2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Pompa ameda baktim ama biraz pahali gerek var mi bilmiyorum
Aslında hiç belli olmuyor lazım olup olmayacağı, eltimin var alma dedi ama ben kararsız kaldım oğlumda hemen sütüm gelmedi belki uyarsak daha mı çabuk gelir diyorum bende bakayım eltiminki hangi marka bilmiyorum ona bir bakayım ona göre karar veririm..

Ben de bugün sırt ağrısıyla uyandım. Hayatımda ilk defa sırtım ağrıyor. Belden yukarım sanki cereyanda kalmış da tutulmuş gibi. Böyle olan var mı?
Ben ilk hamileliğimde de yaşadım bunda yine iyi ilki çekilmeyecek gibiydi aynen sanki cereyanda kalmış gibi..

Kızlar ben bugün yükleme yaptırdım açlığım hep normal bebekler önde değildi usgde ama yine de ikinci saatim yüksek çıktı diyet artı kan şekeri takibi yapacağım burada yaptırmayacak arkadaşlar vardı ismen hatırlayamadım ama bence ihmal etmeyin

Bencede kesinlikle yapilmali sanada gecmis olsun canim kac cikti bende dün aclik tokluk baktirdim dikkat ettiğim halde 182 cikti tokluk

Açlık kan çıkmış canım

Bencede kesinlikle yapilmali sanada gecmis olsun canim kac cikti bende dün aclik tokluk baktirdim dikkat ettiğim halde 182 cikti tokluk
75 gram yüklemede açlık 81(90 altı gerekiyormuş) 1.saat 170(180 altı gerekiyormuş ) 2.saat 178 (153 altı gerekiyormuş)
benim ikinci saat yüksek çıktı yani
tokluğu yemekyen ne kadar sonra baktırdın bana dedi ki doktorum parmak ucundan yemeklerden iki saat sonra ve yemekelrden önce aç ölçeceksin sabah ve akşam.açlar 90 altı toklar 140 olacakmış.senin değerin de yüksek gibi sanki doktorun ne dedi

Canim beni endokrine gonderdi dahiliye diyetisyen hepsiyle görüştüm simdilik diyet verdi yürüyüş ve bol su ic 2hafta sonra yine bakalim dedi

kızlar selam;

bugun rutin nefroloji kontrolune gittiğimde bazı testler yaptırdım. kan ve idrar tahlili yaptırdım CRP sonucum 24,8 çıktı ve idrarda enfeksıyonda gorunmuyor.. doktor enfeksıyon hastalıkları bölümüne yönlendirdi... aşırı gerıldım pazartesi gunu bıran once gelsın gıdeyım.. aklıma covıt geldı ama hıcbı belırtım yok umarım covıt fln degıldır aranızda crp sı yuksek cıkan varmı

Nette bir makale de korona için crp bin 40 dan yüksek olması gerektiği yazıyor ama ne kadar doğru bilemem. Korona nerden aklına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…