2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Benim de korktuyğym bişey ağrıları ciddiye almayıp sancı tedavisi zamanını geçirirsem diye.çünkü daima belim karnım illa bi yerlerim ağrıyo
Bu arada benim aylardır baya iç çamaşırını kirleten değiştirme ihtiyacı doğuran akıntım oluyor ortası beyaz etrafı şeffaf normal dediler ona da
Benim doktorum en son şöyle dedi normalden farklı bişey hissedersen gel baktı bir sürü sorunum var 😂😂 az daha dayanın kuzucuklar da şurada hepimiz sağlıkla kucağımıza aldığımızın haberleriyle sevinelim 🤩
Benim akintim da ayni senin dedigin gibi canim ,sanirim normali o

Benim de korktuyğym bişey ağrıları ciddiye almayıp sancı tedavisi zamanını geçirirsem diye.çünkü daima belim karnım illa bi yerlerim ağrıyo
Bu arada benim aylardır baya iç çamaşırını kirleten değiştirme ihtiyacı doğuran akıntım oluyor ortası beyaz etrafı şeffaf normal dediler ona da
Benim doktorum en son şöyle dedi normalden farklı bişey hissedersen gel baktı bir sürü sorunum var 😂😂 az daha dayanın kuzucuklar da şurada hepimiz sağlıkla kucağımıza aldığımızın haberleriyle sevinelim 🤩
Benim de hafif sarıya çalan akıntım oluyor hamileliğimin başından beri dr um ara ara rahmin temizlenmesi iyidir dedi. Koku ve kaşıntı olursa kültür alır tahlil yaparız dedi.

Ay canım dert etme bence risk yüksek olsa açılma da olurdu rahim uzunluğu da kısalırdı. Yoruluyo musun acaba fark etmeden zorluyo musun kendini? Çok uzanma sırt üstü yatma eğilme de. Bel ağrısı sancı mı şimdi oluyo ya tecrübeli biri aydınlatsın beni çok mu şiddetli nasıl anladın? Benim de üç dört günde bi alttan baskım fazla oluyo wc yaparken ki his ama yok wc fln. Dinlenince geçiyo eşim tutturuyo kalk hastaneye diye. Aşağıdan kafasını görmeden gitmem deyip makara yapıyorum bende.
Canim benim ciddi bel agrim vardi yatamiyordum yatsamda kalkamiyordum bel agrisida dogum belirtisiymis doktor oyle dedi suan icin ilac igne bakalim ne olcak dualarinizi eksik etmeyin canlar

Benim doktorum da 30. Haftaysa ulaşan bebeklere hiç bişey olmaz korkma diyor o haftaya bi gelebilsem diyorum ben de 🙏🏼🙏🏼 Tabi gönül ister hiç erken gelmesinler ama kritik eşini geçelim inşallah
Canim 30u görürüz insallah ben hic kalkmadan yatiyorum 2 kiloyu gecseydi hayirlisiyla suan icin cok korkuyorum

Mrb kızlar dün bel ağrısıyla gittim hastaneye yatış verdiler nstde sancim cikti rahim agzi uzunlugu iyi acilma yok ama sanci var cok korktuk bebis iyi cok şükür hersey yolunda deyince icim rahatladi ama erken dogum riskim var yinede kızım 39 cm 1330 grm olmus cok şükür artik hep yatacam riskten dolayi
Geçmiş olsun canım aman dikkat et yat hiç kalkma 36, 38 haftalara kadar dayan sonra gelsin kuzucuk🥰

Bende gitmedim ama korkmuyor da değilim buhafta çok yordum kendimi inşallah iyidir bebişlerim..

Ay canım dert etme bence risk yüksek olsa açılma da olurdu rahim uzunluğu da kısalırdı. Yoruluyo musun acaba fark etmeden zorluyo musun kendini? Çok uzanma sırt üstü yatma eğilme de. Bel ağrısı sancı mı şimdi oluyo ya tecrübeli biri aydınlatsın beni çok mu şiddetli nasıl anladın? Benim de üç dört günde bi alttan baskım fazla oluyo wc yaparken ki his ama yok wc fln. Dinlenince geçiyo eşim tutturuyo kalk hastaneye diye. Aşağıdan kafasını görmeden gitmem deyip makara yapıyorum bende.
Sancı bele vuruyor canım adet sancısı gibi tabi doğumda daha şiddetlisi oluyor,

Sancı bele vuruyor canım adet sancısı gibi tabi doğumda daha şiddetlisi oluyor,
Ama şiddetli yine belli eder dimi kendini anlaşılır yani. Anneme soruyorum benim alttan oluyodu diyo mesela. Anlarım heralde ya olunca şuan ayakta fazla durunca alttan tuvaletim varmış hissi var sadece basınc gibi onu sorcam bakalım doktora

Hiç hazılığım yoktu ama hastanede başladım internetten alışveriş yapmaya çevremdeki herkes önce senin sağlığın diyorlar da bir de bana sorsalar önce bebişimin sağlığı diyorum. Ben dayanabildiğim kadar dayanacam bakalım biraz suyum gelmişti bir haftadır havuç suyu içiyorum umarım işe yarar
Çok geçmiş olsun canım..

Çok geçmiş olsun canım yorma kendini boşverrrr bak keyfine yat bebiş doğduğu zaman yatacak vakit bulamayacağız 😂 bel ağrısı ile sancıyı nasıl ayırt edeceğiz
Benimde ilk gebeligim canim ayirt edemedim aslinda dogum agrisini hic bilmiyorum belim agriyor diye gittim sanci cikti bundan sonra hep yatacağım zaten

Ama şiddetli yine belli eder dimi kendini anlaşılır yani. Anneme soruyorum benim alttan oluyodu diyo mesela. Anlarım heralde ya olunca şuan ayakta fazla durunca alttan tuvaletim varmış hissi var sadece basınc gibi onu sorcam bakalım doktora
O sancı değil canım bebek aşağıya baskı yapıyordur bendede oluyor tabi sen yine de doktoruna sor.. Kasıklara vuran sancı da rahim büyümesinden kaynaklanıyor, doğum sancısınında en büyük belirtisi belinde adet sancısının kat ve kat şiddetlisi birde sancı gelip gidiyor örnek 5 dakikada 1 falan..

O sancı değil canım bebek aşağıya baskı yapıyordur bendede oluyor tabi sen yine de doktoruna sor.. Kasıklara vuran sancı da rahim büyümesinden kaynaklanıyor, doğum sancısınında en büyük belirtisi belinde adet sancısının kat ve kat şiddetlisi birde sancı gelip gidiyor örnek 5 dakikada 1 falan..
Bana da baskı gibi geliyo ayakta durunca oluyo çünkü ama insan içten içe düşünüyo açılma mı var diye. Haftaya onu sorucam bakalım. O zaman sancı olarak bel ve adet sancısı beklicez. Sizin bide ikiz daha zorlar ya

X