2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kizlar bu arada nabizlariniz ne durumda baktiniz mi hic tansiyon sukur cok guzel kac gundr ama nabzim 100 110 hamilelikte artiyomus zaten ama bu kdr sıkıntı olmz heralde

benim nabzım hep yüksek. eğer rahatsızlık verirse ilaç başlayabiliriz demişti kardiyolog bana rahatsızlıl vermiyor hiç. kardiyoloğa gitriğim için içim rahat aslında

Kizlar bu arada nabizlariniz ne durumda baktiniz mi hic tansiyon sukur cok guzel kac gundr ama nabzim 100 110 hamilelikte artiyomus zaten ama bu kdr sıkıntı olmz heralde
Benim tam tersi hep düşüktü hala da düşük.. Doktorum da bana çok düşerse hemen olduğun yere otur diyor ortası olsa ne güzel olur aslında 😁düşük tansiyonun ilacı da yokmuş

Gunaydin sevgili anneler nasilsiniz doğuma kalan 100 gunlere baktikca heyecanlaniyorum 20 gun sonra 100den geriye sayacagim hayirlisiyla hayal bile edemiyordum bugunleri nasil geciyor hic gecmiyor gibi gozuksede
Benim de ilk hamileliğim geçmiyordu bunda su gibi geçiyor 6. Aya nadıl geldik anlamadım😊

Benim tam tersi hep düşüktü hala da düşük.. Doktorum da bana çok düşerse hemen olduğun yere otur diyor ortası olsa ne güzel olur aslında 😁düşük tansiyonun ilacı da yokmuş
Bnm de normal surekli olcuyorum ama iki adim atayim nabiz yukseliyo tansiyon da sikinti yok hamilelikte artiyomus nabiz normsl diye okudum ama ne blym

Sanırım 2. Olunca daha rahat oluyorsun ondan yoksa ben tek tek gunleri sayıyorum bunada şükür canim saglikla ve zamanında gelsinler de
Amin canım evet ikinci rahat geçiyor, bende oğlumda tek tek sayıyordum günler geçmel bilmiyordu doktor 40 hafta doldu beklemeyelim deyince havalara uçmuştum🤣

kızlar selam, beşik bakmaya başladım. Park yatak alacağım. joie ve yoyko park yatak arasında kaldım. Hangisini alacağımı bilemedim. aranızda bu 2 ikisinden birini alan kullanan varmı?

İkiz anneleri park yatakta veya anne yanında bi süre beraber yatabilirler mi yoksa direkt ikişer tane mi alalım🤔🤔

kızlar selam, beşik bakmaya başladım. Park yatak alacağım. joie ve yoyko park yatak arasında kaldım. Hangisini alacağımı bilemedim. aranızda bu 2 ikisinden birini alan kullanan varmı?

Kullanmadım kuzum ilk doğumum olacak ama yoyko daha iyi duruyor bence 😻

Bende gecen begendim kraft istiyorum. E bebekte vardi calipso 2 onu cok begendik. Buyuk ihtimal onu aliriz diye düşünuyorum

Benimde ilk olacak canim daha bakmaya baslamadim bile kararsizim süslü püslü ahsap besikmi alsam bilemiyorum

X