2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Aynen aynen iki haftadan snrası sıkıntıymış genetik olarak etkiler dedi bnmki de. Eşimle bende çok uzun değiliz ama kardeşim uzun baya oğlan dayıya çekicek sanırım
Doktorum bebek iriyse sıkıntı dedi bana sekerim cikti ya belki ondandır yoksa esimde bende uzun boylu yapılı insanlarız bebegim 8 gün önden gidiyormus doktorum korkuttu beni 25+3 de gittim 934 grm 36 cm gelmisti

Ben de böyle rüyalar görüyorum hep

Geçmiyo ya günler bnm sanki bir an önce doğum günü gelsin bekliyorum ben
Alışveriş bitince de beklemek zor geliyor bana son ay geçmek bilmiyordu
Vakit geçirmek için dondurucuya birşeyler hazırlayıp atabilirsin doğumdan sonra en çok yemek yapmakta zorlanıyor insan..

Kuzum ikizleri pek 36-37 yi geçirmek istemeyen dr çok riskler fazla diye o tarihte de bebekler yeterince büyümüş oluyo zaten doktoruna bırak bence
3 hafta çok canım ya eğer bir sıkıntı yoksa 2 hafta yeter bebek son ayda güzel kilo alıyor..
Ben 40. Haftada doğum yaptım oğlum 3.500 dü düşün son günlerde 1 kilodan fazla aldı..

Doktorum bebek iriyse sıkıntı dedi bana sekerim cikti ya belki ondandır yoksa esimde bende uzun boylu yapılı insanlarız bebegim 8 gün önden gidiyormus doktorum korkuttu beni 25+3 de gittim 934 grm 36 cm gelmisti
Her şekeri olan da önden gitmiyor ki risk fazla oluyor sadece ama iki haftaya kadar normal

Alışveriş bitince de beklemek zor geliyor bana son ay geçmek bilmiyordu
Vakit geçirmek için dondurucuya birşeyler hazırlayıp atabilirsin doğumdan sonra en çok yemek yapmakta zorlanıyor insan..
Aynen hiç bşy yapmayınca zor bitti şuan hazırlık nerdeyse zaten öyle bekliyoruz işte. Annemle aynı sitede oturuyorz o açıdan avantajlıyım ben yemek derdim olmaz pek

3 hafta çok canım ya eğer bir sıkıntı yoksa 2 hafta yeter bebek son ayda güzel kilo alıyor..
Ben 40. Haftada doğum yaptım oğlum 3.500 dü düşün son günlerde 1 kilodan fazla aldı..
İkizlerde hiç bir doktor 38 i geçirmiyor dediler bana tek gibi düşünmeyin riskler daha fazla bir sürü komplikasyon var 36 yı görelim de

İkizlerde hiç bir doktor 38 i geçirmiyor dediler bana tek gibi düşünmeyin riskler daha fazla bir sürü komplikasyon var 36 yı görelim de
İnşallah 38 de gideriz erken gelmezler inşallah
Bana hep ikiz olunca taşoması zor diyorlardı çok şükür hala iyiyim inşallah sona kadar böyle devam eder hatta son 3 ayı yatarak geçiren varmış..

İnşallah 38 de gideriz erken gelmezler inşallah
Bana hep ikiz olunca taşoması zor diyorlardı çok şükür hala iyiyim inşallah sona kadar böyle devam eder hatta son 3 ayı yatarak geçiren varmış..
Benim zor geçiyor ya sürekli baskı ağrı vs herşey oluyor şanslısın kuzum maşallah böyle gitsin

Hayirli geceler herkese, kizlar bayadir giremedim buraya sukurler olsun aylar sonra evime geldim. esim geldi birlikte donduk.geldigim gun hastalandim bogaz enfeksiyonu oldum.korktum ucakda koronami oldum diye ama sukurler olsun atesim oksuruk yokdu atlattim cok sukur.yarin burdaki ebeyle kontrolum var hersey yolundadir insallah. sizlerde her sey yolundadir insallah. rabbim hepimizin yardimcisi olsun,saglikli bi sekilde yavrularimizi kollarimiza alalim insallah

Gunaydin annisler nasilsiniz durumlar nasil doktora gidenler kontroller ne durumda havalar aşırı sicak gidiyor bu sene bizim şansımıza iyice ağırlamadan biraz serinler insallah bende acayip halsizlik basladi özellikle aksam yemekten sonra ne yesem rahatsiz ediyor beni ve cok halsizim geceleri sicaktan uyuyamiyorum oda oda geziyorum

Günaydınn. Bende klimayla yaşıyorum resmen burası da çok sıcak valla. Kansızlık başlamış olabilir benim de geçmişti yine başladı yorgun gibiyim hep. İdare etcez olmz bşy diye düşünüyorum

Nerde yaşıyorsun canım?
İstanbul fazla sıcak değil hatta bugün çok serin..
Bende yavaş yavaş şişyorum iş yapamıyorum fazla, bütün gün evin işini bitiremiyorum dinlene dinlene birşeyler yapmaya çalışıyorum..

2 haftayı geçti klima açmadım ben..
Bende arada bir halsiz oluyorum ama genelde iyiyim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…