2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Günaydın kızlar🤗
Dün geceden beri sol tarafıma bıçak saplanıyor ara ara dün gece geçer dedim ama sabah da oldu hala var düzenli değil bazen bi saatte bir oluyor bazen dakikada bir hareket ettikçe artıyor inşallah şu ligament ağrısı dediklerindendir yarın kontrole gitmeyi düşünüyorum ikiz olunca sancılarım erken başlayacak diye çok korkuyorum 😢

Kızlar alafranga tuvaletten kalkarken dünden beri sağ tarafım da bir acı hissediyorum. Sanki Kas kısa kalmışta kalkmama engel oluyormuş gibi . Koltuktan kalkarken olmuyor oranın özelliği ne anlamadım 🤭 benim gibi yaşayan var mı
Ay az önce attım ben de bunun gibi benim de iki güldür var özellikle yatakta sağdan sola dönerken oluyor benim de birden sol tarafıma bıçak batıyor bir saniye filan sürüp geçiyor ligament ağrısı diye biliyorum özellikle sağda okurmuş ama solda da olabiliyormuş ama insan yine de huzursuz oluyor yarın da geçmezse kontrolü öne çekeceğim huzursuz oldum

Günaydın kızlar🤗
Dün geceden beri sol tarafıma bıçak saplanıyor ara ara dün gece geçer dedim ama sabah da oldu hala var düzenli değil bazen bi saatte bir oluyor bazen dakikada bir hareket ettikçe artıyor inşallah şu ligament ağrısı dediklerindendir yarın kontrole gitmeyi düşünüyorum ikiz olunca sancılarım erken başlayacak diye çok korkuyorum 😢
Rahim sıkışıyor canim normal benim de bi sag bi sol giriyor su sira tam azaldı diyordum dun hapsirdim baya catladi resmen oralar butun gun batti durdu. Baglar geriliyor bide senin ikiz cok cok normal korkma hic.

Rahim sıkışıyor canim normal benim de bi sag bi sol giriyor su sira tam azaldı diyordum dun hapsirdim baya catladi resmen oralar butun gun batti durdu. Baglar geriliyor bide senin ikiz cok cok normal korkma hic.
Kuzum ben de öyle düşündüm ama ilginç bir şekilde tam bir noktaya oluyor hep hiç değişmiyor yeri resmen🙄 böyle olunca sancıdan da uzaklaşıyorum gerçi öyle genel bişey değil çünkü noktasal bi yer inşallah dediğin gibidir muayeneye gidip rahatlamak istiyorum en yakın zamanda 🤗 bir hafta sonra ayrıntılı var ama onu bekleyemeyeceğim galiba azalmazsa 😂

Merhaba arkadaşlar, oksapar iğneyi bırakan var mı? Elimdekiler bitince corasprin e devam et dedi doktorum ama endişeliyim . Kullanmayınca bebeğime bir şey olur mu korkusu var içimde.

Kızlar ben bugün 20. Haftaya girdim. Yani 19+0. Bebeğimi çok net hissedemiyorum. 2 gün önce 2 kere pıt pıt hissettim. Çok sevinmiştim. Ama 2 gündür yine hiçbirşey hissetmiyorum. Normal mi acaba bu durum?

Uyanmadan önce rüyam da kızımı gördüm 4-5 yaşlarından şort üzerinde kolsuz bluzu var koşarak yanıma yatmaya geldi sarıldık sarıldık ♥ Saçları topluydu ama yüzünü göremedim yarın doktor kontrolüm var bakalım kız mı geliyor ♥
Benim de eşim 7. Yada 8. Haftalardayken rüya görmüştü. Rüyasında zil çalıyormuş eşim kapıyı açmış küçük kırmızı elbiseli bir kız çocuğu içeri girmiş oturma odasına gelmiş ben otururken birden karnıma girmiş. Yüzünü görmemiş ama. 16. Haftada kız dedi doktorumuz :)

Benim canım çok sıkkın :KK43: ağrım artınca bugün nöbetçi uZmana gittim bebeklerden birinde kanama varmış yarın riskli gebelik uzmanına gidicem kaybedicem diye çok korkuyorum alışverişlerine bile başlamıştım artık Doğum hayalleri kuruyordum :KK43:

