2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Benim canım çok sıkkın :KK43: ağrım artınca bugün nöbetçi uZmana gittim bebeklerden birinde kanama varmış yarın riskli gebelik uzmanına gidicem kaybedicem diye çok korkuyorum alışverişlerine bile başlamıştım artık Doğum hayalleri kuruyordum :KK43:
Cok gecmis olsun canim üzülme insallah allahin izniyle bisey olmaz yat dinlen hic kalkma

Benim canım çok sıkkın :KK43: ağrım artınca bugün nöbetçi uZmana gittim bebeklerden birinde kanama varmış yarın riskli gebelik uzmanına gidicem kaybedicem diye çok korkuyorum alışverişlerine bile başlamıştım artık Doğum hayalleri kuruyordum :KK43:
İnşallah güzel haberlerle gel bize, dualarımız seninle , moralini yüksek tut 🤲🏻🥰

Selam canım korkma benim 1,5 ay sürdü kanamam ve fışkıracak kadar çoktu. Bebek sağlıklıysa sorun olmaz canım.Bana doktorum 9 ay boyu bile kanaman olabilir dedi. İnşalallah güzel haberlerle geleceksin canım dualarımız sizinle🙏

Gunaydin annisler ne yapiyorsunuz yarin kontrolum var bebisimi özledim bakalim büyümüş mu minnosum sizler ne zaman gidiyorsunuz
Benim de perşembe kontrolüm var. 2 gündür inanılmaz hareketli benim ki. Eşim bile hissediyor artık elini koyunca. Sürekli vuruyor😂
Günaydın, benimde yarın ayrıntılı var 🤲🏻🥰, hayırlısı ♥
Güzel haberlerle gelirsin inşallah canım🍀

Kontrolü olanlar bizimle paylaşsın ♥ Benim de saat 4 de dua edin çok heyecanlıyım ♥♥♥
Dualarımız sizinle canım. İnşallah hepiniz güzel haberlerle gelin 🙏

İnşallah güzel haberlerle gel bize, dualarımız seninle , moralini yüksek tut 🤲🏻🥰
Canim ben bıraktım oksapari ecopirin devam ediyorum gunde bir. Doktora ddm bnde korkuyorm hani bsy olur mu bebeğin gelisimi ile bi alakasi yok zaten kan akisi cok iyi onu görebiliyor o yuzden yarari da yok zarari da yok ben kullanma artik dedi. Sınırı astik zaten bisy olmz ins bnce de :)

Bizde son aldığımızda 3 kutuyu zor bulduk. Şimdi 2 kutu kaldı nasıl bulucaz bilmiyorum 😞
Bulamazsan eğer bende bir kutu açılmamış var ben çoktan bıraktım birde diğer kutudan iki üç tane kalmıştı kargo ile gönderirim sana kullandığım dönemde bende bulmakta zorlanmıştım

X