2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Full protein bnm ki ama sbhlari cok acikiyorum doyamiyorum ben ya gozum donuyo resmen seker cikck heralde bende
Insallah cikmaz canim genelde gebelikte cok ve hızlı kilo alanlarda cikiyor sen cok almadin zaten acikmanda normaldir diye düşünüyorum proteine bende başlıyorum insallah

Günaydın güzel anneler. Size bir sorum olacak umarım bilgisi olan vardır. İliskiden sonra bebeğin suyu gelmesi gibi birşey mümkün mü ?

İnşallah canım ya benim oldu çok fazla değildi ama azda değildi ilk defa oldu ara ara bebeğim hareket ediyor ama yine de tedirgin oldum
Akıntı olabilir canim o kadar kolay su gelmez diye biliyorum zaten oyle bisey olsa dogum olur tecrubeli anneler daha iyi bilir ama

Akıntı olabilir canim o kadar kolay su gelmez diye biliyorum zaten oyle bisey olsa dogum olur tecrubeli anneler daha iyi bilir ama
Sonrasında da devam eder dimi şu gelmiş olsaydı yani bir keré olup sonra normale dönmedi herhalde. Umarım tecrübeli birileri vardır 😑

Insallah cikmaz canim genelde gebelikte cok ve hızlı kilo alanlarda cikiyor sen cok almadin zaten acikmanda normaldir diye düşünüyorum proteine bende başlıyorum insallah
Kilo var ya yine de hep risk bnce. Su siralar batmalarim oluyor sag sol yanma gibi szde var mi

Kilo var ya yine de hep risk bnce. Su siralar batmalarim oluyor sag sol yanma gibi szde var mi
Yok canim bende olmuyor batma ama kisa süreli kramplar oluyor bizler basta kilolu hamile kaldığımız icin korkuyoruz aslında 19.haftada ben 2.5 kilo aldim aslinda bakınca cok degil ama hic almayanlarda var biraz dikkat etsek yeter allahin izniyle bebisler saglikli olsunda

Merhaba arkadaşlar herkese sağlıklı gebelikler . Nifty testi yaptıran oldu mu acaba . Fiyatı hakkında bilginiz var mı

Yok canim bende olmuyor batma ama kisa süreli kramplar oluyor bizler basta kilolu hamile kaldığımız icin korkuyoruz aslında 19.haftada ben 2.5 kilo aldim aslinda bakınca cok degil ama hic almayanlarda var biraz dikkat etsek yeter allahin izniyle bebisler saglikli olsunda
Bnm batma oluyo doktor normal dedi ama takiyorm. Gece cok kasiliyorum ben kaslari zorluyorum sanirim ya. Yine iyi kilo aldk bnce artik fazlalssick zaten kilo alimi bebisler iyi olsin da

Ben travel tipi hafif araba aldım. Baston tipi de olabiliyor. Portbebe olarak ta kullanılıyor.. Önemli olan bebenin rahat etmesi. Baston arabaları illeri yaşlarında da alabilirsin

Huggy Queen 2 İn 1 Mono Bebek Arabası Google da bakın n11 den sipariş verdik. Alıcılar da hep memnun.

merhaba canım, bu araba güzele benziyor fiyatıda 1100-1300 civarlarında kaç yaşa kadar kullanabiliriz acaba bu arabayı?

Oo dun aklima geldin biliyo musun o zaman sen 20. Haftalardaydin ozeniyorduk ah ah az kalmis senin kizcene kavusmana sukur bu gunlerimize :) iyi gidiyo şimdilik detayliyi da atlatsam rahatlicam senin nasil gidiyor hazirliklar
Detaylı nezaman bacım? Randevu aldın mı

Bende hazırlıklar tamam, sadece yıkanıp yerleşicek.
Mobilya nın gelmesini bekliyorum.
Temmuzunn 10 - 15 arasıi bekleniyor beklemekte olan😊 İnş sağ sağlim hepimiz kavuşuruz bebeklerimize.. Sende aklımdasın hep. Eskisi gibi ama girmiyorum daha buraya

Kızlar geçmiş bayramınız mübarek olsun hiç giremedim bayadır☺ Size bişey sormak istiyorum yakın bir arkadaşım bebek arabasını kullanmak istersem bana vereceğini söyledi. Bu travel sistemlerden. Puseti oto koltuğu vs oluyor. Mamas papas markası. Benim de beğendiğim bir marka şuan yaklaşık fiyatı 3500-4000 TL olan bir araba yani. Puseti sıfır desem yeri hep kılıfla kullanılmış diğeri biraz daha belli tabi kullanılmış olduğu. Ne düşünüyorsunuz bu konuda? Durumumuz çok şükür ikimizde çalışıyoruz ama kendim aldığımda bu kadar para verir miyim arabaya bilemiyorum gene de. Çünkü sonrası için hep baston arabayı öneriyorlar pratiklik açısından. Sizin fikirlerinizi merak ediyorum.
Yakin arkadasin ve temiz biriyse kullanabilirsin cnm .
Bana da arkadasin ev tipi ana kucagi ve chicconun mama sandalyesini verdi kullanacagim.

X