2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Yaa teşekkür ederim normalde oksapar kullanıyordum bulamayınca enox geçtim o da bulunmadı hibor dediler hiborun 3509 sıkıntılıydi bakalım artık peki siz 3509 buldunuz mu yoksa 5000 falan mı aldınız
ÜZerinden çok zaman geçmiş amadoktor bana bişey dememişti eczacı da direk 5000 verince onu kullandım ama üç dört gün sadece ölüm zulüm gibi bişey hibor

Merhaba arkadaşlar, geçen cumartesi 75gr şeker yüklemesi yaptım, çikekli gazoz gibiydi;
Açlık 96,
1. Saat 210
2. Saat 141 çıktı.
Doktor dahiliye ve diyetisyene yönlendirdi. Dahiliye diyetle kontrol altına alırız dedi, parmaktan kan ölçme aleti aldırdı, her gün aç ve yedikten 1 saat sonrası kanımı ölçüyorum. Bir gün sabah, bir gün öğlen ,bir gün akşam sıralamasıyla. Biraz düştü . Ben 38 yaşında, 1.65 boyundayım,kilolu trasfer olmuştum 102,600 dü kilom 3 kilo almıştım bu zamana kadar . Diyetisyenin verdiği listeyi uyguluyorum,3 ana 3 ara öğün verdi.hiç aç kalmıyorum,3 lt su içiyorum,yasaklara uyuyorum, 40 dak. Yürüyüş de verdi.Bir kilo verdim 104,600 oldum. Kendimi iyi hissediyorum. Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasib etsin bebeklerimizi.

Masallah canim kiloları ikizlere göre cok iyi bence doktor baya erken tarih vermis ama bir sorun olmazsa bekleyebilirsin
Gitmem zaten canım zaten ikizler zayıf doğuyor birde tam kilo aldıkları zaman bir sorun yoksa doğuma gitmek mantıksız geliyor bana, oğlumda da böyleydim sezeryan deseler son hafta gideceğim diyordum hep..

Dikkat edersen düşer canım benim eltim de kilolu hamile kalıyordu normal hamilelerden birz daha çok çekiyordu ama çok şükür sağ salim doğurdu çocuklarını..

Selam kızlar benim de wc problemim var baskı oluyo çok ayakta durunca çok altıma kaçırıcak gibi oluyorum valla canımı sıktı

merhaba kızlar,
Bugün bebişim çok az hareket etti... sizce normal mi? herhangi bir sorun olsa ağrı sızı olur muydu? Gerçtekten bunları düşünmekten yaşlandım ya

merhaba kızlar,
Bugün bebişim çok az hareket etti... sizce normal mi? herhangi bir sorun olsa ağrı sızı olur muydu? Gerçtekten bunları düşünmekten yaşlandım ya
Normal cnm ,gecen hafta oyleydi seker yuklemesinde hareketler az dedim ,doktor 28.haftaya kadar normal qma cok merak ediyorsan bakalim dedi.Gayet iyilerdi ultrasonda merak etme sen de sicak etkiliyor sanirim bebisleri de

Normal cnm ,gecen hafta oyleydi seker yuklemesinde hareketler az dedim ,doktor 28.haftaya kadar normal qma cok merak ediyorsan bakalim dedi.Gayet iyilerdi ultrasonda merak etme sen de sicak etkiliyor sanirim bebisleri de

28. haftadan sonramı hareket etmezse endişelenmemiz lazımmış acaba? Maşallah aman iyi olsunlarda öğle yemeğinde puding fln yedım yurudum yok fazla hareket etmedi.. pıt pıt vuruyo cok az ama dunku gıbı dolaşmıyo içerde.. bıde göbek deliğimin etrafı acıyor çekiliyormuş gibi oluyor bu normalmi acaba?

Canim bende gittik diyetisyene aynen bu dediklerini banada soyledi sadece program vermedi yiyip yiyemeyecegini kendin belirle dedi 3 litre su ve 1 saat yürüyüş dedi banada 2 hafta sonra tekrar bakilacak insallah düşmüştür bu arada bebegin iri bebek mi kilosu nasil bebek iriyse igne baslariz demisti doktorumda

Bence normal cnm ,gun gun hareketleri farkli oluyor .
28.haftadan sonrasi onemli dedi bana .
Cekilme gibi bendede oldu gobek deligimin etrafi gecen hafta cok hassasti aciyordu

Günler artık hızlanmaya mı başladı baban mı öyle geliyor ay o ilk haftalar nasıldı zaman geçmiyordu aman Allahımmm alışveriş dönemi bir gelsin daha da hızlı geçecek

Günler artık hızlanmaya mı başladı baban mı öyle geliyor ay o ilk haftalar nasıldı zaman geçmiyordu aman Allahımmm alışveriş dönemi bir gelsin daha da hızlı geçecek
Geçmiyo ya günler bnm sanki bir an önce doğum günü gelsin bekliyorum ben

Kuzum ikizleri pek 36-37 yi geçirmek istemeyen dr çok riskler fazla diye o tarihte de bebekler yeterince büyümüş oluyo zaten doktoruna bırak bence

Selam kızlar benim de wc problemim var baskı oluyo çok ayakta durunca çok altıma kaçırıcak gibi oluyorum valla canımı sıktı
Kuzum bu bana Bayadır oluyor hem vajinama hem mesaneme basıyo bebekler aşağıda her gittiğimde soruyorum rahim ağzı normal olduğu sürece sorum değil diyorlar ama çok rahatsız ediyor

Kuzum bu bana Bayadır oluyor hem vajinama hem mesaneme basıyo bebekler aşağıda her gittiğimde soruyorum rahim ağzı normal olduğu sürece sorum değil diyorlar ama çok rahatsız ediyor
Korkuyo insan baskı oluyo diyorum suyum fln gelcek heralde uzanınca geçiyo daha şimdiden böyle bide ya demek normal sevindm

Korkuyo insan baskı oluyo diyorum suyum fln gelcek heralde uzanınca geçiyo daha şimdiden böyle bide ya demek normal sevindm
Benim bebekler çok aşağıda baskı o yüzdem diyorlar burada bebekler aşağıda olunca yat erken doğurursun diyen doktorlar da okudum o yüzden genel de yatmaya çalışıyorum zaten baskı çok rahatsız ediyor istesem de uzun süre ayakta kalamıyorum ya da oturamıyorum
Sen de doktoruna sorduğunda bana yazar mısın bakalım seninki farklı biley diyecek mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…