2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Yok vallahi direk yumurta kaliten cok kötü dedi bize ☹ siz ill tüp bebek denemenozde mı hamile kaldınız istambuldaysaniz nerde yaptrdiniz acaba
Hiç üzülme ne olur moral en güzel tedavi bana göre amh 0.14 benim yaş 38 bir dünya kronik hastalıkla mücadele ediyorum tek yumurta ile hamile kalabildim umut olsun sana da hepimizin ayrı ayrı nedenleri var ama olacağı varsa oluyor işte.. En büyük önerim beslenmene dikkat et ve moralini asla bozma inan yeter☺️ geçen hafta hastanede yattım bebeğimin erken gelme durumu var ve benim de sağlığımı artık etkiliyor hamileliğim ama sadece bir an üzüldüm şimdi yeniden zamanında gelsin bebişim diye dua edip direniyorum

Mrb kızlar dün bel ağrısıyla gittim hastaneye yatış verdiler nstde sancim cikti rahim agzi uzunlugu iyi acilma yok ama sanci var cok korktuk bebis iyi cok şükür hersey yolunda deyince icim rahatladi ama erken dogum riskim var yinede kızım 39 cm 1330 grm olmus cok şükür artik hep yatacam riskten dolayi
Çok da erken gelmesin minikler ama doktor bana da dedi şu anda doğsa bile artık tutunur hayata

Mrb kızlar dün bel ağrısıyla gittim hastaneye yatış verdiler nstde sancim cikti rahim agzi uzunlugu iyi acilma yok ama sanci var cok korktuk bebis iyi cok şükür hersey yolunda deyince icim rahatladi ama erken dogum riskim var yinede kızım 39 cm 1330 grm olmus cok şükür artik hep yatacam riskten dolayi
Ay canım dert etme bence risk yüksek olsa açılma da olurdu rahim uzunluğu da kısalırdı. Yoruluyo musun acaba fark etmeden zorluyo musun kendini? Çok uzanma sırt üstü yatma eğilme de. Bel ağrısı sancı mı şimdi oluyo ya tecrübeli biri aydınlatsın beni çok mu şiddetli nasıl anladın? Benim de üç dört günde bi alttan baskım fazla oluyo wc yaparken ki his ama yok wc fln. Dinlenince geçiyo eşim tutturuyo kalk hastaneye diye. Aşağıdan kafasını görmeden gitmem deyip makara yapıyorum bende.

Çok da erken gelmesin minikler ama doktor bana da dedi şu anda doğsa bile artık tutunur hayata
İnsan artık bunu da düşünüyo dimi riskli yine de erken ya korkuyorum. Çanta hazırladım bugün ne olur ne olmaz diye bi ara baskı oldu ddm anladı heralde gelcek mi ne yapcak sabah beri erken doğum araştırıp duruyorum

Geçmiş olsun canım hastanede misim hala korkma sancıları durduruyorlar baya büyümüş bebişin de 🙏🏼🙏🏼

İnsan artık bunu da düşünüyo dimi riskli yine de erken ya korkuyorum. Çanta hazırladım bugün ne olur ne olmaz diye bi ara baskı oldu ddm anladı heralde gelcek mi ne yapcak sabah beri erken doğum araştırıp duruyorum
Hiç hazılığım yoktu ama hastanede başladım internetten alışveriş yapmaya çevremdeki herkes önce senin sağlığın diyorlar da bir de bana sorsalar önce bebişimin sağlığı diyorum. Ben dayanabildiğim kadar dayanacam bakalım biraz suyum gelmişti bir haftadır havuç suyu içiyorum umarım işe yarar

Hiç hazılığım yoktu ama hastanede başladım internetten alışveriş yapmaya çevremdeki herkes önce senin sağlığın diyorlar da bir de bana sorsalar önce bebişimin sağlığı diyorum. Ben dayanabildiğim kadar dayanacam bakalım biraz suyum gelmişti bir haftadır havuç suyu içiyorum umarım işe yarar
Bel ağrısı ile sancıyı nasıl ayırt edeceğiz canım bizi bilgilendirir misin ?

