2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Sadece cinsiyet olsa direk tüp bebeğe karşılar insanlar bilmediği konularda acımasız. Gunahimizi alan onlar kimseyi takmak istemiyorum bu dönemde ne derlerse desinler diyorum ama ufacık bisey delirtiyor beni sanki tüp bebek olunca başkasından oluyo bnmkiler de öyle konusuyirlar
Allah var görüyor biliyor.. Cehalet işte ne desek boş.. Benim etrafımdakiler öyle düşünse bile cesaret edip bana söyleyemiyorlar.. Zaten bu yazdıklarımı da direk bana söylemiyorlar söyleseler çok güzel cevap veririm.

Allah var görüyor biliyor.. Cehalet işte ne desek boş.. Benim etrafımdakiler öyle düşünse bile cesaret edip bana söyleyemiyorlar.. Zaten bu yazdıklarımı da direk bana söylemiyorlar söyleseler çok güzel cevap veririm.
Cevapta versem aynı açıklamayı belki 50 kere yaptım yok aynılar hala bilerek yapıyorlar zaten artık anladım iyice. TV açık mesela bk diyo bu da szn gibi tüp yaptırmış

Cevapta versem aynı açıklamayı belki 50 kere yaptım yok aynılar hala bilerek yapıyorlar zaten artık anladım iyice. TV açık mesela bk diyo bu da szn gibi tüp yaptırmış
Tesle onları canim bidaha bu konu hakkında önünde konuşmaya cesaret edemezler..
Kimsenin haddi değil bizi sorgulamak..

Ya bişey soracam sizde beşik bebek arabası bakiyormusunuz🤦‍♀️😁 gidiyorum geliyorum elim beşik lere bebek arabalarına gidiyor bakmadan edemiyirum😁 hele birde ikiz için beşik bebek arabası olunca çıkamıyorum sayfalardan🥰

Benimde yapıldı bsy çıkmadı ama sana düşük var diye verdim dedi zaten doguma kdr kullanılacaj diye biliyorum ben bu yüzden arkadaşlarım da hep kullandı düşük olanlar pıhtı sorunu yokken bile
Evet son zamana kadar kullanıp kullanmıycamı bilmek için dedi hiç test yapılmadan 12.haftada bırakanlarda var 🤔 yarın da estrofemi bırakcam ecoprin prednoluda bıraktım

Ya bişey soracam sizde beşik bebek arabası bakiyormusunuz🤦‍♀️😁 gidiyorum geliyorum elim beşik lere bebek arabalarına gidiyor bakmadan edemiyirum😁 hele birde ikiz için beşik bebek arabası olunca çıkamıyorum sayfalardan🥰
Bende aynı canım ya bakıyorum sonra diyorum daha erken bakma şaşırdım iyice 😍😍😍

Şuan heryerden bebek arabası beşik falan reklamları geliyor bana 😂

Screenshot_20200312_115946_com.solidict.ebebek.jpg Screenshot_20200312_120028_com.solidict.ebebek.jpg
Cok güzel şeyler var ya bakmadan duramıyorum hele birde yenidogan kıyafetlerine hayranım ben😍😍
Oğlumda aldığımda hergun çıkarıp bakıyordum evime gelenin önüne döküyordum bebek elbiselerini😍😍😍

bak gitsin canım ya almıyoruz bakıyoruz 😍

Bendede aynısı çıkıyor birde ikiz pusetli bebek arabası bakıyorum hem pahalı hemde değişikler nasıl yapicam bilmiyorum😁😁
Bende saldım gitti bakıyom valla canım 😍😍
İkiz arabalara da baktım ikiz olursa önlü arkalı mı yanyana mı alrız diye konuşuyorduk eşimle 😂 yan yana geçmek zor olur biyerden arkalı önlü olanlardan alırız diyorduk 😂😂

Bende saldım gitti bakıyom valla canım 😍😍
İkiz arabalara da baktım ikiz olursa önlü arkalı mı yanyana mı alrız diye konuşuyorduk eşimle 😂 yan yana geçmek zor olur biyerden arkalı önlü olanlardan alırız diyorduk 😂😂
Aynen aynen önlü arkalı bakıyorum bende🤣 bide İstanbuldayım sokaklar hem dar hem kalabalık yan yana olanlar kavga sebebi olur🤣🤣

Eki Görüntüle 2604050 Eki Görüntüle 2604051
Cok güzel şeyler var ya bakmadan duramıyorum hele birde yenidogan kıyafetlerine hayranım ben😍😍
Oğlumda aldığımda hergun çıkarıp bakıyordum evime gelenin önüne döküyordum bebek elbiselerini😍😍😍
Ayyy evet canım yaaa 😍😍 çok güzeller işin en eğlenceli kısmı bu alışverişler olacak Allah izin verirse 🙈 geçenlerde ilk defa e bebeğe girdik ay neler var neler içim gitti vakti zamanı gelsede gidip doyasıya alsak 🥰

Ayyy evet canım yaaa 😍😍 çok güzeller işin en eğlenceli kısmı bu alışverişler olacak Allah izin verirse 🙈 geçenlerde ilk defa e bebeğe girdik ay neler var neler içim gitti vakti zamanı gelsede gidip doyasıya alsak 🥰
3 aydan sonra al kuzum ben her çıktığımda elimde bir parçayla dönüyordum🙈 annem yeter artık alma diyordu yeni doğan fazla giyilmiyor diyip duruyordu ama gel gör ben kendimi tutamıyorum🥰

3 aydan sonra al kuzum ben her çıktığımda elimde bir parçayla dönüyordum🙈 annem yeter artık alma diyordu yeni doğan fazla giyilmiyor diyip duruyordu ama gel gör ben kendimi tutamıyorum🥰
Aynen kuzum öyle yapıcam cinsiyetini öğrendiğim de inşAllah bir tane hediye alırım ilk hediyesi diyorum koyarım onu gözümün önüne 🙈 sonra 5.aydan sonra başlarım diom kuzum korkmasam hani herşeyini alıp koycam oda yapcam şimdiden 😂 normal yoldan hamile kalanlar korkmuyor bu kadar hemen paylaşıyorlar hamileliklerini söylüyorlar her yerde bizler nazar olur bşey olur dye saklıyoz göbeğim çıkana kadar diom ben şu 3ayı sağ salim atlatayım yakın çevremdekiler söylerim diom hep bi korku bizde 🙄 Rabbim yavrularımızı korusun İnşAllah 🙏

Ben de bakiyorum ama ikiz bebek arabasi secenek cok az

X