2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

ben tum gun işyerinde oturmaktan kuyruk sokumum ağrıyor varis çorabı giydiğim halde ayak bileklerim ödem topluyor ve acıyor..
Şu kıl dönmesi ameliyatı falan olanlar oturma yastığı kullanıyor onlara bi bak canım. Alarm kur 15 dk da bir bi dolan. Tabi dr una da danış. Tuz tüketme çok. Allah kolaylık versin

Benim de 3 gundur basladi ,denize gidiyoruz ,yol da 1 saat suruyor ,donus yolunda cok bel agrisi yasiyorum

Şu kıl dönmesi ameliyatı falan olanlar oturma yastığı kullanıyor onlara bi bak canım. Alarm kur 15 dk da bir bi dolan. Tabi dr una da danış. Tuz tüketme çok. Allah kolaylık versin

aynen o tarz bı yastık deneyecegım mecbur tuzu çok az tüketiyorum ama yınede ödem oluyor malesef Allah cumlemize kolaylık versın

benim geçen kontrolde 15 10çıktı muayene öncesi. hemen sonrası 11-7olsuheyecandan da yüksek çıkıyor

ben tum gun işyerinde oturmaktan kuyruk sokumum ağrıyor varis çorabı giydiğim halde ayak bileklerim ödem topluyor ve acıyor..
Oturduğun yere ufak bir yastık koy kuyruk sokumu ağrısı da çok pis ben bazen yerde oturunca hemen ağrıyor..

Bende en azından bebeği inceliyor, iyi haberini duyuyorum diye şükrediyorum

Evet ben de baya gergin oluyorum kontrollerde o yüzden ciddiye almadık evde sıkı takip tabi
benim ilk gebelikten kaldı işte. tansiyon aleti görünce stres oluyorum kesin yüksek çıkacak diye geçiyor kafamdan. o yüzden bir fobi oldu. öle düşününce de yükseliyor işte.
ben zaten evden takipteyim bu ara taşınma telaşına bıraktım ölçmeyi ama şikayetim yok şimdilik.

Yükseldiğini de anlamıyorum ben o an muayene sırasında. Çok mu yüksek olması lazım belirti için mesela baş dönmesi kusma fln mı yapıyo nasıl oluyo

Haklısın kuzum zaten tansiyon yükselecek mi diye düşününce feci yükseliyor bi de sen sorun yaşamışsın aman ihmal etme yine inşallah bu sefer olmayacak

Kızlar geceleri dehşet acıkıyorum resmen kemiriyo sanki beni iki gecedir yiyorum az az ya üzülüyorum sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…