2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Ay neler okudum ya 35 le yataktan kalkmayacaksın diyen dr ler filan anlamadım ki Nası bu kadar farklı düşünülebilir
Oooooo ben neler duydum neler o kadar farklı düşünen doktorlar var ki hayata vesvese ile mi gelmişler insanları korkutup para kazanma derdindeler mi desem maalesef hakkı ile mesleğini yapan az

Ya bende dün 1-2 hariç hiç hissedemedim bütün de hissetmedim daha böyle olunca korkuyo insan

Canım benim hep 40 çıkıyordu perşembe gittiğimde 38 çıktı ama benim erken doğum riskim var zaten en başından beri

bizim detaylımız iyiydi. ama yüzü sırtıma dönük olduğu için kalp kontrolü yapamadı. o sebeple rapor resim vs vermedi.10gün sonra tekrar çağırdıkalbi görmeden usg yapmış saymıyorum dedi. diğer hiç bir yerde sorun yok ama onu söyledi. bebek gayet iyi dedi. artık 10gün sona inş kalbinde de bir sıkıntı olmaz

Gözün aydın

Gözün aydın canım

Gözün aydin canim ohh bebisi 2 kere detayli görmüş olacan hayirlisiyla hersey yolunda olur insallah 10 güne daha büyür annesi daha net görürsün

Bende ona şükrediyorum iyiki son aylarımız sıcaklara denk gelmedi. İnşallah son 2 ayda hava biraz daha rahatlamış olacak.
Evet yaaa ben şuan bile gece kaç kez uyanıyorum terlemekten. Normalde pek terleyen bi insan değildim hamilelikten sanırım üstümdekiler yastığım çarşafım su gibi oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…