2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Çok şükür canım 🙏🤗 sağlıkla devam etsinler İnşAllah 🤲
teşekkür ederim canım🥰🥰
Yaaa benim kahve akıntı bugün daha fazla gelmiş ilk günlere göre doktora gittim doktor yokmuş geçmezse iğneyi tam vurul bide dupaston al demişti öyle yaptım bugün ama canım sıkıldı ağladım sinirlerim bozuldu
Canım sakin ol çok normal lekelenmeler duphastonu kullan iyi geliyor o yoğun kanama olmadıkça korkma..

Doktora gittim geldiği gün muayene etti kanama alanı var içerde dedi serum vuruldum iğne bide tam doz yapıldı hap verdi Kan sulandırıcı olarak iğne kullanıom ama oda kan pıhtı testi yapılmadığı için mecbur kullanıom belki pıhtı testi yapacakmış doktor ona göre 12 haftada bırakıp bırakmıycam belli olacakmış daha kesin değil ama sizlerin yapıldımı kan pıhtı testi arkadaşlar
Benimde yapılmadı, benim riskli diye kendi yapalım tüm hamilelikte dedi.

teşekkür ederim canım🥰🥰

Canım sakin ol çok normal lekelenmeler duphastonu kullan iyi geliyor o yoğun kanama olmadıkça korkma..
Sağol canım ya valla bugün kendimi çok kötü hissettim şuan iyiyim şükür dupaston iyileştirsin inş. Canım doktorda aynısını dedi kanama yoksa korkma dedi öyle yapmaya çalışıom şimdi 🙄

kızlar bana da doktorum ilk seferde de bunda da kan sulandırıcı vs vermedi. ilk tedavimde tabi herkes kullanınca bende kullanmak istedim bebe aspirini almıştım içiyordum. sonra kanama başlayınca kestim.ama doktora hiç aspirini falan demedim. deli cesareti benimki🤪sonra gittim kendi kendime trombofoli paneli testi yaptırdım(pıhtılaşma) olumsuz bir durum çıkmadı. yani demem o ki aslında bu testlerinden de yapılıp kan sulandırıcı falan öyle verilmeli diye düşünüyorum. ekstra külfet vücuda

Tek gibi kuzum artıştan benimki kese için bekleyeceğim doktorum taa10 gün sonra çağırdı🙄🙈
Benim de kendi doktorumla randevum sali gunu bende heyecanla bekliyorum insallah guzel seyler duyarim.Seninde guzel ilerleyecek insallah hersey.Iyi dusunelim iyi olsun ☺

kizlar selam, bende koku hassasiyetu acayip artti.. kokulari cok derinden hissediyorum ve dayanamiyorum.. bugun isyerinde disarda birisi sigara icmis koridorda gezmis o sigara kokusu bile oldurdu.. mesela agir kokulu bi deterjan almisim temizlikci abla o deterjanla battaniyeleri yikamis aman yarabbim battaniyeleri alip baska odaya kaldirdim asiri kokuyor.. cok sukur hic kusmadim ama size sormak istedigim asiri koku hassasiyetinden ne kadar sonra kusma basliyor.. yada kusma birden biremi basliyor? bu koku hassasiyetinden sonra kusma baslicak diye korkuyorum

kizlar selam, bende koku hassasiyetu acayip artti.. kokulari cok derinden hissediyorum ve dayanamiyorum.. bugun isyerinde disarda birisi sigara icmis koridorda gezmis o sigara kokusu bile oldurdu.. mesela agir kokulu bi deterjan almisim temizlikci abla o deterjanla battaniyeleri yikamis aman yarabbim battaniyeleri alip baska odaya kaldirdim asiri kokuyor.. cok sukur hic kusmadim ama size sormak istedigim asiri koku hassasiyetinden ne kadar sonra kusma basliyor.. yada kusma birden biremi basliyor? bu koku hassasiyetinden sonra kusma baslicak diye korkuyorum
Kusma herkeste olmuyor canım.. Bendede koku hassasiyeti var eşim simdiden mi demeye başladı😁 ama hiç kusmam sabahları da bulantım başladı artık vay benim halime...

