2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Ayyy sorma canım ya sürekli böyleyim sevdiğim şeyleri sevmez oldum açım ama canım bişey istemiyo ne yiyeceğimi bilemiyorum çok tuhaf bi hissiyat bu iştahsız desem değilim açım yemek istiyorum ama yemek seçemiyorum yiyesim gelmiyor bulantı da hiç yaşamadım daha 🙄🙄🙄
Benim mide bulantım oluyo arada ama çok kaale alinck bsy degil zaten hassas bir midem de yok o yüzden böyle atlaticm sanırım hiç istifra etmeden.

Kızlar gerçekten hiç rahat olamiorum. Sürekli kendimi dinliyorum belirti arıyorum kontrol halindeyim göğsüm şiş mı belim agriyo mu bisey mı oldu acaba diye panikliorum, 9 ay böyle geçer mi?
Bende bebek düşer de anlamam korkusu yaşıyorum. Düşse mutlaka kanama olur dimi ilaçlar engel olmaz

Bende bebek düşer de anlamam korkusu yaşıyorum. Düşse mutlaka kanama olur dimi ilaçlar engel olmaz
Onu bnde çok merak ediyorum. Mesela kalbi dursa belirti vermiyormuş pek Bn ona taktım inşallah şu zor günler geçer ya

Canım az önce hemşireyle konuştum keseler göründü Allah korusun yoğun kanama olursa endişelenmeliyiz kanama yoksa sorun yok dedi biraz olsun rahatladim
Yaa gözün aydın canım benim. Bende keseyi gördüm kalp atışını da gördüm. Ptesi de inşallah kalp atışını duymaya gidicez herhalde o yüzden korku daha çok bastı bana ya duymazsam ya bişey olursa korkusu

Yaa gözün aydın canım benim. Bende keseyi gördüm kalp atışını da gördüm. Ptesi de inşallah kalp atışını duymaya gidicez herhalde o yüzden korku daha çok bastı bana ya duymazsam ya bişey olursa korkusu
Hayırlısı olsun canım 🤗🤗🤗Allahım sağlıkla kucağımiza almayı nasip etsin, ahh bu endişeler hiç mi bitmicek walla bilmiorum

Canım az önce hemşireyle konuştum keseler göründü Allah korusun yoğun kanama olursa endişelenmeliyiz kanama yoksa sorun yok dedi biraz olsun rahatladim
Gözün aydın, sağlıkla büyüsünler 🤲🏻🥰♥️
Bende az önce doktordan geldim iki adet kese gördük hayırlısı inşallah 🤲🏻🥰♥️ Kalp için haftaya gidicem

X