2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Bende gecen begendim kraft istiyorum. E bebekte vardi calipso 2 onu cok begendik. Buyuk ihtimal onu aliriz diye düşünuyorum

onu da çok övmüşler.. kararsız kaldım.. yoyko anne yanı olabılıyor o yuzden aklıma ona gitti ama joie dede müzik ve ttiresim aparatı var.. ama bı turlu karar veremedım

Benimde ilk olacak canim daha bakmaya baslamadim bile kararsizim süslü püslü ahsap besikmi alsam bilemiyorum

ahşap beşik dediğin şu büyüyen yataklar mı? eğer onlarsa onu hiçkimse tavsiye etmiyor malesef.. youtube da hangi beşiği alayım diye okadar çok video izledimki.. ahşap alacaksan ikeanın ahşap beşiklerini tavsiye ediyorlar ama o da çok küçük kalıyormuş.. max. 2 yaşına kadar fln sonra yıne yatak almak zorunda kalabilirsin.. ben aslında şu minik beşiklerden alıp 4-5 aya kadar oturma odasında yatakodasında yatırırım sonrada ahsap beşiklerden alırım dedm ama eşimde park yatak alalım dedı.. sımdı park yatak alıp 3-4 ya yaşına kadar kadar park yatakla idare edip sonra güzel bir geç odası almak istiyorum cunku sürekli oda takımı değiştirmek zor olur gibi geliyor..

Canim bende bebek odasi alayim diyorum ilk cocuk cok heveslendim park besik alsam bile dolap da alacam zaten bende 2 yasina kadar yatacak olsada olur sonra 1 bebis daha yaparim buna genc odasi alirim diyorum geceleride bu sepet gibi olandan alsam yanimda yatiririm diye düşünüyorum ama daha tam arastiramadim

evet 2. cocuk olayını hiç düşünmedim ben hep hele bu bi doğsunda diye baktığım için:) Rabbim hayırlısını versin inşallah:) ama bak o sepeti de tavsiye etmiyorlar hiç kullanışlı değilmiş. Anne yanı beşikleri çok iyi.. onlara bakabılırsın... youtube da 100 tane hangi beşiği alsam videosu izlemişimdir:)

Benim kocam bu dogmadan herseyi planliyor birisi 6 aylik olunca digeri icin çalışmalara baslayacakmis o yuzden plani ona gore yapiyor ikea tarzi anne yanlarıda guzel belki onlardan alirim canim araştırmadimki daha erken diye hicbisey almadim hep gözümu korkutuyorlar dur acele etme diye

eşimde diyor 2 yıl sonra 2. yi yaparız.. hehe dedım önce bunu bi doğrabiliyor muyum sağ sağlım sonra 2. yi düşünürsun:) nasılsa bekleyen dondurulmuşlar var diyor.. Rabbim hayırlısını versin de.. bakalım artk.. bende şu gümrük verigisi gelecek dediler diye bebek arabasını almıştım eşim o sırada beşikte alalım demıştı.. beşiği araştırmıstım baya.. etrafımda çocuk yapmış kim varsa sordum:) youtube dan videolar izledim.. hala kafam çok karısık... aillerimizde çocuk yapalı 35 sene olmuş onlar zaten tamamen unutmuşlar neyin ne olduğunu oyuzden mecbur youtube dan bakıyorum neyse iyiki var walla youtube bütün soruların cevabı var:) bu ayın sonundada beşik almayı planlıyorum.. kıyafetlerıde temmuz sonuna doğru alıcam artık cunku gittikçe ağırlaşınca çıkıp alışveriş yapmak zor olacak gibi geliyor...

kızlar oda takımına girmeyin bence. onu daha sonra alırsınız. herşy değişiyor çünkü. sonradan pişman oluyor insan.
sepet beşiklerinde kullanım süresi çok az oluyor.
ben de park yatak önerenlerdenim. kraft calipso bizimkide. ben tavsiye ederim.

onu da çok övmüşler.. kararsız kaldım.. yoyko anne yanı olabılıyor o yuzden aklıma ona gitti ama joie dede müzik ve ttiresim aparatı var.. ama bı turlu karar veremedım
Anne yanı özelliği titreşimden daha önemli gibi geldi bana ikisi bir varsa muhteşem olur

Kızlar sizlere doktorlarınız kalsiyum başladı mı pek başlanmıyor sanıyorum ama ben o kadar süre yoğurt yiyemiyorum kararısızım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…