2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

9 binde ciddi bir rakam yani dogumda risk tasimiyorsan o kadar para vermeye gerek yok bir sürü ihtiyacini alırsın
9 bin hastane ücreti klinikte doğum yapamadığı için başka hastanede yapıyor doktor ücretini sormadık bile😂
Herhangi bir risk yok canım ben oğlumda doğum yaptığım hastaneden memnun kaldım yine oraya giderim büyük ihtimalle..

Aynen canim bir o kaldı demi bundan sonra bebis büyüdümu kac kilo oldu onun endisesi kalıyor o da saglikli olsunda zayif olsun artik
Valla yavas yavas doguma ilerliyoruz. Bi arkdsmda rahim ağzı yetmezligi varmis kaybetti bebegini ona taktm dünden beri simdiye kdr olsa belli ederdi dimi

9 bin hastane ücreti klinikte doğum yapamadığı için başka hastanede yapıyor doktor ücretini sormadık bile😂
Herhangi bir risk yok canım ben oğlumda doğum yaptığım hastaneden memnun kaldım yine oraya giderim büyük ihtimalle..
Orda bi doktora da gidiyor musun o hastanede yani. Bzm burda 12. Haftadan snra hasta kabul etmiyolar bn ondn erken gittim

Orda bi doktora da gidiyor musun o hastanede yani. Bzm burda 12. Haftadan snra hasta kabul etmiyolar bn ondn erken gittim
Ben ilk ay gittim daha gitmedim ama kabul ederler diyr düşünüyorum, eltim sadece doğum için oraya gelmişti ben detaylıdan 1 hafta sonra burdaki doktorun yanına gidicem..

Hakketen diğer kızlar nerde moonlovers moonlovers Aylin vardı nicki aklıma gelmedi bayadır yoklar hatırlamadığım da var kızlar arada bir el sallayın iyiyiz diye merak ta bırakmayın bizi🥰

Ben ilk ay gittim daha gitmedim ama kabul ederler diyr düşünüyorum, eltim sadece doğum için oraya gelmişti ben detaylıdan 1 hafta sonra burdaki doktorun yanına gidicem..
Doğum yapacagimiz doktoruda simdiden belirlememiz lazim demi ayy daha orayi hic düşünemiyorum sanki rabbim hayal gibi nasil geciyor

Doğum yapacagimiz doktoruda simdiden belirlememiz lazim demi ayy daha orayi hic düşünemiyorum sanki rabbim hayal gibi nasil geciyor
Doğum yaptıracağı doktora takibe gitmen lazım canım hamilelikte sorun varmı yokmu bilmesi lazım doğumda bir sıkıntı yaşanmasın diye..

Doğum yaptıracağı doktora takibe gitmen lazım canım hamilelikte sorun varmı yokmu bilmesi lazım doğumda bir sıkıntı yaşanmasın diye..
Ben aynı anda 3 doktora gidiyorum canim 2 haftada bir birine gidiyorum daha aklimda doguma dair bisey yok ama sonlara doğru karar veririm artik

Hakketen diğer kızlar nerde moonlovers moonlovers Aylin vardı nicki aklıma gelmedi bayadır yoklar hatırlamadığım da var kızlar arada bir el sallayın iyiyiz diye merak ta bırakmayın bizi🥰
Burdan bildirim gelmeyince unutuyorum. Ben artık kilo almaya başladım sanırım 😕 iştahım epey açıldı kendimi durdurmam lazım. Bebeğimi de en son 16+5 te gördüm yani tam 2 hafta önce 😔 detaylıya 29 haziranda yani 21+1 de gidicem. Günler geçmiyor sanki 😞

Burdan bildirim gelmeyince unutuyorum. Ben artık kilo almaya başladım sanırım 😕 iştahım epey açıldı kendimi durdurmam lazım. Bebeğimi de en son 16+5 te gördüm yani tam 2 hafta önce 😔 detaylıya 29 haziranda yani 21+1 de gidicem. Günler geçmiyor sanki 😞
İyi canım iyisiniz çok şükür 🥰

Ben tup bebek doktorunu cok oldu bırakalı aslinda gecen whatsaptan hemsire yazmis diyo ultrason bulgularınizi verir misiniz dosyaniza isleyeyim neden de diyemedim. Zaten gelemicm artk uzak deyip iptal ettim acaba ddm ne icin lazim anlam da veremedim bi yandan sinir de oldum israr Bnmkile4 de resmen gel diye sanki

Detaylida ölçüyorlar canim bilgi veriyor doktor ama cok üzüldüm allah korusun bebisimizi
Benim doktor olcmedi bsy de demedi. Kendi doktorum rahim ağzı uzunlugun guzel demisti ama ultrasonda gorunrn bsy degil diye biliyorym vajinal muayenede gorunur zaten.

16+5 te cinsiyete kız dedi. Değişirmi dedik yok değişmez kız bu belli dedi. Yine de detaylıyı bekliyorum birşeyler almak için. Henüz hamilelik günlüğü ve kendime birtane pijama takımı haricinde hiçbirşey almadım. Evde eşimin tişörtlerinden filan da takılıyorum ama dışarısı için sanırım artık bir pantolon almam gerek.

B

Belirledinmi canim dogum yapacan hastane ve doktoru
Evet evet bayadr ona devam ediyorm zaten hem evimin yani hem doktoru seviyorm hem bu hastanede indirim var bize. En mantıklısi burasi doktorum da cok iyi bilgili sagolsun kismetse burda olck

X