kızlar bana da doktorum ilk seferde de bunda da kan sulandırıcı vs vermedi. ilk tedavimde tabi herkes kullanınca bende kullanmak istedim bebe aspirini almıştım içiyordum. sonra kanama başlayınca kestim.ama doktora hiç aspirini falan demedim. deli cesareti benimki🤪sonra gittim kendi kendime trombofoli paneli testi yaptırdım(pıhtılaşma) olumsuz bir durum çıkmadı. yani demem o ki aslında bu testlerinden de yapılıp kan sulandırıcı falan öyle verilmeli diye düşünüyorum. ekstra külfet vücuda
😁😁😁 Hakkaten deli cesareti😁. Benim bi öncekinde hem coraspirin hem clexane verdi doktorum bu sefer sadece coraspirin oda ömrü kısa oldu🤣

Kusma herkeste olmuyor canım.. Bendede koku hassasiyeti var eşim simdiden mi demeye başladı😁 ama hiç kusmam sabahları da bulantım başladı artık vay benim halime...

seninle ayni gun transfer olmustuk zaten:) senin ikizler seni zorluyo olabilir:) bulantim olmadi belki olabilir bilmiyorum😕 koku hassasiyeti cok sinir bozucu ☺️ ya mesela normal bi koku var 2 kati fazla aliyosun o kokuyu🤣 etrwfimdakiler simdiden bikmks durumda🤣

seninle ayni gun transfer olmustuk zaten:) senin ikizler seni zorluyo olabilir:) bulantim olmadi belki olabilir bilmiyorum😕 koku hassasiyeti cok sinir bozucu ☺ ya mesela normal bi koku var 2 kati fazla aliyosun o kokuyu🤣 etrwfimdakiler simdiden bikmks durumda🤣
Benimkiler de bıkmış özellikle esim🤣 normalde ter kokmayan günlük duş alan adam eve girer girmez kokuyu alıyorum kırılmasın diye bisey demiyorum hemen elbiselerini odadan çıkarıyorum.. Bugün hastaneye giderken de asansörde kahve kokusu vardı öööğk kahve dedim eşim bu ne biçim burun Bee dedi🤣🤣

Benimkiler de bıkmış özellikle esim🤣 normalde ter kokmayan günlük duş alan adam eve girer girmez kokuyu alıyorum kırılmasın diye bisey demiyorum hemen elbiselerini odadan çıkarıyorum.. Bugün hastaneye giderken de asansörde kahve kokusu vardı öööğk kahve dedim eşim bu ne biçim burun Bee dedi🤣🤣

off bende o haldeyım ya sureklı o kokuyo bu kokuyo:) ya ne kadar surer acaba bu koku durumu:) 9 ay ise yandık☺️

off bende o haldeyım ya sureklı o kokuyo bu kokuyo:) ya ne kadar surer acaba bu koku durumu:) 9 ay ise yandık☺
Malesef canım 9 ay sürüyor😁 tabi ilk aylar gibi degil.. Ben şimdi isim vermeyeyim ben marketin önünden geçecem aserdigim bi meyvenin kokusu 500 metre uzaktan burnuma geliyordu allahtan mevsimiydi 😁😁

Kuzum ben ilk hafta başladım sincap gibi koklamaya her şeyi. Hala daha en ufak kokuyu alıyorum. Bulantılar 6. Haftada başladı ama gelip gidiyo çok yoğun değil hıc istifra etmedim henüz. Bazen çok oluyo bazen hiç ama hassas değil bünyem. Böyle gecick sanırım benimki. İlla bulantın oluck diye bsy de yok çok arkadaşım bulantısız geçirdi hamileliği koku sadece bulantı varsa tetikler yani belki hc olmicak senin de ne güzel :)

Ben de geldim kızlar benim kasım gözüküyor ama kasım grubunda doğal yollarla hamile kalanlar var hep kendimi yalnız hissettim buraya kaçtım :)
Bende ondan tüp bebek diye ayrı bölüm açtım canım :) burda tanıdık artık birbirimizi zaten çoğumuz sezaryen olcaz bir hafta 10 gün geri arar diye düşünüyorum doğumlar 😂

X