2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

onu da çok övmüşler.. kararsız kaldım.. yoyko anne yanı olabılıyor o yuzden aklıma ona gitti ama joie dede müzik ve ttiresim aparatı var.. ama bı turlu karar veremedım
Dönence cok lazim mi ya herkes kullanilir diyo ama nereye kdr istemiyorm pek müzik flb ben kendim soylerim ninni

Haklisin canim bende temmuz sonuna biraktim herseyi o zaman toplu bir alisverisle tamamlarım insallah

Ben zaten ilk hamileligimde hevesle cocuk odasi hazirlamistim ama besik olarak park yatak alicam yazin burda olmuyorm kendi yatağında olur hem bnce en kullanislisi sen ne dusunuyosun
Canim suan oda yapma hevesindeyim ama fikrim degisirmi bilmiyorum suslu puslu besiklerden alayim diyorum hatta birini cok begenmistim

Size anatoliada ne kadara geldi komple tedavi ücreti acaba
benim ilk transferim 5 sene önceydi. ben samsunda oturuyorum. buradaki doktorum takiplerimi yaptı. ilaçları ve dozları anatolia belirledi. yani tam rakam şu diyemiyorum ama ilaçlar hariç 5-6bin civarıydı sanırım. bu sefer dondurulmuş transferi oldum ona 3.500tl verdim.

Kizlar selam; e bebekte muslin ortuler 14-20 tl civari satiliyor.. outlet bolumunde almanizi tavsiye ederim. Ben 3 tane aldim.. instada bi sayfada gordum 3 muslin ortu 120 tl diyodu ben kargo dahil 60 tl ye aldim

Gunaydin kızlar dunden beridir gecmeyen bir baş ağrısı var hicbisey yapamiyorum ayağa bile kalkacak halim yok niye boyle oldum ben ya

Bu sabah bebeğim göbeğimin altinda vuruyor normalde hep yukardaydi ilk defa asagiya indi benim gibi bu durumu yasayan var mi korktum biraz

Bu sabah bebeğim göbeğimin altinda vuruyor normalde hep yukardaydi ilk defa asagiya indi benim gibi bu durumu yasayan var mi korktum biraz

benımde bikaç gündür karnımın sol tarafında aşağıdan atıyor.. sankı böyle gaz varmış yada mıde guruldaması gibi bişiler oluyor.. bence normal:) korkma vesvese yapma:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…