2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

canım bence amniyosentezi düşünme doktorlar özellikle bazıları her türlü kötü ihtimali söylüyorlar. Benim doktorum neler görmüş söylememiş 12. Hafta detaylıdan sonra adam bi derin nefes aldı , endişelendirmeyi sevmeyen bir adam.. biraz da kişilik meselesi aklına gelen her şeyi söyleyen bir tipte doktor da çok zor. Çünkü her hamileliğin kendi içinde dünya kadar riski var . Seninki bağırsak demiş , ben kalbinde delik oluo da hiç önemsemiyormuş gibi yapan doktor o kadar çok gördüm ki, çoğu da düzeliyor altı ayda.. illaki amniyosentez öneriyorsa iyi bir perinatologa gidip nifti testi yaptırmak daha mantıklı.. bana amniyo önerseydi bunu yaptıracaktım, sordum da amniyosentez yerine tercih edilebilir dedi perinatolog hem de seni yormayan sadece kandan bakılan bir şey.. 2000-2500 TL arası bir şeydi.. perinatologa gidince seni çok rahatlatacağına eminim

Karaciğer de uretilen bir proteinle ilgili bir testmiş canım. Çok şükür temiz çıktı doktor sonuç gayet iyi dedi
Oh çok şükür canım❤ Ben DNA testi yaptırmıştım ondan istemed benden demek
maşallah çok sevindim canım çok şükür atlattın darısı cumartesi benim başıma benim de kaç gündür heyecandan nefesim kesiliyor. Detaylı esnasında düşüp bayılmam işallah
Selam canım bence de önce bir DNA testi yaptırın %99 doğru sonuç veriyor. Yurt dışına gönderiyorlar kan örneğini 10 gün sonra da sonuç çıkıyor. Son çare amniyosentez olsun. Bu kadar badire atlattı bence çok güçlü ve sağlıklıdır bebişin

Verifi yi 4200 e yaptirdim ,amerikaya gidiyor kan ilkinde giden kan bozuldu ikinci kez verdik.dogruluk payi bu ozel testlerde dusmuyor oyuzden bu testleri oneriyorlar .
Verifi testi bana gereksiz pahali geldi,nifty testi ile ayni hastaliklara bakiyorsa bence nifty yaptirabilirsin ayni testler.Sadece hangi doktor hangi firma ile anlasmali ise onu oneriyor.

Canim ben 18.haftaya kadar göbekten vurdum artik gobegim morarmışti ve cok aciyordu doktorum kol ve bacagina gec dedi doktorum dediği icin gectim göbek büyüdükçe deri inceldigi icin onerilmiyor gobek

Canim ben 18.haftaya kadar göbekten vurdum artik gobegim morarmışti ve cok aciyordu doktorum kol ve bacagina gec dedi doktorum dediği icin gectim göbek büyüdükçe deri inceldigi icin onerilmiyor gobek
Aynen bn de onu dusunuodum canim karnim gerildi iice igne yapmk icin deri gelmio ki elime daa cok buyuyunce hic vurulmaz. Bn de bacaga geciim o zamn yaa cok saol canimm

Haftaya randevu aldım canım perinatologa. O doktorum çok ılımlı daha detaylı konuşuruz inşallah. Bende senin gibi düşünüyorum. 2 hafta sonr detaylıya da gireceğim risk yüksek görünüyorsa verifi ya da nifty tarzı testlerdeki yaptırıcam. Bir süre sakin sakin beklemeyi düşünüyorum.

Nasıl güzel geldi buraya yazmak destekleriniz. Kafamda netleşti biraz daha biz evladımızı çok istedik şükür Rabbim nasip etti. Ben kanamadan dolayı olduğunu düşünüyorum ama bilemem yine. Görelim bakalım Mevlam neyler neylerse güzel eyler. Rabbim ferahlık versin gönlümüze. Detaylıdan sonra bende yurtdışı testlerini düşünüyorum eğer doktorum geçebilir demezse. Tedirgin geçirmek istemiyorum tüm hamileliğimi.

canım farklarını vs araştırmadım ama Ümit hoca verifi dedi ve bir numara verdi Özgür bey diye sanırım onla anlaşmalılar. Aynıysa nifty daha mantıklı tabii ki

canım farklarını vs araştırmadım ama Ümit hoca verifi dedi ve bir numara verdi Özgür bey diye sanırım onla anlaşmalılar. Aynıysa nifty daha mantıklı tabii ki
Evet bende onlara yaptirdim testi,nifty 2800 falan verifi 600 dolar .
Benim diger doktorum nifty onerdi,Umit hanim verifi onerdi daha iyi dedi yaptirdim ama 1ay bekledim sinir oldum .detaylin problemli cikarsa ozmn yaptirman daha mantikli

Evet bende onlara yaptirdim testi,nifty 2800 falan verifi 600 dolar .
Benim diger doktorum nifty onerdi,Umit hanim verifi onerdi daha iyi dedi yaptirdim ama 1ay bekledim sinir oldum .detaylin problemli cikarsa ozmn yaptirman daha mantikli
Nifty 2800 dolar mı tl mi?? onlar verifi yapan firmayla anlaşmalı sanırım o yüzden onu öneriyorlar galiba. Evet bekleyeceğim detaylıyı

Merhaba kızlar;
18+6. haftadayım. dün aksam eve gittiğimde ayaklarımın davul gibi şiştiğini gördüm. baya korktum.. sizde de ayaklarda şişme başladımı? Bi nefrolojiye yada kalp damara gidicem. kadın doğum doktorumdan bilgi bekliyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…