2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Ya benim bulantılarım hala ama geçmedi hala prilam kullanıyorum tükendim kızlar ya resmen gebeliği hastalık gibi hatırlayacağım artık 😢😢
Allah kolaylık versin canım. Benim kızkardeşim oğluna hamileyken öyle olmuştu. Ama doğumdan sonra bi anda kesildi elbette, az kaldı canım. Herşey bebişler için. Rabbim hayırla sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 💕

Allah kolaylık versin canım. Benim kızkardeşim oğluna hamileyken öyle olmuştu. Ama doğumdan sonra bi anda kesildi elbette, az kaldı canım. Herşey bebişler için. Rabbim hayırla sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 💕
Yaa kıyamam üç can var bünyede canım dayan zor süreci atlattın zaten
Ya dayanırım da sanki artık sonsuza kadar midem bulanacak doğurunca geçer dimi geçmeyen yoktur😥 ondan bile korkmaya başladım doğurunca da geçmezse diye

Ya dayanırım da sanki artık sonsuza kadar midem bulanacak doğurunca geçer dimi geçmeyen yoktur😥 ondan bile korkmaya başladım doğurunca da geçmezse diye
Merak etme kardeşim de öyle diyordu. Doğumdan eve 1 günde geldi hem de sezeryanla doğurdu. Eve gelip ilk işi bi kahvaltı sofrası kurup afiyetle yemek oldu midesi bulanmadan. 😂 Sen bi de ikiz taşıyormuşsun çok normal. O mesela kızına hamileyken hiç midesi bulanmamıştı. İkincide birincinin acısı çıktı. Geçecek inşallah 🥰😘

Merak etme kardeşim de öyle diyordu. Doğumdan eve 1 günde geldi hem de sezeryanla doğurdu. Eve gelip ilk işi bi kahvaltı sofrası kurup afiyetle yemek oldu midesi bulanmadan. 😂 Sen bi de ikiz taşıyormuşsun çok normal. O mesela kızına hamileyken hiç midesi bulanmamıştı. İkincide birincinin acısı çıktı. Geçecek inşallah 🥰😘
Ay resmen hayalim 😻😻😻 doğurayım inşallah muhteşem bir yemekle taçlandıracağım bu durumu 🤩 tabi önce bebeklerimin Sağlığı onlar iyi olmazsa hiç birinin anlamı olmaz🙏🏼
Hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım bebişlermizi

moonlovers moonlovers babymall dan alacaklarımı sepete ekledim bebek arabası ona uyumlu iki puseti beğenirsem alıcam
Screenshot_20200724_154250_com.android.chrome.jpg Screenshot_20200724_154255_com.android.chrome.jpg
Anakucağını beğenirsem alıcam, gelen indirim kuponu ile philips avent süt sağma pompası, biberon, emzik bebek bezi ve kıyafeti gibi şeyler almayı düşündüm..
Fiyatları internetteki siteler ile karşılaştırdım baya uyguna geliyor..

Daha çok şey var ama babymall da istediğim her marka olmadığı için bu kadar yeterli benim için yoksa süt sağma pompası da kampanyaya dahil

fisher price anakucağı iyi mi bende ondan düşünüyorum çok araştırmadım Reengarenk Reengarenk
Bilmiyorum canım titreşimliymiş memnun olan var ben bakıp öyle almaya karar vereceğim..
Ben sepet gibi olan ana kucaklarını beğeniyorum yanılmıyorsam sende vardı onlar nasıl acaba kullanışlı mı?

_seastar_ _seastar_ birde canım süt sağma pompası hangi marka kullanıyorsun lansinoh ve phlips arasında kaldım..
Kullanırmıyım bilmiyorum ama bulunsun istiyorum ikizlerin küveze alınma ihtimali oluyor o sıra birde pompa almakla uğraşmayayım diyorum..

Kızlar dün gece kasiklarimda agrim vardi ara ara oldu bugun doktora gittim nst istedi az az sancim cıktı bol bol su ic dinlen yapacak bisey yok dedi
Yaaa nasıl ya canım. Nasıl bi ağrıydı mesela adet sancısı gibi mi batma gibi mi ben anlamazmışım gibime geliyo

Canim batma gibi biseydi aslinda birazcik yürüdüm eve gelince başladı sabah uyandim halen ara ara oldu nstye girince sancim cıktı
Ya anlayamıyorum okuyorum sürekli sancı olunca nasıl anlarım diye kimi diyo belden kimi diyo alttan batma kimi diyo adet sancısı gibi çözemiyorum ben bu işi.

X