2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

bu akşam oğlumu baya baya hissettim dışardan. elimi koyduğumda resmen pıt pıt vurup durdu çok hareketliydi. hatta eşime de dedim o da hissetti🌺
Ne guzel tarifsiz bir duygu demi bende hissediyorum ama esime göstermek istedigimde duruyor minik kizim esim bir türlü göremedi

Az degil bayaguli bayagi yogun hissediyorum hareketleri de iki gundur azaldi uyjuya mi verdiler kendilerini acaba 😆
İleri haftalarda daha anlamlı kuzum hareket azalması şimdi pek bi önemi yok bence ama detaylın da yaklaştı böyle devam ederse sorarsın önmeli olan hissetmek bence sonuçta hiç hissetmiyor değilsin 🤗

Kuzum geçen okudum anne karnında bebekler en fazla 1-1.5 saat uyuyorlarmış o yüzden ileri haftalarda saatte bir mutlaka hareket hissediyorsun işte kısa kısa uyuduklaeından ama doğunca da iki üç saatte bir emecekler ilk zamanlar anne karnının devamı gibi olacak 😅
İnşallah iki üç saat uyur benimkiler oğlum hiç yatmıyordu 😃
Uyutuyordum en fazla 1 saat uyurdu hatta bazen 10 dakikada uyanıyordu çok çektim uykudan bu sefer de öyle olacak diye korkuyorum🥴

sabah iyi uyanmıştım ama kahvaltıyı hazırlarken bir halsizlik çöktü. ateşim çıkacak sandım ama çıkmadı. korktum valla covid falan mı oldun diye😢parol aldım bir tane dinleniyorum ama ateşim olmasa da vücudum yanıyor sanki içten. inş geçici birşeydir🤐

sabah iyi uyanmıştım ama kahvaltıyı hazırlarken bir halsizlik çöktü. ateşim çıkacak sandım ama çıkmadı. korktum valla covid falan mı oldun diye😢parol aldım bir tane dinleniyorum ama ateşim olmasa da vücudum yanıyor sanki içten. inş geçici birşeydir🤐
Gecmis olsun canim dikkat et dinlen bol bol hemencik gecer insallah

Insallah oylede zarif olurlar minnos kizlar isim konusunu dusundunuzmu canim
Babası Nehir istiyor. Bana noldu bilmiyorum sevdiğim bütün isimleri beğenmemeye başladım😂 O kadar isim listesi hazırlamıştım şimdi hiç birine yakın hissetmiyorum. Bu kararsızlıkla Nehir e kalıcaz gibi. Siz ne düşündünüz?

Canım değildir inşallah korkma gebelerde hafif geçiyormuş zaten olsa bile ama bence parol alma bi daha ateşin çıkarsa anlayabil inşallah çıkmaz tabi ama.bu arada benim de ara ara böyle şikayetlerim oldu hep ateş takibi yaptım bazen boğazım ağrıdı filan geçti sonra insan hep bi covid miyim sitem düşünüyor

X