2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Hiç sorma geçem çamaşırları katlarken eşimin 2 tane gri tişörtü vardı birini katlayıp kendi dolabıma koydum iyice sahiplenmeye başladım😂 ya detaylıyı atlatmışsınız ne güzel 😊 o da ayrı bir stres günler geçmiyor sanki 15 gün kaldı inşallah güzel şeyler duyarım bende🙏
Insallah canim guzel haberler alirsin sende detaylidan sonra bir rahatlama geliyor zaten sirada seker yuklemesi var insallah ondada iyi sonuc alirsak sonra bebisler kac kilo olmus tek derdimiz o olur allahin izniyle

Günaydın kızlar sabah bulantılarım bitince artık sabahları uykum geldi eskiden 7 de kalkardım şimdi 10.30 gözümü açamıyorum

Kızlar alafranga tuvaletten kalkarken dünden beri sağ tarafım da bir acı hissediyorum. Sanki Kas kısa kalmışta kalkmama engel oluyormuş gibi . Koltuktan kalkarken olmuyor oranın özelliği ne anlamadım 🤭 benim gibi yaşayan var mı

Insallah canim guzel haberler alirsin sende detaylidan sonra bir rahatlama geliyor zaten sirada seker yuklemesi var insallah ondada iyi sonuc alirsak sonra bebisler kac kilo olmus tek derdimiz o olur allahin izniyle
Ayy inşallah canım yaa şeker yüklemesinden sonra test vs. Kalmıyor sanırım benim şeker yüklemesi 17 temmuz da yapılacak inşallah. Sonrası da ev düzenleme, alışveriş, doğuma hazırlık 😊

Aaa demekki istiyorlar ama bnm tup bebek doktoru ayrintili onermiyor sanirim direk usg kağıtlarını gonderdm bende acaba neden kayit mi aliyolar ki gelme demiyo benimkiler hic onlara devam ediym istiyolar
Evet istiyorlar bebek sağlıklı mi hamilelik sağlıklı ilerliyormu diye hatta doğum yaptıktan sonra arıyorlar bebeğiniz doğdumu diye..

Kızlar alafranga tuvaletten kalkarken dünden beri sağ tarafım da bir acı hissediyorum. Sanki Kas kısa kalmışta kalkmama engel oluyormuş gibi . Koltuktan kalkarken olmuyor oranın özelliği ne anlamadım 🤭 benim gibi yaşayan var mı
Bende oturunca kasıklarıma sancı giriyor bazen sanki bebekler fırt diye çıkacak gibi oluyor🤣🤣
Sizin 1 tane birde iki taneyi düşünün ne çektiğimi anlarsınız😂

Bende arada bir girip okuyorum. Bebeğim için söylenen bağırsak parlaklığını taktım bi süre kafama sonra devam ettiğim perinatoloğuma gittim kızdı. Sen ne badireler atlattın buna mı üzülüyorsun hafif derece parlaklık geçecektir o dedi. Hiç bir test hiç bir tarama önermedi gerek yok dedi. İçim rahatladı bundan gayrısı Rabbimden ne diyelim ☺️

Bende geçen hafta yaşadım birkaç geç doktor rahim kaslarındandır dedi bu haftalarda normalmiş

X