2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

alttan muayene ile baktı yumurta kaliten kötü dedi direk amh 0.35 di zaten
Kalite değil de sayı demek istemiştir kalite ultrasonla anlaşılmıyor yumurta toplanınca dölleniyor mu kaliteli embriyo oluyor mu o zaman anlaşılıyor
Ayrıca üzülme benim de 0.3 dü taaa Ekim 2018 de hamile kaldığımda daha da düşmüştür belki

Yok vallahi direk yumurta kaliten cok kötü dedi bize siz ill tüp bebek denemenozde mı hamile kaldınız istambuldaysaniz nerde yaptrdiniz acaba

Yok vallahi direk yumurta kaliten cok kötü dedi bize siz ill tüp bebek denemenozde mı hamile kaldınız istambuldaysaniz nerde yaptrdiniz acaba
İlk denememde değil üçüncüde kaldım ama amh ile ilgisi yoktu bunun hep kaliteli embriyo oluştu başka sorunlar da vardı.
Ankara’da maalesef benim merkezim
Bir daha gittiğinizde adetliyken kaç yumurta olduğunu sorun mutlaka siz

Allah evladını sana bağışlasın inşallah canım bizlerede hayırlısı ile hayırlı bir evlat nasip etsin

Oglan kızın hakkinida yemis masallah cok iyi canim beni 2 haftada bir çağırıyor riskimde var

Kızın neden düşük yaptığı belli yazık. Bende iş yapmıyorum bulaşık makinesini bile yerleştirmiyorum isterse Evi bok götürsün umurumda değil.
Ben gecen hafta yaptim uzun zaman sonra belimin agrisindan öldüm hastaneye gittim nst cektiler sancim cıktı yatis verdiler erken dogum riskim var hic kalkmadan yat dediler

Mrb kızlar dün bel ağrısıyla gittim hastaneye yatış verdiler nstde sancim cikti rahim agzi uzunlugu iyi acilma yok ama sanci var cok korktuk bebis iyi cok şükür hersey yolunda deyince icim rahatladi ama erken dogum riskim var yinede kızım 39 cm 1330 grm olmus cok şükür artik hep yatacam riskten dolayi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…