuş gibi yattığım yerden kalkamadım. Korkuyo insan da bir ay daha geçsin bari 34-35. Haftaları göreyim en azından öyle düşünüyorum artık. Bu sayfada her an birinden doğum haberi gelicek sanki sonlara yaklaştıkça

Benim bugün nefes darlığım oldu kahvaltıdan sonra. Yattığımda da karnımın daha ağır olduğunu bariz hissettim. Önceden de ara ara olup geçiyordu ama bu sefer hafif kaldı gibi oldu tam geçmedi. Nefes almaya çalışmaktan yoruldum. Nefes egzersizlerine baktım netten ondan da bişey anlamadım. Galiba benim balayı dönemi bugün bitti 😵 benim gibi olan var mı?

acele etmeyin tadınj çıkarmaya bakın. dönüp ararız bu günleri😁😁

e bebekten 57tl ye nevresim takımı aldım ihtiyacı olan varsa. 89dan inmiş kalitesi de iyi. başka ihtiyacım olmaz kızımdan kalan unisex renkte 2 tane daha var yeterli olur.

Eklentiler

• IMG_20200802_172853.jpg
    IMG_20200802_172853.jpg
    114,1 KB · Görüntüleme: 18
Kızlar ben bel ağrım geçmeyince acile gittim nst de 20-30 arası gidip geldi sancı kısmı sancı sayılmaz bunlar dedi oradaki doktor ama bol su iç yine de dedi.kendi doktoruma da attım o da öyle dedi ama daha önce hep 20 de çıkmıştı artarsa diye korkuyorum kimse gel demedi ama Salı yine gideceğim artmazsa bile nolur nolmaz diye.doğuö başlarsa durması daha zor oluyor diye korkuyorum açıkcası. A Aysira46 senin kaç çıkıyordu sancın canım

Kızlar ben bel ağrım geçmeyince acile gittim nst de 20-30 arası gidip geldi sancı kısmı sancı sayılmaz bunlar dedi oradaki doktor ama bol su iç yine de dedi.kendi doktoruma da attım o da öyle dedi ama daha önce hep 20 de çıkmıştı artarsa diye korkuyorum kimse gel demedi ama Salı yine gideceğim artmazsa bile nolur nolmaz diye.doğuö başlarsa durması daha zor oluyor diye korkuyorum açıkcası. A Aysira46 senin kaç çıkıyordu sancın canım
Hadi ya geçmiş olsun sancı sayılmaz ama ilaç fln bşy vermedi mi yine de kaçmış acaba sancı sınırı

Hadi ya geçmiş olsun sancı sayılmaz ama ilaç fln bşy vermedi mi yine de kaçmış acaba sancı sınırı
İlaç vermedi sancı sayilmaz dedi sali bu daha gidicem icim rahat degil:KK43: biraz daha çok ve aralıklı olması lazım dedi benim böyle dalgalı gibi sürekli inip artti

Canım sakin ol üzme kendini inşallah duracak sancıların😞
Açılma falan yoksa korkma Allahın izni ile atlatacaksın inşallah..
Kuzum kendini sakinleştirmeye çalış lütfen . Ayrıca hisselerime güven seninki 34. Haftayı görecek arkadaşıma da aynısı olmuştu durdurdular ♥🥰
İnşallah şu an bol boş serum verdiler sıvı ile durabiliemis inşallah ama yarın yine olmayacağnun garantisi yok 😭

X