Benim canım çok sıkkın :KK43: ağrım artınca bugün nöbetçi uZmana gittim bebeklerden birinde kanama varmış yarın riskli gebelik uzmanına gidicem kaybedicem diye çok korkuyorum alışverişlerine bile başlamıştım artık Doğum hayalleri kuruyordum :KK43:
Gecmiş olsun canım hemen üzülme inşallah birsey olmayacak.. Stres böyle şeyleri daha cok tetikliyor insanın elinde değil ama iyi düşünmeye çalış uzan dinlen dua et Rabbim sizi korusun🤲🤲

Aaa cok ilginc bi arkdsm direk birakti hc konusulmadj belki de klinik basarisi için olabilir
evet canım klinik başarısı için istiyorlar onlar için başarı çok önemli başarıya göre hastaları çoğalıyor..
Bende arada bir girip okuyorum. Bebeğim için söylenen bağırsak parlaklığını taktım bi süre kafama sonra devam ettiğim perinatoloğuma gittim kızdı. Sen ne badireler atlattın buna mı üzülüyorsun hafif derece parlaklık geçecektir o dedi. Hiç bir test hiç bir tarama önermedi gerek yok dedi. İçim rahatladı bundan gayrısı Rabbimden ne diyelim ☺
arada bir iyiyiz diyin yeterli🥰
Doktorun ne güzel söylemiş sen neler atlattı buna mı takıldın😊

Uyanmadan önce rüyam da kızımı gördüm 4-5 yaşlarından şort üzerinde kolsuz bluzu var koşarak yanıma yatmaya geldi sarıldık sarıldık ♥ Saçları topluydu ama yüzünü göremedim yarın doktor kontrolüm var bakalım kız mı geliyor ♥
ben o rüyaları hep görüyorum😂
Geçenlerde de bebeğim doğmuş aaa ben kaç saattir süt vermiyorum acıkmış bebeğim diyorum😊
Merhaba arkadaşlar, oksapar iğneyi bırakan var mı? Elimdekiler bitince corasprin e devam et dedi doktorum ama endişeliyim . Kullanmayınca bebeğime bir şey olur mu korkusu var içimde.
ben sadece coraspirin kullanıyordum onu da ilk ay bıraktım kanamadan dolayı..
Kızlar ben bugün 20. Haftaya girdim. Yani 19+0. Bebeğimi çok net hissedemiyorum. 2 gün önce 2 kere pıt pıt hissettim. Çok sevinmiştim. Ama 2 gündür yine hiçbirşey hissetmiyorum. Normal mi acaba bu durum?
çok normal canım ilk hissettikten sonra 2 gün hissetmemen normal son biraz daha geçsin hergün hissedeceksin😊

Gecmiş olsun canım hemen üzülme inşallah birsey olmayacak.. Stres böyle şeyleri daha cok tetikliyor insanın elinde değil ama iyi düşünmeye çalış uzan dinlen dua et Rabbim sizi korusun🤲🤲
İnşallaj kuzum hem aspirin hem oksapar kullanıyorum onları bırakırsam geçer belki diye avunuyorum ☺️ Napalım yarın ola hayrola bakalım riskli gebelik uzmanı ne diyecek ayrıntılı vardı yarın zaten

İnşallaj kuzum hem aspirin hem oksapar kullanıyorum onları bırakırsam geçer belki diye avunuyorum ☺ Napalım yarın ola hayrola bakalım riskli gebelik uzmanı ne diyecek ayrıntılı vardı yarın zaten
İnşallah hiç birsey olmayacak hem bebekler büyümüş artık kolay kolay bırakmazlar bizi😊

evet canım klinik başarısı için istiyorlar onlar için başarı çok önemli başarıya göre hastaları çoğalıyor..
arada bir iyiyiz diyin yeterli🥰
Doktorun ne güzel söylemiş sen neler atlattı buna mı takıldın😊

ben o rüyaları hep görüyorum😂
Geçenlerde de bebeğim doğmuş aaa ben kaç saattir süt vermiyorum acıkmış bebeğim diyorum😊
ben sadece coraspirin kullanıyordum onu da ilk ay bıraktım kanamadan dolayı..
çok normal canım ilk hissettikten sonra 2 gün hissetmemen normal son biraz daha geçsin hergün hissedeceksin😊
İnşallah sabırla bekliyorum😊

Cok gecmis olsun cnm.Iyi dusun insallah birsey olmayacak.
Bizi de haberdar et durumdan

X