2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Yaa al benden de o kadar bende mi anormallik var diyorum kendime kendimi resmen hamile olduğumu hissetmek için zorluyorum cok uykum geliyor gün içinde bide arada bir bulantı oluyor o kadar ama yine de hamile gibi hissedemiyorum
Ben tek değilmişim sevindim

Bir ay dha dayanıym o zaman egilmiyorum bile inan arada unutuyorum üzülüyorm sonra ama çok cnm sıkıldı gezmekte istiyorum artık
Kuzum çık dolaş örnek sinama, yemek, cafeye git hiç bişey olmaz Allah'in izni ile.. Eşim ilkinde bişey olur diye dışarı bile çıkma diyordu 3 4 ay evde olunca vücut evde yatmaya alıştı.. Sonra çıkınca hava çarptı beni, bir hafta sırt ağrısı çektim ben hayatımda öyle zorluk çekmemiştim.. Eğer düşük tehliken yoksa kesinlikle iki üç günde bir bi yerlere git.. Benim doktorum bana söylemedi ama dusuk tehlikem'in olduğunu hissediyorum bu halim'le bile evde duramıyorum ben düşün

Bnm iki düşük var bide pembe lekeler de geliyo iki oldu ondn çıkmam dha. Ayaklar havada yatıp duruyorum

Hangi iğneyi vuruluyon kuzum

Progestan canım kanama fln olunca onu yapıyoruz. Onun dışında zaten prolutex bide kapsül progestan var zaten yetmiyo demekki
Bende 3 günde bir proluton kullanıom canım protulexi ilk denememde vermişti bu sefer vermedi aynı şey mi acaba ikiside protulex ne işe yarıyordu

Bende 3 günde bir proluton kullanıom canım protulexi ilk denememde vermişti bu sefer vermedi aynı şey mi acaba ikiside protulex ne işe yarıyordu
Sen ne zaman gidiceksin sahi bir dha ki randevuya kalp atışları için kuzum

Sen ne zaman gidiceksin sahi bir dha ki randevuya kalp atışları için kuzum
Kuzum geçen lekelenmem olduğunda gittiğimde duydum şükürler olsun kalp atımını bidaha 15 gün sonra gidecem inşAllah ozamana kadar bu lekelenmem içerdeki kanama alanı biter

Heee anladım kuzum 3 günde bir yarım ampul vuruluyom ben prolutonu protulex hergündü aynı dozu karışlıyormudur kuzum ya
Prolutex 25mg az zaten, 100 mg günde iki tane progestan var kapsül vajinal alıyordum şimdi ağızdan alıyorum. Şimdi 5 günde bir çift ampul iğnesi eklendi. İnşallah gelmez bir dha akıntı çok canımı sıkıyor.

Aynen ya çok can sıkıyor valla ne zor günler geçiriyoruz Allah yardımcımız olsun

Aynen kuzum yalnız değilsin bende çok unutuyorum sonra korkuyorum bişey oldu mu acaba diye
Kızlar gerçekten hiç rahat olamiorum. Sürekli kendimi dinliyorum belirti arıyorum kontrol halindeyim göğsüm şiş mı belim agriyo mu bisey mı oldu acaba diye panikliorum, 9 ay böyle geçer mi?

Kızlar gerçekten hiç rahat olamiorum. Sürekli kendimi dinliyorum belirti arıyorum kontrol halindeyim göğsüm şiş mı belim agriyo mu bisey mı oldu acaba diye panikliorum, 9 ay böyle geçer mi?
Aynen bende öyleyim alisacagiz sanırım zamanla bizde. Şuanda mesela rahim geriliyor sanki onu hissediyorum resmen. Çok dinliyorum kndimi ben ya

Kızlar bende miğde bulantısı olmadı daha sizlerde nasıl durumlar ? Sadece yemekler konusunda çok takık oldum ne yemek istediğimi bilemiyorum yiyesim gelmiyor herşeyi ama bulantım falan da yok sabah yada akşam yemekten önce çok fena açlık bastırıyor o yemek olup yiyene kadar akla karayı seçiyorum yerken de bi anda yiyesim gelmiyor yediğim şeyi bazen bu ne demek oluyor ben anlayamadım yahu

Aynen bende öyleyim alisacagiz sanırım zamanla bizde. Şuanda mesela rahim geriliyor sanki onu hissediyorum resmen. Çok dinliyorum kndimi ben ya
bebişleriniz kipirdayinca inşallah rahatlayacaksiniz kızlar.. kıpır kıpır olurlar inşallah
Al bendende okadar canımın ne istediğini kestiremiyorum hoşuma gitmeyen bir yemek olunca sofrada birbirimize bakıyoruz bu gece öyle oldu yemeği zaten yiyemedim üstüne yemekten midem bulandı..

Ayyy sorma canım ya sürekli böyleyim sevdiğim şeyleri sevmez oldum açım ama canım bişey istemiyo ne yiyeceğimi bilemiyorum çok tuhaf bi hissiyat bu iştahsız desem değilim açım yemek istiyorum ama yemek seçemiyorum yiyesim gelmiyor bulantı da hiç yaşamadım daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…