2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Rahmim doğuştan yarım canım o yüzden erken doğum riskim var
İnşallah 28-30 ları bir geçsek da rahatlasak biraz 20 ki haftalar beni gerdi valla baya haftaya serviksi tekrar ölçecek gergin gergin bekliyorum kısalacak mı diye büyümeden doğmasın hiçbirimizin bebekleri

Evet yaaa ben şuan bile gece kaç kez uyanıyorum terlemekten. Normalde pek terleyen bi insan değildim hamilelikten sanırım üstümdekiler yastığım çarşafım su gibi oluyor
Bulunduğun yerde nem varsa o da çok ter yapar canım. Bizim buranın havası kuru çok şükür ama yine de çok sıcak

Kızlar bu arada kendini yorduğunuz, çok ayakta kaldığınız günler ayaklarınızda şişlik oluyor mu

eveeet biraz ayakta kalayım yada fazla oturayım ya da sıcak olsun yada fazla yuruyeyım ayaklarım davul gibi oluyor.. 1 ay önce şişmeye başladı hemen doktora gittim varise bağlı şişiyor dedi varis çorabı verdi.. 1 aydır onu kullanıyorum.. cumartesi günü eve misafır geldı, biraz hazırlık fln yaptım birde evde coraplarımı giymemiştim tabikide ayaklarım bileklerim davul gibi oldu.. ayağıma terlik gelmedi.. terliğin gelmemesini geçtim üstüne basamayacak gibi oldum.. misafir gittikten sonra ayağımı yıkadım diktim biraz sonra uyudum ve geçti...şimdi işyerindeyim ve çorap giyiyorum cunku cok oturuyorum..

Yaaa.. dediğin durumlarda benim de ayaklarımın altında ve bileğimde hafif şişlik oluyor sonrasında geçiyor. Bütün tetanoz olmaya gidince ebeme de söyleyeyim bakalım

günaydın güzel insanlar bebekler bazı günler çok hareketli bazı günler az hareketli hisseden var mı bu haftalarda bu normal mi?

evet canım benımki bigün cok hareketli diye burayada yazmıştım ertesi 2 gun hiç haeket yoktu hatta karnımı salladım hareket etsın dıe:) normal galıba her dakıka hareket etmıyorlar.. mesela dün aksam yatarken cok hareketlıydı ama sabah işe gelırken dikket ettım hiç hareket yoktu herhalde uyuyo:) ama sureklı karnımı tutup elimi gezdırıyorum bi süre sonra hareket edıyor:) hareket etmediğini düşünüyosan çikolata ye

Yaaa.. dediğin durumlarda benim de ayaklarımın altında ve bileğimde hafif şişlik oluyor sonrasında geçiyor. Bütün tetanoz olmaya gidince ebeme de söyleyeyim bakalım

benim bileklerim çok şişti doktorumda korktu böbreklerimde sorun olduda ödem yaptı sandı oyuzden bi kalp damara git orada bişi çıkmazsa nefrolojiye git demişti ama benim varislerden dolayı şişiyomuş.. çok yorulmamaya çalış canım sonra insan yuruyemıyor..aynen ebeyle konuş bi ne diyecek

28.haftaya kadar hareketler düzensiz olabiliyormuş.28. Haftadan itibaren düzenli ve sık hissetmek önemliymiş araştırmıştım

günaydın güzel insanlar bebekler bazı günler çok hareketli bazı günler az hareketli hisseden var mı bu haftalarda bu normal mi?
Benimkiler hep hareketli şimdi bile vurdular özellikle gece ve sabahları çok hareketliler bu sabah eşim sarıldı hemen tekme attılar ona ayrılın der gibi

Nemden mi sıcaktan mı akşamları bi nefes darlığı başlıyor bende uyuyana kadar. Aonra sabah daha iyi oluyorum. Sizde de var mı bu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…