2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Bel ağrın sancı gibi gelip gidiyor muydu kas ağrısı gibi sürekli miydi canım bi de çok uzun saatler mi sürdü benim de ağrıyor da şeklini biraz sahan anlatabilir misin
Yok canim bel agrisi sürekli bir ağrıydı yere oturdugumda kalkamiyordum yattigimda dönemiyordum sanci gibi degildi agri gibiydi doktor dogum sancisida bele vurur dedi bide bacaklarım sızlardı adet olacagim zaman öyle sızlıyordu

Benimde ilk gebeligim canim ayirt edemedim aslinda dogum agrisini hic bilmiyorum belim agriyor diye gittim sanci cikti bundan sonra hep yatacağım zaten
Canım korkma bende yatıyorum bak 2. Haftam bitti yatarken 28 haftanın başında başlamıştı doğum kasılmalarım sancılarım şimdi 30+5 olduk inşallah 36-37 leri de görürüz 🙏🏻 Dinlenmek çok önemli ben yemeğimi falan yatakta yiyorum annem bakıyor sana bakacak birisi varsa WC hariç sakın kalkma

Canım korkma bende yatıyorum bak 2. Haftam bitti yatarken 28 haftanın başında başlamıştı doğum kasılmalarım sancılarım şimdi 30+5 olduk inşallah 36-37 leri de görürüz 🙏🏻 Dinlenmek çok önemli ben yemeğimi falan yatakta yiyorum annem bakıyor sana bakacak birisi varsa WC hariç sakın kalkma
Allah yardımcınız olsun canım benim. Benim annem de bana hamile iken 9 ay yatmış bak şimdi benim de bebişim olacak ♥️ Yavrun dünyaya vaktin de gözlerini açacaktır için ferah olsun

Allah yardımcınız olsun canım benim. Benim annem de bana hamile iken 9 ay yatmış bak şimdi benim de bebişim olacak ♥ Yavrun dünyaya vaktin de gözlerini açacaktır için ferah olsun
Allah razı olsun canım sağol🙏🏻 Bebişlerim iyi olsun da ben yatarım onlar zamanında gelsinler yeter ki hastanede bırakıp gelmeyeyim evime onlarla geleyim

Yok canim bel agrisi sürekli bir ağrıydı yere oturdugumda kalkamiyordum yattigimda dönemiyordum sanci gibi degildi agri gibiydi doktor dogum sancisida bele vurur dedi bide bacaklarım sızlardı adet olacagim zaman öyle sızlıyordu
Ya benim de ağeıyor ama her ağrıdığında doktora mı gidicez birkaç saat dinlenince geçmeyince gitmek mi mantıklı senin ne kadar sürdü de gittin

Ya benim de ağeıyor ama her ağrıdığında doktora mı gidicez birkaç saat dinlenince geçmeyince gitmek mi mantıklı senin ne kadar sürdü de gittin
Bel ağrısı dinlenince geçse gitmene gerek yok canım, tabi sen kontrolde belinin ağrıdığını anlat doktora..

Tamam kuzum bi de germe gidişinde nst çekmeye başladı mu senin doktorun acaba her gittiğimizde baksalar daha mı iyi olur 😬
Ben daha nst ye girmedim ben o nst de çok sıkılıyorum😂😂
Tabi bakılsa iyidir bakalım ikiz diye belki erken başlarız nst ye..

Tamam kuzum bi de germe gidişinde nst çekmeye başladı mu senin doktorun acaba her gittiğimizde baksalar daha mı iyi olur 😬
Normal de 32 deN sonra başlanıyor nst çekmeye ama ikiz olduğu için benim erken başladı canım mesela sancım var dediğim o şikayetle gittiğim için. Ama 32 den sonra her gitmede çekiliyor ☺️

X