Ben gecen hafta yaptim uzun zaman sonra belimin agrisindan öldüm hastaneye gittim nst cektiler sancim cıktı yatis verdiler erken dogum riskim var hic kalkmadan yat dediler
Çok geçmiş olsun canım yorma kendini boşverrrr bak keyfine yat bebiş doğduğu zaman yatacak vakit bulamayacağız 😂 bel ağrısı ile sancıyı nasıl ayırt edeceğiz

Bel ağrısı ile sancıyı nasıl ayırt edeceğiz canım bizi bilgilendirir misin ?
Bel ağrısı ile sancıyı benim anlatmam sizleri yanıltabilir çünkü ben nevralji hastasıyım ağrı eşiğim oldukça yüksek malesef ama şu konuda bilgi verebilirim eğer iç çamaşırınızda para büyüklüğünde de olsa bir sıvı akışı fark ederseniz ki ben idrarımı tutamadım sanmıştım 😁 bu meğersem suyun gelmesiymiş hemen bebeğin suyuna falan bakıyorlar... Doktorum eğer bu akan sıvı koyu bir renk alırsa kokusuzsa ve artış olursa doğum başlıyor demektir dedi. bebekler başladığı andan itibaren 12 saat falan içerideki amniyon sıvısında yaşayabilirmiş ama tabiki takip edilecek bir durummuş. sancıları hissetmediğim için de biraz zor bir durum benim ki

Bel ağrısı ile sancıyı benim anlatmam sizleri yanıltabilir çünkü ben nevralji hastasıyım ağrı eşiğim oldukça yüksek malesef ama şu konuda bilgi verebilirim eğer iç çamaşırınızda para büyüklüğünde de olsa bir sıvı akışı fark ederseniz ki ben idrarımı tutamadım sanmıştım 😁 bu meğersem suyun gelmesiymiş hemen bebeğin suyuna falan bakıyorlar... Doktorum eğer bu akan sıvı koyu bir renk alırsa kokusuzsa ve artış olursa doğum başlıyor demektir dedi. bebekler başladığı andan itibaren 12 saat falan içerideki amniyon sıvısında yaşayabilirmiş ama tabiki takip edilecek bir durummuş. sancıları hissetmediğim için de biraz zor bir durum benim ki
Yani akıntım var bu sıvı akışı mı oluyor bilemedim 😂

Yani akıntım var bu sıvı akışı mı oluyor bilemedim 😂
🤣🤣 Yok korkma öyle değil bildiğin su gibi kokusu falanda yok ilk hamileliğini yaşayan birisinin ayırt etmesi imkansız bence.. Doktor anlatıyor uzun uzun ben suratına bakıyorum en son dayanamadım yarı şaka yarı ciddi bir örnek görsem iyi olurdu dedim adam bastı kahkahayı 😁

Aaa ay geçmiş olsun toparlar bence dinlen bol bol su iç. Bence hazırlıklı olmak lazm ya ne olcağımız belli değil inşallah sağ sağlim gelsin hepsi

Benim de korktuyğym bişey ağrıları ciddiye almayıp sancı tedavisi zamanını geçirirsem diye.çünkü daima belim karnım illa bi yerlerim ağrıyo
Bu arada benim aylardır baya iç çamaşırını kirleten değiştirme ihtiyacı doğuran akıntım oluyor ortası beyaz etrafı şeffaf normal dediler ona da
Benim doktorum en son şöyle dedi normalden farklı bişey hissedersen gel baktı bir sürü sorunum var 😂😂 az daha dayanın kuzucuklar da şurada hepimiz sağlıkla kucağımıza aldığımızın haberleriyle sevinelim 🤩

Benim de korktuyğym bişey ağrıları ciddiye almayıp sancı tedavisi zamanını geçirirsem diye.çünkü daima belim karnım illa bi yerlerim ağrıyo
Bu arada benim aylardır baya iç çamaşırını kirleten değiştirme ihtiyacı doğuran akıntım oluyor ortası beyaz etrafı şeffaf normal dediler ona da
Benim doktorum en son şöyle dedi normalden farklı bişey hissedersen gel baktı bir sürü sorunum var 😂😂 az daha dayanın kuzucuklar da şurada hepimiz sağlıkla kucağımıza aldığımızın haberleriyle sevinelim 🤩
Bende suyum geldiğini anlamazsam diye korkuyorum 😂

X