2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

İste canim benkmki nefrolog oldugu icin telaslandi benide telaslandirdi. Bugun gittim enfeksiyon druna testler yapti bisi cikmadi ama bi ilac verdi. Kokrma dedi icin rahat olsun dedi ama iste hamile olunca bebege bisi olacak diye korkuyo insan

aman kimsede enfeksiyon fln cikmasin saglikla bebislerimiz dogsun Bakti bi yerde enfeksiyon bulamadi ilac verdi ilaci kullanip tekrar gidicem insallah deger dusmu olur

Banada oyle soyluyo arkadasim cok abartiyosun diyo ben 3 yildir bu bebek icin ugrwsiyorum maddi manevi bisuru sey harcadim... kendisi evlendi 2. Ayda hamile kaldi pirt diyede normal dogumla dogurdu.. bana diyoki normal dogumu tavsiye ediyorum Cunku bebek en guzel gelisimini oyle tamamliyor.. bilmiyoki ben ne acilar cektik bu beben icin sezeryan normal hic farketmez yeterki saglikla dogsun istiyorum

Banada oyle soyluyo arkadasim cok abartiyosun diyo ben 3 yildir bu bebek icin ugrwsiyorum maddi manevi bisuru sey harcadim... kendisi evlendi 2. Ayda hamile kaldi pirt diyede normal dogumla dogurdu.. bana diyoki normal dogumu tavsiye ediyorum Cunku bebek en guzel gelisimini oyle tamamliyor.. bilmiyoki ben ne acilar cektik bu beben icin sezeryan normal hic farketmez yeterki saglikla dogsun istiyorum

günaydın güzel anneler içinizi ferah tutun her şey güzel olacak. İnsanlar istediklerini söylesinler bizler içimiz nasıl rahat esecek öyle davranmalıyız. İnsanlar abartıyorsun diyebilir onlar bizim neler yaşadığımızı her ayın sonunda yaşadığımız üzüntüyü bilemiyorlar. Davulun sesi uzaktan hoş gelir tabi.

Günaydın. Aynen öyle zor dönemlerden geçtik neler yaşayıp geldik buralara. İlk üç ay özellikle akıllı insan kafayı yer. Burda markette bi kız vardı bzm bi kaç kere konuştk aynı dönem hamile kaldık onla. Onun da düşükleri varmış. Neyse 7 8 haftalık sürekli koli taşıyodu. Eşim de evde diyodu bak millet neler yapıyo sen nazlısın ay uy diyosun hep fln. E ddm bizim zorla oldu riske mi atayım şimdi. Bi duyduk kız yine düşük yapmış. Herkesin yaşadığı kendine ama eşim de ondn sonra ses edemedi hiç. Hala daha evde bile pek iş yapmıyorum ben. Bence de daha kıymetli bizim yaşadığımız. İnşallah sağ salim kucağımıza da alalım da

Kızın neden düşük yaptığı belli yazık. Bende iş yapmıyorum bulaşık makinesini bile yerleştirmiyorum isterse Evi bok götürsün umurumda değil.

Kızın neden düşük yaptığı belli yazık. Bende iş yapmıyorum bulaşık makinesini bile yerleştirmiyorum isterse Evi bok götürsün umurumda değil.
Aynen öyle ayaktan yapmalı işler yapıyorum valla çamaşır katla yemek yap. Hatta malzemeleri bile eşim indiriyo kaldı zaten iki ay fln idare etcez napalım

ben de zorlamıyorum hiç bir şeye. ama taşınma dönemi biraz saldım gibi. ağır falan kaldırmadım ama uzanıyorum istemsiz falan

ben de zorlamıyorum hiç bir şeye. ama taşınma dönemi biraz saldım gibi. ağır falan kaldırmadım ama uzanıyorum istemsiz falan
Mecbur insan durup da bakamıyo ağır kaldırmadıysan sorun yok bence canım dinlen geçer iki üç güne yorgunlukta

Evet canım ilk deneme de oldu yumurta sayım düşük olduğu için zaman harcamadık rahmim duvar kalınlığım her şey normaldi tüplerim de sıkıntı yoktu
Yumurta sayının az olduğunu hangi testle anlasiloyor canım benim daha öyle birşeye bakilmadi sanirim

Ultrasonda doktor bakıyor daha önce doktora gittiysen doktor zaten ilk ona bakıyor daha sonra emin olmak için kan testi ile amh a bakıyor
gittim ama bakmadı vajinal muayene yaptı sadece ve yumurta kaliten çok düşük dedi AMH başka bir yerde yaptırmıştım 0.35 çıktı

kontrolümüz iyiydi şükür. herşey yolunda tüm değerlerimiz günümüzle uyumlu25+2bugün 809gr 30cm oğluşum.
Hadi geçmiş olsun artık zorlama kendini taşınma işinde Sana diyorum ama insan duramıyor bizim de çocuk odası olacak oda depo gibi bi yığın eşya var eğil kalk iş yapıyorum dayanamıyorum ama yapmamak lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…