2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Bnm batma oluyo doktor normal dedi ama takiyorm. Gece cok kasiliyorum ben kaslari zorluyorum sanirim ya. Yine iyi kilo aldk bnce artik fazlalssick zaten kilo alimi bebisler iyi olsin da
Canim magnezyum kullaniyormusun doktor kasıkta
Bnm batma oluyo doktor normal dedi ama takiyorm. Gece cok kasiliyorum ben kaslari zorluyorum sanirim ya. Yine iyi kilo aldk bnce artik fazlalssick zaten kilo alimi bebisler iyi olsin da
canim magnezyum kullaniyormusun sen bu haftalarda kullanmamiz lazim sanırım kasıkta agrin olursa bana ic demisti doktorum

hadi ya süper peki senin aldığında puseti var mı? yoksa anakucağı ve arabası olanı mı aldın?
Benimki pusetsiz.
Puseti, oto koltuğu olarak uygun model başka baktık. Arabada kemerle takılan modellerden. Cunku genelde pusetli bebekarabasının, puseti, arabaya uygun olmuyo.

Kızlar geçmiş bayramınız mübarek olsun hiç giremedim bayadır☺️ Size bişey sormak istiyorum yakın bir arkadaşım bebek arabasını kullanmak istersem bana vereceğini söyledi. Bu travel sistemlerden. Puseti oto koltuğu vs oluyor. Mamas papas markası. Benim de beğendiğim bir marka şuan yaklaşık fiyatı 3500-4000 TL olan bir araba yani. Puseti sıfır desem yeri hep kılıfla kullanılmış diğeri biraz daha belli tabi kullanılmış olduğu. Ne düşünüyorsunuz bu konuda? Durumumuz çok şükür ikimizde çalışıyoruz ama kendim aldığımda bu kadar para verir miyim arabaya bilemiyorum gene de. Çünkü sonrası için hep baston arabayı öneriyorlar pratiklik açısından. Sizin fikirlerinizi merak ediyorum.
Canim bn de travel sistem aldim bana cok kullanisli gelio o sadece biraz buyuk oluyolar. Bnce al bosuna masraf yapmaya hic gerek yok her turlu kullanirsin 👍

Detaylı nezaman bacım? Randevu aldın mı

Bende hazırlıklar tamam, sadece yıkanıp yerleşicek.
Mobilya nın gelmesini bekliyorum.
Temmuzunn 10 - 15 arasıi bekleniyor beklemekte olan😊 İnş sağ sağlim hepimiz kavuşuruz bebeklerimize.. Sende aklımdasın hep. Eskisi gibi ama girmiyorum daha buraya
Son zamanlarda bende pek giremedim ya sevindim her sey bitmis sağlıcakla gelsn ins. Bi profa al dedi doktorum cok gec verdi randevuyu bende burda buldm haftaya gidicem ins iyi gecer detayli stresi sardı simdi beni iyice

Canim magnezyum kullaniyormusun doktor kasıkta

canim magnezyum kullaniyormusun sen bu haftalarda kullanmamiz lazim sanırım kasıkta agrin olursa bana ic demisti doktorum
12. Haftadan beri kullaniyorum ben magnezyum agri yok zaten bende şükür batma oluyor kasikta

kızlar benim kontrolüm çok iyi geçti çok şükür. erkek olduğu kesin dedi. haftasıyla tam uyumluyuz. 16+2 yiz. 160gr FL 2.02 hafta sonra tekrar kontrol. 21.haftada da detaylıya çağıracak
Hadi gözün aydın hayırlı olsun oğlusun 🥰🥰

kızlar benim kontrolüm çok iyi geçti çok şükür. erkek olduğu kesin dedi. haftasıyla tam uyumluyuz. 16+2 yiz. 160gr FL 2.02 hafta sonra tekrar kontrol. 21.haftada da detaylıya çağıracak
Iyi masallah canim cok şükür hersey yolunda oglusun hayirli olsun tekrardan

canım zaten arabaya hemen ihtiyaç olmayacaktır tahminim. ben olsam arkadaşımdan alırdım. mamas papassa zaten eskimemiştir😁😁onunla bir süre idare edip sonra kendin baston alırsın. para harcamaya inanki gerek yok. temizse neden olmasın. oturduğu kısma minder yaptırırsın ince. hiç sorun olmaz
İnan dediğin gibi taş gibi araba hala kendim baktım ebebekte 4599 TL yazıyor ben kendim o kadar para verip almam yani onu biliyorum en azından 😁 alsak da ailelerimiz alacaktı ama gerek yok diye düşündüm ya beğenmezsem gene alırız di mi yani

Yakin arkadasin ve temiz biriyse kullanabilirsin cnm .
Bana da arkadasin ev tipi ana kucagi ve chicconun mama sandalyesini verdi kullanacagim.
Hergün görüştüğüm bir arkadaşım canım zaten. Benim ilk bebeğim ailelerin ilk torunu yenisini alalım desek bizden önce onlar alırlar ama ne bileyim çok uçuk bu markanın fiyatları. İlla bu marka olmak zorunda değil ama kullanışı çok rahat arkadaşımdan biliyorum. Alacağım içime sinmezse yenisini alırız ☺️

Progesterondan oldugunu soyledi ,ped onermedi sIk sIk ic camasiri degistir dedi.Zaten rahim agzi cok uzun suyu olacagini sanmiyorum ,doktorda suyla ilgili birsey demedi.
Ben cok islanirsa degistiriyorum hemen
İlave dışarıdan alıyo Musun progesteron yoksa hamilelikte arttığı için mi demek istedi.ben sulandırıcı ve vitamin dışımda herşeyi bıraktım artık su gibi akıntı da şu an yok ama Pazartesi kontrol Var bakalım ultrasonda iyi mi🙏🏼

Sorma canım ya bende onu kestiremiyorum ben biraz prematüre alıcam normal de alıcam pramature olan yetmezse aldırırım birilerine bakalım..
Yeni doğan kıyafetleri normal kiloda doğan bebeklere bile biraz büyük geliyor onun için alalım biraz pramature ne olur ne olmaz..
BEn de birazını prematüre alcam doğduktan sonra hemen ilave yaparız Duruma göre en mantıklısı öyle olacak galiba 😬

Canim zaten erkn gelirse kuvozde kiyafet giydirmiolar cocuklara bi sure o yuzden duruma gore bakarsin. Ama biraz zor bulunuo premature kiyafetleri yine de stok yapmakta fayda var.
EVet kuzum 1.9 kg oluncaya kadar genelde küvözde olunuyor diye prematüre giyeceklerin dönem 2-2.5 kilo arası çok az idare ederiz bir iki bişey alsak yeter herhalde

X