2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

moonlovers moonlovers bu sürpriz yastık çok hoşuma gitti ama kararsız kaldım yapsammi yapmasam mi 1 tane güzel olur da iki tane taşıması zor olur bir yandanda bir yere gidersem işime çok yarar piknik falan oturmaya gidince falan sonra düşünüyorum acaba iki bebekle cikabilecekmiyim diyorum🤣

Neden bu kadar karisiyorlar ki ,jnsan hevesleniyor aldikca mutlu oluyor ,kimseyi dinleme kirk yilin basinda hamile kalmisiz kimseyi dinlemem valla.
Ben trendyoldan bildigim markalardan arada aliyorum.
Andywawa ,idil baby ,aziz bebe kaliteli markalar sen de bakabilirsin.
Bisey diyemiyorsun maalesef bakayim canim benim ilk oldugu icin cokda anlamiyorum bu markalari takibe alayim tesk

Ben onların niye alma dediklerini biliyorum da bosver ben kimseyi dinlemedim aldım hiç te pişman olmadım..
Şimdi çıkamıyorum yoksa bir dünya almıştım ben bu hafta içi cikicam artık kumascima gidecem battaniye için pazen kumaş muslin örtü için kumaş alıcam anca dikip yetiştiririm ben..
Öyle öyle mi derslerini yastıklarıni hazırlayıp kenara koyucam..
Ne guzel sanırım kendin dikeceksin insanın elinden böyle işlerin gelmeside guzel biraz zaman gecsin bende nevresim takimi battaniyelere baslayim

moonlovers moonlovers bu sürpriz yastık çok hoşuma gitti ama kararsız kaldım yapsammi yapmasam mi 1 tane güzel olur da iki tane taşıması zor olur bir yandanda bir yere gidersem işime çok yarar piknik falan oturmaya gidince falan sonra düşünüyorum acaba iki bebekle cikabilecekmiyim diyorum🤣

Cikarsin canim aman bosver hayatin tadını cikara cikara yaşamak lazim hayat cok kısa virusten sonra daha iyi anladimki yasadigim güzel seyler gezdigim dolastigim icin hic pisman olmadım iyikide yapmisim diyorum

Guzel aslinda cnm ama iki tane fazla olur

Valla imkanin varsa elinden geliyirsa cok guzel olur ama alt acma 1tane yetmez mi
Alt açmayı minder niyetine kullanıyorum canım bazen annemlere kv me gidiyorum uyutunca altlarına seriyorum pusetin içine kullanıyorum zaten bu yastığı gezeceğim yerler için kullanicam..

Kızlar geçmiş bayramınız mübarek olsun hiç giremedim bayadır☺️ Size bişey sormak istiyorum yakın bir arkadaşım bebek arabasını kullanmak istersem bana vereceğini söyledi. Bu travel sistemlerden. Puseti oto koltuğu vs oluyor. Mamas papas markası. Benim de beğendiğim bir marka şuan yaklaşık fiyatı 3500-4000 TL olan bir araba yani. Puseti sıfır desem yeri hep kılıfla kullanılmış diğeri biraz daha belli tabi kullanılmış olduğu. Ne düşünüyorsunuz bu konuda? Durumumuz çok şükür ikimizde çalışıyoruz ama kendim aldığımda bu kadar para verir miyim arabaya bilemiyorum gene de. Çünkü sonrası için hep baston arabayı öneriyorlar pratiklik açısından. Sizin fikirlerinizi merak ediyorum.

Kızlar geçmiş bayramınız mübarek olsun hiç giremedim bayadır☺ Size bişey sormak istiyorum yakın bir arkadaşım bebek arabasını kullanmak istersem bana vereceğini söyledi. Bu travel sistemlerden. Puseti oto koltuğu vs oluyor. Mamas papas markası. Benim de beğendiğim bir marka şuan yaklaşık fiyatı 3500-4000 TL olan bir araba yani. Puseti sıfır desem yeri hep kılıfla kullanılmış diğeri biraz daha belli tabi kullanılmış olduğu. Ne düşünüyorsunuz bu konuda? Durumumuz çok şükür ikimizde çalışıyoruz ama kendim aldığımda bu kadar para verir miyim arabaya bilemiyorum gene de. Çünkü sonrası için hep baston arabayı öneriyorlar pratiklik açısından. Sizin fikirlerinizi merak ediyorum.
Ben travel tipi hafif araba aldım. Baston tipi de olabiliyor. Portbebe olarak ta kullanılıyor.. Önemli olan bebenin rahat etmesi. Baston arabaları illeri yaşlarında da alabilirsin

Huggy Queen 2 İn 1 Mono Bebek Arabası Google da bakın n11 den sipariş verdik. Alıcılar da hep memnun.

Eklentiler

• Screenshot_20200527_065945_com.dmall.mfandroid.jpg
    Screenshot_20200527_065945_com.dmall.mfandroid.jpg
    43,4 KB · Görüntüleme: 20
Kızlar geçmiş bayramınız mübarek olsun hiç giremedim bayadır☺️ Size bişey sormak istiyorum yakın bir arkadaşım bebek arabasını kullanmak istersem bana vereceğini söyledi. Bu travel sistemlerden. Puseti oto koltuğu vs oluyor. Mamas papas markası. Benim de beğendiğim bir marka şuan yaklaşık fiyatı 3500-4000 TL olan bir araba yani. Puseti sıfır desem yeri hep kılıfla kullanılmış diğeri biraz daha belli tabi kullanılmış olduğu. Ne düşünüyorsunuz bu konuda? Durumumuz çok şükür ikimizde çalışıyoruz ama kendim aldığımda bu kadar para verir miyim arabaya bilemiyorum gene de. Çünkü sonrası için hep baston arabayı öneriyorlar pratiklik açısından. Sizin fikirlerinizi merak ediyorum.
canım zaten arabaya hemen ihtiyaç olmayacaktır tahminim. ben olsam arkadaşımdan alırdım. mamas papassa zaten eskimemiştir😁😁onunla bir süre idare edip sonra kendin baston alırsın. para harcamaya inanki gerek yok. temizse neden olmasın. oturduğu kısma minder yaptırırsın ince. hiç sorun olmaz

Masallah canim seninki yine benimkine gore iyi benimki zayif birazcık yinede sende dikkat et protein agirlikli beslen bende öyle yapicam
Full protein bnm ki ama sbhlari cok acikiyorum doyamiyorum ben ya gozum donuyo resmen seker cikck heralde bende

Canım nasılsın nasıl gidiyor hamilelik Bayadır görüşemedik
Oo dun aklima geldin biliyo musun o zaman sen 20. Haftalardaydin ozeniyorduk ah ah az kalmis senin kizcene kavusmana sukur bu gunlerimize :) iyi gidiyo şimdilik detayliyi da atlatsam rahatlicam senin nasil gidiyor hazirliklar

X