2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Beni çok sıcak basıyo geçen hafta serindi ona rağmen açtım baktm hapşırıyom tam kapattım havalar ısındı yine. Birden basıyo zaten vücuda sıcaklık bende de
Ben bana sıcak diye oğlanı hasta ettim eşim saydırıp duruyor bana kendi kendine iyleşsin dedim ama bi türlü iyileşmedi bugün randevu aldım inşallah antibiyotik vermez.

Ben bana sıcak diye oğlanı hasta ettim eşim saydırıp duruyor bana kendi kendine iyleşsin dedim ama bi türlü iyileşmedi bugün randevu aldım inşallah antibiyotik vermez.
Oy kıyamam burda havalar çok gel gitliydi ama artık full sıcak gidicek sanırım ya

Demir ilaci kullaniyorum ama bilmiyorum canim cok susuz mu kaliyorum acaba diyorum cumaya randevu aldım sorucam doktora şekerimde çıkmıştı korkuyorum

K.marasta yaşıyorum canim cok sıcak olurdu ama bu seneki kadar hic sicaklik gormedim ev islerini haftada bir ancak yapabiliyorum

Gecmis olsun canim sanırım birazda biz yaniyoruz hararet basıyor sürekli soguga yakin suyla duş aliyorum insallah bende hasta olmam

Gecmis olsun canim sanırım birazda biz yaniyoruz hararet basıyor sürekli soguga yakin suyla duş aliyorum insallah bende hasta olmam
Teşekkür ederim kuzum evet biz yanıyorruz şuan burası öyle esiyor ki normalde olsa üşürdüm ama şimdi açmışım cam kapı pencere ne varsa bana doğru essin diyorum

Teşekkür ederim kuzum evet biz yanıyorruz şuan burası öyle esiyor ki normalde olsa üşürdüm ama şimdi açmışım cam kapı pencere ne varsa bana doğru essin diyorum
Ayyy ne guzel burda yaprak kımıldamıyor esinti yok karsilikli camlari aciyorum bende cereyan yapsin diye ama tıkyok çıplak gezecem nerdeyse

Demir ilaci kullaniyorum ama bilmiyorum canim cok susuz mu kaliyorum acaba diyorum cumaya randevu aldım sorucam doktora şekerimde çıkmıştı korkuyorum
Bende 12. Haftadan beri kullanıyorum ama geçen gittiğimde kansızlık başlamış bebek büyüdükçe yetmiyo demekki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…