2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

günaydın güzel anneler ♥ Gene uykular haram oldu hamilelik dönemine girdim sanırım. Hamilelik uyku yapıyor diye kandırdılar ah ah yine sık sık geceleri idrara kalkmaya başladım. Siz de durumlar nasıl
Gunaydin canim ben cok sık uyanmiyorum ama sicaktan uyuyamiyorum gec yatip cok erken uyaniyorum o sinirimi bozuyor

günaydın güzel anneler Gene uykular haram oldu hamilelik dönemine girdim sanırım. Hamilelik uyku yapıyor diye kandırdılar ah ah yine sık sık geceleri idrara kalkmaya başladım. Siz de durumlar nasıl
12 gibi yatıyorum 3 te kalkıyorum bi çişe sonra 5 gibi kalkıyorum tekrar uyuyamıyorum 6-7 gibi yatıyorum tekrar sonra 8-9 gibi kalça ağrısıyla kalkıyorum. Rutin genelde bu. Bazen 6 da kahvaltı yaptığım da oluyor çok açsam. Buna da şükür. Bebişlerimiz hayırla sağlıkla gelsinler inşallah

günaydın güzel anneler ♥ Gene uykular haram oldu hamilelik dönemine girdim sanırım. Hamilelik uyku yapıyor diye kandırdılar ah ah yine sık sık geceleri idrara kalkmaya başladım. Siz de durumlar nasıl
İlk aylar için geçerli o canım Hele ki
Son ay hiç yatamıyor insan ben oğlumda sırtıma iki yastık koyup oturarak yatıyordum..

Bende gece yatamıyorum üstüne birde oğlumun 6 yaş dişleri çıkıyor bütün gece sızlandı bebekler gelmeden iyi bir alıştırma oldu bugece bana

Günaydın bende sağlık ocağından geldim rutin kontrol yaptılar zor dönemlere girdin dedi gözümü korkuttu ebe

Ben de uyuyamıyorum heryer açık essin diye ama yok her gece illa bi kez kıyafet değiştiriyorum her uyandığımda üstüm ter içinde uyanıyorum. İdrar için de kalkıyorum bi gecede 4-5i buluyo benim de uyanmalar

günaydınn

ben rahatım uyku konusunda. sadece erken uyanıyorum geç yatsamda o sıkıntı var. bu ara biraz adet gibi ağrılarım var. taşınma arefesinde yorulmama bağlıyorum ama dikkat de etmeye çalışıyorum. çok şükür bitti sayılır. ctesi taşınıyoruz artık. yalnız evimiz yeni olduğu için abonelikler gecikecek iskan daha yeni çıktı. eşyayı atıp annemlerde kalacağız onlar da köyde zaten ev boşrahat rahat yerleşirim gibi bakalım. pazartesi kontrolüm var ama gidebilirmiyim bilmiyorum. belki 2-3 gün ileri atarım

Gunaydin canim simdiden allah kolaylik versin cok yorma kendini dikkat et sanirim ara ara kasılmalar olabilir diyordu okudugum yazılarda gec olsun güç olmasın benimde cuma günü kontrolum var

Hayirli olsun yeni eviniz

Valla hiç bşym yokken pskolojik daraldım resmen
Ben daha transferdeyken bir kere ay dedim diye kadın dr bana 'Ay sen buna dayanamıyosun nasıl doğuracaksın bak burda doğuranlar var' demişti. Ben de 'biz daha oralara gelemedik gördüğünüz gibi' demiştim. İnsanlar, özellikle kadınlar kadınlara çok acımasız ve duygusuz davranıyor malesef ama tüm bunlar inşallah sağlıkla kucağımıza alacağımız yavrumuzun sev ncinin heyecanının yanında hiç bile!

Orası öyle bide bi kaç doğum videosu izledim yaparım gibi geldi bna da ki normalde bacaklarımı açamam ben doktorla çok kavga ederdik. Bu günlrre geldikçe Allah vericek kolaylığını bence ya gelsinler de sağ salim

Ben hiç zorlamayı düşünmüyorum. 7. 5 senem dr dr gezerek ameliyathanelerde muayenehanelerde geçti. Kaç dr gördüm sayısını bile hatırlamıyorum. Dr umla hm iç konuşmadık bu konuyu henüz ama sezeryan istiyorum ben Allah nasip ederse. Çünkü kendimi biliyorum normal doğum stresini yaşamak beklemek istemiyorum. Aaa normal çok süper ama mik mik yapacaklara şimdiden söyliyim hepsini biliyorum, okudum araştırdım ve tercihim bu. Normal isteyenlere Allah kolaylık versin bir avazda kurtarsın. Hepimiz sağlıkla bebişlerimize kavuşalım inşallah

Benim de riske atmaz sanırım popomda 45 dikiş var, geçen pek üstünde durmadı bu konunun ama günü gelince sezaryen dicek bence şuan sadece beni yokluyo bende ses çıkarmıyorum şimdilik hangisi kolaysa o olsun da kurtulalım tez vakitte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…