2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Ay hiç gelmedi aklıma bnde mi alsam ya. Durduramıyorum kndimi
Ben en geç 8 e kadar yemek işini bitiriyorum. Sonrasında en fazla çiğ badem veya galete. Al bence hem su da içiyoruz ya galeteyle iyi oluyor. Mideyi tutuyor. Hem miden yanmıyor hem kilo veya gaz yapmıyor gece gece. Tuzsuz grissini

Biz çok erken yemek yiyoruz 5te bitiyo yemek o yüzden gece zorluyo beni galiba. Bulmam lazım bi çözüm buna. Rüyalarımda yemek yapıyorum hep her şey çekiyo canım benim

Biz çok erken yemek yiyoruz 5te bitiyo yemek o yüzden gece zorluyo beni galiba. Bulmam lazım bi çözüm buna. Rüyalarımda yemek yapıyorum hep her şey çekiyo canım benim
Biraz daha geç saate al veya bi ara öğün yap 8 gibi. Yatana kadar tutsun seni

Eşim geliyo işte yemek istiyo illa ama 8 gibi ufak bşy koysam keser heralde bulcam artık bi yol
Bul tabi gece yemek hem seni hem bebişi rahatsız eder. Bi de çok kilo yapar gereksiz yere. Hem de sağlıksız. Ben bi de kan hapını gece içiyorum yatmadan. Haliyle öncesi veya sonrasında 2 şer saat çay kahve süt ürünleri tüketmiyorum. Kahve zaten içmiyorum da hiç. Hani demirden maks. fayda sağlıyor vücut böylece.

Dün gece bende çok acıktıp zeytinle yarım ekmek yediğimi farkettim
Sonra amaaaan sanki hergün hamilae kalıyorum ye gitsin dedim kendi kendime
Miden yanmıyosa kilo veya şeker prpblemi yoksa ye tabi. Ama ben gece yeyip yatınca bi de afedersin balgam yapıyo sabahları. Ama sabahları açlıktan uyuyamıyorum resmen. Yemeğe başlıyorum kan şekerim yükselene kadar bi 5 10 dk fenalık geçiriyorum

Yok canım midem yanmıyor yükleme yapmadım daha ama tokluk şekerim normal çıktı bende geceleri acıkırsam uyuyamıyorum
Birde ben film dizi izlemeden uyuyamıyorum o sıra filmde biri birşey yemesin

Yükseldiğini de anlamıyorum ben o an muayene sırasında. Çok mu yüksek olması lazım belirti için mesela baş dönmesi kusma fln mı yapıyo nasıl oluyo
yok cnm bende hiç belirti olmadı. sadece az ödem bir de idrarda protein kaçağı çıkmıştı. o sebeple usg de bebeğe giden besleyici damarda direnç oluşmuş. beslenmesi azalınca sezeryan oldum. ve sadece ölçtüğümde görüyordum. 13-9 14-10 bir kaç kere de 15e çıkmıştı.
o yüzden evde takiplerimiz önemli

Günde 4 5 defa ölçüyorum mutlaka 10 7 sabit sürekli. Hissedilmemesi kötü rahatsız etmiyo demekki genelde ilk hamilelik erkek bebek olunca gebelik zehirlenmesi riski daha yüksek diye okudum bende ondan tedirgin oldum. Neyse takip edicez artık inş yükselmsz

Bu arada bi paket Bir numara aldım bi paket iki numara aldım. 210lu sleepy şimdilik yeter en azından dursun evde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…