2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Merhaba , bende az önce doktordan geldim, 2 adet kese gördük, kalp atışı için haftaya gidicem tekrar
Allahım her isteyene nasib et sağlıkla inşallah amin
seninkide hayırlı olsun maşallah ikizler çoğaldı
Hadi gözün aydın ♥ Sağlıkla büyüsünler
Hadi gözün aydın inşallah kucağına almak da nasip olsun minnaklr ya buyicekler onlar korkma
çok teşekkür ederim
Bende dun kontrole gittim ,bizde iki kese gorduk Sali ya ke di doktoruma gidecegim belki kalp atisini da gorurum.
maşallah maşallah ayağımı surttum herhalde arkamdan ikizler geliyor
Gözün aydın canım Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı da nasip etsin inşallah
Allah kucağında da göstersin inşallah
Teşekkürler canlar hep beraber sağlıcakla alalım kucaklarimiza

Grubumuz cok bereketli masallah.insallah hep guzel haberler paylasiriz

Yaaa benim kahve akıntı bugün daha fazla gelmiş ilk günlere göre doktora gittim doktor yokmuş geçmezse iğneyi tam vurul bide dupaston al demişti öyle yaptım bugün ama canım sıkıldı ağladım sinirlerim bozuldu

Canini sikma sanirim bu haftalarda normal ,dun bende de oldu cok az dinlendim gecti.kan sulandirici aspirin kullaniyorsan doktora danis birak bence o da artmasina sebep oluyordur

Canini sikma sanirim bu haftalarda normal ,dun bende de oldu cok az dinlendim gecti.kan sulandirici aspirin kullaniyorsan doktora danis birak bence o da artmasina sebep oluyordur
Doktora gittim geldiği gün muayene etti kanama alanı var içerde dedi serum vuruldum iğne bide tam doz yapıldı hap verdi Kan sulandırıcı olarak iğne kullanıom ama oda kan pıhtı testi yapılmadığı için mecbur kullanıom belki pıhtı testi yapacakmış doktor ona göre 12 haftada bırakıp bırakmıycam belli olacakmış daha kesin değil ama sizlerin yapıldımı kan pıhtı testi arkadaşlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…