2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Dinlen ve bol su iç, ateşini takip et bide d vitaminini aksatma inşallah önemli birşey değildir.

sağolun yorumlarınıza. ilaç etkisi geçince yine halsizlik vuruyor. doktor günde 3 taneye kadar parol ya da minoset içebilirsin dedi. kvalidemlerde minoset vardı onu içtim. ateşim yok ama içim yanıyor sanki ayak tabanlarım falan. terleme oluyor gibi. üşüttüm belkide

ben istanbuldayim canim.. ikili testide bu dr a yaptirdim kendisk docent galiba aslinda cok iyi bi doktor yurt disinda perinatoloji okumus fln..2 kere yaptirmakta var aslindA.. bu doktor cok ihi ama pahali iste herkes bu kadar para vermiyor

Bende asya istiyorum önceden beridir severim bu ismi ama esim istemiyor almila kurcakmis türklüğün simgesiymiş takti adam

Nehirde cok guzel bir isim canim aklinda yoksa babasına izin verebilirsin

selam kızlar

bugün az çarşıya çıkıp geldim uzun ayların sonunda. iç çamaşırı ihtiyacım vardı onları hallettim. lcw çok kalabalık değildi hemen girdim bebişe birşeyler alıp çıktım. eve gelince de oğluşun çeyizlerini döküp not aldım hepsini. ona göre alışverişe devam ederim ileriye doğru.

Eklentiler

• Screenshot_20200621_152302_com.example.android.notepad.jpg
    74,3 KB · Görüntüleme: 21
Detaylı da geçsin hayırlısı ile ben de artık bebeğime birşeyler almak istiyorum

Bende asya istiyorum önceden beridir severim bu ismi ama esim istemiyor almila kurcakmis türklüğün simgesiymiş takti adam
Asya da güzel canım ben seviyorum, ben Arya yı da çok seviyordum ama etrafımızda çok var artık vazgeçtim. Bakalım daha zamanımız var inşallah en içimize sinene karar vericez inşallah

Gunaydin sevgili anneler nasilsiniz doğuma kalan 100 gunlere baktikca heyecanlaniyorum 20 gun sonra 100den geriye sayacagim hayirlisiyla hayal bile edemiyordum bugunleri nasil geciyor hic gecmiyor gibi gozuksede
Gunaydinnn gecen gittigimde doktor dogum da geliyo artik dedi insan bi tuhaf oluyo gercekten :) son gunler daha yavas geciyomus diyolar sagsalim gelsnler de dayancaz nplm

Gunaydin sevgili anneler nasilsiniz doğuma kalan 100 gunlere baktikca heyecanlaniyorum 20 gun sonra 100den geriye sayacagim hayirlisiyla hayal bile edemiyordum bugunleri nasil geciyor hic gecmiyor gibi gozuksede
Günaydın hiç böyle hayal etmemiştim hamilelik dönemimi ama benim hep evde geçiyor...kurumum hala ile gelmiyorsun diyor annem evden çıkma diyor bazen sıkılsamda zamanın nasıl geçtiğini bende anlamadım

Günaydın hiç böyle hayal etmemiştim hamilelik dönemimi ama benim hep evde geçiyor...kurumum hala ile gelmiyorsun diyor annem evden çıkma diyor bazen sıkılsamda zamanın nasıl geçtiğini bende anlamadım
Ayni canim benimde hep evde geciyor sagolsun komsularla arada bahce keyfi yapiyoruz o kadar ama zaman hizli geçiyor gerçekten doya doya yasamak lazim aslinda heranimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…