2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

İlave dışarıdan alıyo Musun progesteron yoksa hamilelikte arttığı için mi demek istedi.ben sulandırıcı ve vitamin dışımda herşeyi bıraktım artık su gibi akıntı da şu an yok ama Pazartesi kontrol Var bakalım ultrasonda iyi mi🙏🏼
Haftada bir prolutex yapiyorum.,hamilelikte arttigi icin oluyor cnm

Beslenmede nelere dikkat ediyorsun ?
Ben spor yapamiyorum ,detaylida hersey yolunda cikarsa baslayacagim.
herşeyi az yiyorum😊öyle diyeyim yani. eskiden 10kaşık yiyorsam şimdi 5 yiyorum. beyaz ekmeği kestim. yerine tahıllı ekmek o da 1 dilim sadece. başka dikkat ettiğim birşey yok sadece yemeyi azaltıyorum. 2 haftada 2.5 kilo almışım. doktorum bir sonraki kontrole aynı kilo ile gitmemi istedi😁abur cuburu da kestim mümkün olduğunca.
sporu dün nen sordum hafif tempolu kısa yürüyüşler yapabilirmişim. yorucu ve zorlayıcı hareketler olmadan yogaya da onay aldım.

herşeyi az yiyorum😊öyle diyeyim yani. eskiden 10kaşık yiyorsam şimdi 5 yiyorum. beyaz ekmeği kestim. yerine tahıllı ekmek o da 1 dilim sadece. başka dikkat ettiğim birşey yok sadece yemeyi azaltıyorum. 2 haftada 2.5 kilo almışım. doktorum bir sonraki kontrole aynı kilo ile gitmemi istedi😁abur cuburu da kestim mümkün olduğunca.
sporu dün nen sordum hafif tempolu kısa yürüyüşler yapabilirmişim. yorucu ve zorlayıcı hareketler olmadan yogaya da onay aldım.
Benim de porsiyonlar biraz fazla 😊 bebekler geri kalacak diye korkuyorum ve yiyorum 😂😂
Bana da yuruyus yapabilirsin yavas tempoda dedi doktorum ama yasaklardan dolayi duzen oturtamiyorum

Bugün markete alışverişe çıktım yolda bir bebek mağazasına daldım bebişlerime ilk cicilerini aldim😊
IMG_20200528_142512.jpg IMG_20200528_142431.jpg

X