2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Anca girebildim canım.fena geçmedi aslında daha kötüsüne alıştırmıştım kendimi
Kanama bölgesi aktif gibi durmuyor dedi olmuş Durmuş gibi gözüküyormuş ama ufak kasılmalar yapıyomuş Doğumu tetiklemesin diye magnezyum progesteron verdi aspirini kestik sadece oksaparla devam
Bir de bebeklerden birinin beyninde kist gördü koroid plexus kisti genetik hastalıklarda olabiliyormuş başka bi yerinde bi sorun olmadığından risk az dedi bi de fetal DNA yaptırmıştım o normal çıktığı için çok önemli değil dedi yine de istiyorsanız sıvı alırız dedi ama nifty yaptırdığımız için aldırmayacağız ☺
Bundan sonra maksimum dikkatle devam edeceğim kanama artmasın Doğum olmasın filan diye
Beneklerin gelişimleri iyi ama 270 gram olmuşlar haftalarıyla uyumlu ciddi bi sorunları yok çok şükür ☺
Şükür canim erken teshis sonuçta tedbir alinir mutlaka sagsalim gelir yavrularin merak etme :)

Bizim burda da cogu doktor anlasmali sanirim. O yuzden yonlendrme oluyor. Bi profa yonlendiriyoe herkesi 500 cok degil ama hem iki saat uzakta hem 1,5 ay snraya veriyo. Burda buldm 350yr yaptrdim doktor diyo bize yonlendirmiyolar adam dolu zaten hadi bi risk görünse giderdim de yine burda oldu bitti iste 2600 ne ya valla
Ben doktorumun adını vermedim direk fiyat sordum sadece muayenesi 800 küsür 😱
Eşimde para tuzağı bunlar diyor..

Kanama bölgesi aktif gibi durmuyor dedi olmuş Durmuş gibi gözüküyormuş ama ufak kasılmalar yapıyomuş Doğumu tetiklemesin diye magnezyum progesteron verdi aspirini kestik sadece oksaparla devam
Bir de bebeklerden birinin beyninde kist gördü koroid plexus kisti genetik hastalıklarda olabiliyormuş başka bi yerinde bi sorun olmadığından risk az dedi bi de fetal DNA yaptırmıştım o normal çıktığı için çok önemli değil dedi yine de istiyorsanız sıvı alırız dedi ama nifty yaptırdığımız için aldırmayacağız ☺️
Bundan sonra maksimum dikkatle devam edeceğim kanama artmasın Doğum olmasın filan diye
Beneklerin gelişimleri iyi ama 270 gram olmuşlar haftalarıyla uyumlu ciddi bi sorunları yok çok şükür ☺️
Cok sevindim cnm. Rahim uzunlugun iyiyse korkma dinlen bol bol

Bir de bebeklerden birinin beyninde kist gördü koroid plexus kisti genetik hastalıklarda olabiliyormuş başka bi yerinde bi sorun olmadığından risk az dedi bi de fetal DNA yaptırmıştım o normal çıktığı için çok önemli değil dedi yine de istiyorsanız sıvı alırız dedi ama nifty yaptırdığımız için aldırmayacağız ☺️
Beneklerin gelişimleri iyi ama 270 gram olmuşlar haftalarıyla uyumlu ciddi bi sorunları yok çok şükür ☺️
Ah çok şükür kuzum ya bugün aklım sendeydi. Çok şükür 🙏

Bir de bebeklerden birinin beyninde kist gördü koroid plexus kisti genetik hastalıklarda olabiliyormuş başka bi yerinde bi sorun olmadığından risk az dedi bi de fetal DNA yaptırmıştım o normal çıktığı için çok önemli değil dedi yine de istiyorsanız sıvı alırız dedi ama nifty yaptırdığımız için aldırmayacağız ☺
Beneklerin gelişimleri iyi ama 270 gram olmuşlar haftalarıyla uyumlu ciddi bi sorunları yok çok şükür ☺
Cok şükür canım ben sana söyledim annesi büyümüş artık onlar kolay kolay bırakmazlar seni😊
Allah hepimizin meleklerini korusun 🤲🤲

Doktorum gitmemi tavsiye ettiği perinatolog 2600 TL ye yapıyormuş ayrintiliyi😱😱😱
Başka doktor ayarladım doktora da bildirdim ben gidemem oraya çok pahalı gücüm yetmez dedim..
Yuhhh ne yapiyormus acaba farkli ben 330 tl yaptirdim prof gayette guzel inceledi o kadar abartacak ne yapiyormuski

Doktor kontrolüm güzel geçti kızlar 2 hafta sonraya detaylı için gün aldık ♥ 19 cm 277 gram olmuş minnoşşşş ben kız olduğu kesinleşti ♥ 4 lü test istedi doktorum ona canım sıkıldı yaptırdım ama stres oluyorum işte 😔
Masallah canim gözün aydin büyümüş bebisin iyi haberler alirsin insqllah canim hic stres yapma bebisine zarar

Cpk şükür canim iyi olduklarina cok sevindim biraz daha dikkatli olacan gerisi icin tevekkul edecen

Bende doç. Doktora 300 tl ye yaptırıcam ayrıntılıyı. 4D cihazı da varmış. Görüntüleri de flash belleğe atıyormuş. 13 gün kaldı 😔İnşallah güzel geçer ve güzel şeyler duyarım. Ben hamile kalmak isterken pozitifi görünce artık hiçbirşeyi kafaya takmam gibi düşünüyordum ama bhcg yükseldimi,katlandımı,kese, kalp...vs. Geldik bugünlere çok şükür.

X